Soutěž

Otázka z 21. 5.

Z jaké části rakytníku se získává rakytníkový olej?

  • A) z kořene a z květů
  • B) ze semen a slupek plodů

Pět diváků, kteří správně odpovědí na soutěžní otázku, získají TEREZIA Rakytníkový olej ve 100% kvalitě v tobolkách a kapkách. Svoji odpověď posílejte formou SMS ve tvaru POLO mezera A nebo B na telefonní číslo 900 11. Soutěžit můžete do soboty 27. 5., do ukončení vysílání našeho pořadu a jména výherců se dozvíte během našeho dalšího nedělního vysílání a na internetové stránce pořadu.

Plíseň bramborová napadá:

  • A) okurky
  • B) rajčata

Tři diváci, kteří správně odpovědí na soutěžní otázku, získají biologický přípravek Polyversum-Biogarden (na ochranu rostlin proti houbovým chorobám). Svoji odpověď posílejte formou SMS ve tvaru PATE mezera A nebo B na telefonní číslo 900 11. Soutěžit můžete do soboty 27. 5. do ukončení vysílání našeho pořadu a jména výherců se dozvíte během našeho dalšího nedělního vysílání a na internetové stránce pořadu.

» Pravidla soutěže

Výherce minulé soutěže

Minule nás zajímalo, jaké sekačky jsou vhodné pro sečení vysoké trávy. Správná odpověď byla A) bubnové. Křovinořez VARI 432 HB získává Veronika Axmannová – Znojmo.

Dále nás zajímalo, zda jsou kusové vlněné koberce vhodné pro alergiky. Správná odpověď byla B) ne. Vlněný koberec Pazyrik - imitaci nejstaršího koberce světa o rozměru 135x200 cm v hodnotě 8 012,- korun získává Jiří Komínek – Moravský Písek.

Gratulujeme!