Soutěž

Otázky z 17. 6.

Jaký typ pojiva na spojení směsi se používá u nejkvalitnějších granitových dřezů?

  • A) akrylátové pojivo
  • B) polyesterové pojivo

Svoje odpovědi nám posílejte formou SMS zprávy ve tvaru POLO mezera A nebo B na telefonní číslo 900 11. Jeden divák, který správně odpoví na soutěžní otázku, získá od společnosti SINKS prvotřídní granitový dřez moderního minimalistického designu BEST 780 v černé metalické barvě v hodnotě 4 877 korun. Na vaše SMSky čekáme do soboty 23. 6., do konce našeho pořadu a jméno výherce se dozvíte při příštím nedělním vysílání a na internetové stránce pořadu.

Rakytníkový olej lze použít:

  • A) na pečení a vaření
  • B) ve studené kuchyni

Pět diváků, kteří správně odpovědí na soutěžní otázku, získají od českého výrobce TEREZIA COMPANY doplňky stravy TEREZIA Rakytníkový olej ve 100% kvalitě v tobolkách a kapkách na vnitřní a vnější použití v hodnotě 640 korun. Svoji odpověď posílejte formou SMS ve tvaru PATE mezera A nebo B na telefonní číslo 900 11. Soutěžit můžete do soboty 23.6., do ukončení vysílání našeho pořadu a jména výherců se dozvíte během našeho dalšího nedělního vysílání a na internetové stránce pořadu.

» Pravidla soutěže

Výherce minulé soutěže

Minule nás zajímalo, jak se nazývají nejoblíbenější hrábě na listí. Správná odpověď byla B) švédské. Poukaz na odběr zboží v hodnotě 1000 korun od internetového obchodu Shop nářadí získávají Luboš Rataj – Bolatice a Jana Selingerová – Ostrava.

Dále nás zajímalo, jakou maximální teplotu lze u některých mixérů nastavit pro vaření. Správná odpověď byla B) 100 °C. Vysokorychlostní mixér Tefal Ultrablend Cook v hodnotě 8 999 korun od společnosti Groupe SEB ČR získává Eva Panková – Děhylov.

Gratulujeme!