Další zprávy na portálu ČT sport

• O vítězství v Söldenu se podělily Fenningerová a Shiffrinová
    O vítězství v Söldenu se podělily Fenningerová a Shiffrinová

25.10.2014 14:28

Sölden - Úvodní závod sezony světového poháru obří slalom v Söldenu má dvě vítězky. Rakušanka Anna Fenningerová a Mikaela Shiffrinová z USA měly v součtu obou kol na setinu stejný čas, třetí místo obsadila se ztrátou 27 setin další domácí lyžařka Eva-Maria Bremová. Jediná česká lyžařka na startu Šárka Strachová skončila 36. a nepostoupila do druhého kola.

• Williamsová otočila zápas, o pátý titul bude hrát s Halepovou
    Williamsová otočila zápas, o pátý titul bude hrát s Halepovou

25.10.2014 14:02

Singapur - Američanka Serena Williamsová zdolala v úvodním semifinále Turnaje mistryň Dánku Caroline Wozniackou 2:6, 6:3, 7:6 a bude v Singapuru usilovat o pátou trofej ze závěrečného podniku sezony. První hráčka světového žebříčku bude při svém sedmém finálovém startu obhajovat titul z posledních dvou ročníků proti Simoně Halepové, druhá nasazená Rumunka přehrála v semifinále Polku Agnieszku Radwaňskou hladce 6:2, 6:2.

• Táborsko po jasné výhře v Pardubicích vede druhou ligu
    Táborsko po jasné výhře v Pardubicích vede druhou ligu

25.10.2014 13:23

Praha - Fotbalisté Táborska zvítězili ve 12. kole druhé ligy v Pardubicích 3:0 a nejméně do neděle se ujali vedení v tabulce. Jediný neporažený tým ve FNL naplno bodoval počtvrté za sebou, přičemž už potřetí v sérii hrál na hřišti soupeře. Tým trenéra Petra Frňky opět prokázal velkou střeleckou potenci a už v sedmém druholigovém utkání v řadě skóroval nejméně třikrát.

• Kansas vyhrál na hřišti Giants a ve Světové sérii vede 2:1
    Kansas vyhrál na hřišti Giants a ve Světové sérii vede 2:1

25.10.2014 10:44

San Francisco - Baseballisté Kansas City jsou o něco blíže k triumfu ve Světové sérii MLB. Nadhazovač Jeremy Guthrie zvládl pět bezchybných směn, Royals vyhráli na hřišti San Franciska Giants 3:2 a sérii vedou 2:1.

• Kornfeil vyrovnal nejlepší kvalifikační výsledek, odstartuje z první řady
    Kornfeil vyrovnal nejlepší kvalifikační výsledek, odstartuje z první řady

25.10.2014 10:35

Sepang - Jakub Kornfeil obsadil třetí místo v kvalifikaci na motocyklovou Velkou cenu Malajsie a podruhé v kariéře odstartuje do závodu z první řady. Český jezdec v Sepangu zopakoval svůj dosavadní životní výsledek z květnové italské Grand Prix, kde ale pak závod po nezaviněném pádu nedokončil. Karel Hanika zajel v kvalifikaci dvanáctý čas, Karel Abraham v nejsilnější třídě MotoGP odstartuje z 15. místa.

Tento pořad nelze na internetu přehrát z důvodu autorských práv.