Eduard Hrubeš opět nabízí gejzír humoru v podobě úsměvných klipů, zábavných historek a nečekaných výkonů ve speciálním vydání zábavného pořadu. Účinkují: M. Rottrová, R. Vojtek, J. Voldánová, P. Svoboda, V. Bernatský, P. Svěcený a další. Režie M. Rek

Poprvé se pořad na obrazovkách ČT objevil 4. září 1995 pod názvem Neváhej a toč!. Patřil k nejoblíbenějším zábavným formátům českotelevizní historie. Vysílal se pravidelně každý týden až do roku 2007. Za 12 let bylo odvysíláno přes 450 dílů, ve kterých soutěžili diváci se svými vtipnými domácími videi. V sobotních večerech jsme pak divákům nabídli 40 speciálních vydání s herci, zpěváky a dalšími populárními osobnostmi.

Ve speciálním vydání tohoto zábavného pořadu budou k vidění nejen oblíbené série úsměvných klipů, ale rovněž zábavná vystoupení hostů moderátora Eduarda Hrubeše. Postupně se představí osobnosti, které v pořadu v minulosti účinkovaly a zároveň byly tvářemi jiných úspěšných zábavných pořadů ostravského studia České televize. Diváci uvidí zpěvačku a tvář Divadélka pod věží Marii Rottrovou, herce a moderátora soutěžního pořadu Hodina pravdy Petra Svobodu, účastníky první řady StarDance a moderátory Galashow s latinou Jolanu Voldánovou s Romanem Vojtkem a rovněž sportovní redaktory Vojtěcha Bernatského a Petra Svěceného, kteří se projevili také jako svérázní baviči a moderátoři v pořadu Guinnesův svět rekordů a kuriozit.

Stopáž60 minut
Rok výroby 2013
 ST