Další zprávy na portálu ČT sport

• Sigma nabrala dech, Žižkov drží čelo navzdory porážce
    Sigma nabrala dech, Žižkov drží čelo navzdory porážce

20.9.2014 21:59

Praha - Sigmě Olomouc se v druhé lize konečně začíná dařit. Po útrpném úvodu, kdy Hanáci z pěti zápasů získali pouhé čtyři body, nyní dvakrát v řadě vyhráli. V Třinci zvítězili 3:1 a posunuli se na průběžnou sedmou pozici. Zaváhal naopak vedoucí Žižkov, který podlehl 0:1 ve Frýdku-Místku.

• ON-LINE: Bohemians v Ďolíčku dominuje a nad Slavií vede 2:0
    ON-LINE: Bohemians v Ďolíčku dominuje a nad Slavií vede 2:0

20.9.2014 21:48

Praha - Čtvrtá Slavia se marně pokouší v 8. kole Synot ligy napravit předchozí porážku 1:3 s Brnem. V cestě stojí odvěký vršovický rival Bohemians 1905. První poločas odehráli domácí s velkým nasazením a dostali se do několika slibných příležitostí. V aktivitě pokračovali i v části druhé a v 60. minutě přišla odměna v podobě proměněné penalty. Trefil se kapitán domácích Jindřišek. V 77. minutě přidal druhou branku střídající Lietava. Přímý přenos vysílá ČT sport, náš web nabízí textovou on-line reportáž.

• Americkou NFL ohrožuje násilí - tentokrát to domácí
    Americkou NFL ohrožuje násilí - tentokrát to domácí

20.9.2014 21:34

Washington - Nejvyšší liga amerického fotbalu hodlá umravnit hráče, kteří se doma uchylují k násilí. V posledních dnech jí zmítá skandál hned pěti sportovců, kteří uhodili své ženy nebo děti. Někteří už přišli o angažmá. Šéf soutěže ale odstoupit nehodlá a nařčení, že hvězdy kryl, aby týmy nepřišly o sponzory, odmítá.

• Plzeň i Lovosice ztratily, nahoru jdou házenkáři Plzně
    Plzeň i Lovosice ztratily, nahoru jdou házenkáři Plzně

20.9.2014 21:20

Praha - První bodové ztráty utrpěli v třetím extraligovém kole házenkáři Plzně a Lovosic, naopak Dukla uspěla a jde do čela tabulky. Po výhře 28:27 právě nad Lovosicemi navíc drží dále svou neporazitelnost. Mohou se na ni nicméně ještě dotáhnout Hranice, pokud ve svém utkání porazí Jičín.

• Třígólová kanonáda během čtyř minut. Arsenal vykradl Villa Park
    Třígólová kanonáda během čtyř minut. Arsenal vykradl Villa Park

20.9.2014 21:10

Londýn - Arsenal si poprvé více než po měsíci připsal tři body v Premier League, když zvítězil na hřišti doposud třetí Aston Villy 3:0. Trefila se nová posila Danny Welbeck, po dlouhé době si gólový úspěch připsal i Mesut Özil. Na hřiště se v posledních minutách dostal i kapitán české reprezentace Tomáš Rosický.

Tento pořad nelze na internetu přehrát z důvodu autorských práv.