Máme rádi zvířata


Odčervování a výživa staršího psa

Víte, že strava psa by se měla měnit podle jeho věku, případně dalších specifických potřeb a proč i dobře živený pes mívá zažívací problémy?

Slimáci

Ačkoliv byl letošní konec zimy a počátek jara chladnější než obvykle, ani letos se nevyhnete nájezdu slimáků, pokud proti nim včas nezasáhnete.

Chováme kohouty

Kohout je ozdobou každého dvorku s drůbeží. Zdálo by se, že kromě ranního kokrhání toho ale více nezvládne, a někteří dokonce tvrdí, že jen zbytečně užírá zrní. Tak to ale není.

Krmivo a obojek proti klíšťatům

První roky štěňátka jsou zásadní pro jeho zdraví. Proto je důležité vědět, jakou stravu pro něj vybrat i jak ho ochránit proti parazitům.

Psi – co se může stát a jak se zachovat

Nakonec poradíme, jak se zachovat, když pes napadne jiného psa nebo člověka.

Výchova a výcvik psů

Čemu bychom měli štěně naučit ze všeho nejdřív a jak nejlépe na to? Kterých zásad bychom se při výchově psa měli obecně držet? Základem je vytváření vztahu se psem.

Psi

Ať už je naše motivace jakákoli, rozhodnutí pořídit si štěně nebo dospělého psa nám zásadním způsobem změní život. Proto jsme se rozhodli zaměřit se na základní kynologické rady nejen pro začínající chovatele.

Čistota a zvířata

Pokud máte v bytě domácí mazlíčky, je udržování hygieny a čistoty téma samo o sobě. A právě o něm bude dnešní poslední reportáž.

Dog dancing

Máte rádi tanec i psy? V naší reportáži uvidíte, že je možné tyto záliby spojit dohromady.

Jak se starat o psa ve stáří

Člověk není jediný živočich, jehož zdravotní stav se s postupujícím věkem zhoršuje. Stárnutí se týká i domácích mazlíčků.