Týden v obrazech


Týden v obrazech – katastrofy a destrukce

23. 9. 2017

To, že roboti nahrazují dělníky nebo doktory, už není žádná novinka. Jak to ale vypadá, když usednou za hudební nástroje?

Přejít na obsah dílu


Youtubeři pomáhali po hurikánu

16. 9. 2017

Sociální sítě byly videí z postižených oblastí poslední týden plné. Někteří youtubeři si třeba dali tu práci a vyjeli pomáhat. Všechno, co viděli, zprostředkovali i svým fanouškům.

Týden v obrazech - zvířata do domu

9. 9. 2017

Zvířata - vděčné internetové téma. Tentokrát to ale nejsou jen roztomilá mláďata, ale zvířectvo, které chtělo být lidem nablízku - někdy až moc.

Týden v obrazech – na letní vlně

24. 6. 2017

Slunce a teplé počasí se pomalu vkrádá i do příspěvků na youtube. Přibývá nejen písní, které se budou snažit být hity tohoto léta, ale i videí, která řeší typicky letní problémy.

Boty a rasistické rádio

17. 6. 2017

Nejdražší boty na světě. Kdo je asi má ve svém šatníku a jak vypadají? I na tyto otázky odpovídá jedno z videí, která tento týden vítězila mezi diváky na youtube.

10. 6. 2017

Nejzajímavější obrazové postřehy, které se šíří na internetu. Tentokrát věnujeme pozornost neslyšícím.

Týden v obrazech bez cigaret

3. 6. 2017

Od středy platí v Česku zákaz kouření v restauracích a dalších uzavřených prostorech. Cigarety, to je navíc velké téma i pro youtube a reklamní byznys.

27. 5. 2017

Nejzajímavější obrazové postřehy, které se šíří na internetu. Tentokrát věnujeme pozornost nejstarším ročníkům.

Nejzajímavější obrazové postřehy, které se šíří na internetu. Tentokrát zaostříme na Den matek.

13. 5. 2017

6. 5. 2017

Diváky Youtube tento týden zaujala mimo jiné reportáž britské BBC o novém cvičebním trendu, neobvyklé formě jógy. Tak jsme trochu pohledali a našli jsme i pár dalších exemplářů.