Soutěž

Otázka z 24. 9.

Do jakého řádu patří kozy a ovce?

  • A) lichokopytníků
  • B) sudokopytníků

Čtyři diváci, kteří správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží od společnosti Výstaviště Lysá nad Labem po dvou vstupenkách na výstavu ZEMĚDĚLEC 2017 a NÁŠ CHOV 2017, která se koná od 5. do 8.10.2017. Svoji odpověď posílejte formou SMS ve tvaru POLO mezera A nebo B na telefonní číslo 900 11. Soutěžit můžete do soboty 30. 9., do ukončení vysílání našeho pořadu a jména výherců se dozvíte během našeho dalšího nedělního vysílání a na internetové stránce pořadu.

Co propouští speciální olej určený na terasové dřevo?

  • A) vodní páru
  • B) vodu

Tři diváci, kteří správně odpovědí na soutěžní otázku, získají biocidní přípravky, lazury, emaily a lepidla značky Lignofix v hodnotě 2000 Kč. Svoji odpověď posílejte formou SMS ve tvaru PATE mezera A nebo B na telefonní číslo 900 11. Soutěžit můžete do soboty 30. 9., do ukončení vysílání našeho pořadu a jména výherců se dozvíte během našeho dalšího nedělního vysílání a na internetové stránce pořadu.

» Pravidla soutěže

Výherce minulé soutěže

Minule nás zajímalo, zda lze kromě ovoce a zeleniny připravit v některých sušičkách maso i bezlepkové pečivo. Správná odpověď byla A) ano. Novozélandskou sušičku Ezidri FD 500 získávají Věra Müllerová – Lázně Toušeň, Jan Videman – Kroměříž, Daniela Rotfčidlová – Kunčina.

Dále nás zajímalo, jestli se musí dýně hokkaido před tepelným zpracováním loupat. Správná odpověď byla B) ne. Dárkové poukazy Nákup z farmy v hodnotě 500 korun na online nákup čerstvých farmářských potravin získávají Lenka Hoštová – Rataje nad Sázavou, Irena Hradilíková – Pavlovice u Přerova, Martina Malinovská – Dolní Bečva.

Gratulujeme!