Praha – Potřebujeme přísnější tresty pro fotbalové chuligány. K takovému závěru došel ministr vnitra Milan Chovanec po schůzce s předsedou FAČR Miroslavem Peltou a majiteli několika prvoligových klubů. Jaké konkrétní změny by však případná nová legislativa měla přinést, Chovanec neprozradil.

• ŽIVĚ: Svoboda a Maslák jdou do finále, v kvalifikaci bojují tyčkařky
    ŽIVĚ: Svoboda a Maslák jdou do finále, v kvalifikaci bojují tyčkařky

6.3.2015 16:51

Praha – Na halovém mistrovství v Praze se bojuje o první medaile. Ve hře je i pětibojařka Eliška Klučinová. Časem 7,61 postoupil do finále šedesátky překážek Petr Svoboda. V pohodovém tempu si zajistil postup mezi nejlepší šestici čtvrtkař Pavel Maslák, s vypuštěným závěrem doběhl do cíle v čase 46,46. O cenné kovy se poperou koulaři, nechybí ani Ladislav Prášil. O postup do finále usilují výškařky a tyčkařky. Ve finále dálkařů se představí Radek Juška. Přímý přenos vysílá ČT sport a náš web. Průběžné výsledky najdete zde.

• Svoboda v semifinále na 60 m překážek
    Svoboda v semifinále na 60 m překážek

6.3.2015 16:37

• Frenzelovi stačilo v Lahti 23. místo, potřetí v řadě získal křišťálový glóbus
    Frenzelovi stačilo v Lahti 23. místo, potřetí v řadě získal křišťálový glóbus

6.3.2015 16:09

Lahti (Finsko) – Už dva závody před koncem sezony se ze zisku křišťálového glóbu pro vítěze Světového poháru v severské kombinaci může radovat Eric Frenzel. Olympijskému šampionovi stačilo k třetímu celkovému triumfu za sebou obsadit 23. místo v dnešním závodu v Lahti, který vyhrál Japonec Akito Watabe. Český sdruženář Miroslav Dvořák obsadil 28. pozici.