Sebemilenec

Hodnocení filmu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 186  
Sdílet
| Poslat odkaz

Simona Stašová a Jaromír Dulava v dramatickém příběhu úspěšné podnikatelky, který vznikl na základě skutečných událostí ze života spisovatelky Simony Monyové. Stejně jako hlavní hrdinka filmu zažívala ve svém vztahu psychický i fyzický teror, kterému neuměla vzdorovat. Film byl natočen podle slavného bestselleru této tragicky zesnulé spisovatelky. Dále hrají: P. Kříž, N. Konvalinková, M. Šplechtová Hrušínská a další. Kamera P. Hojda. Scénář E. Papoušková a F. Renč. Režie F. Renč

Trilogii na motivy knih Simony Monyové uzavírá film režiséra Filipa Renče Sebemilenec z dílny Tvůrčí producentské skupiny dramatické tvorby Davida Ziegelbauera. Je v životě opravdu nejhorší zůstat sám? I na to odpoví příběh tragické lásky Libuše (Simona Stašová) a Oty (Jaromír Dulava).

Úspěšné podnikatelce Libuši, která se ocitá na vrcholu zralého věku, nachystají dvě nejlepší kamarádky opravdu nečekané narozeninové překvapení. Díky tomu se osamělá Libuše seznámí s šarmantním „kovbojem“ Otou, který vnese do jejího života lásku a radost. Libušino štěstí ale netrvá dlouho a její euforický pocit z nového životního startu vystřídají stres a utrpení.

V současné době není video k dispozici.

Diskuse diváků
 • Blue 20. 1. 2015 18:28

  Paní Monyová evidentně věděla, o čem píše, a bohužel se sama nedokázala včas zachránit.Skvěle zpra…

 • Lenka CV 28. 5. 2014 14:21

  BRAVO

  hercům, námětu i režii. Fantasticky zpracovaný film pro poučení, co se některým z nás přihodí a nezvládnou to.…

 • ven ka 12. 2. 2014 22:54

  vk

  A to není vse co dovede ,,laska"

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 91 minut – Rok výroby: 2013 – D  ST  AD  HD
Žánr: Film
Vysílání pořadu

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Kdo je…
Simona Stašová
Simona Stašová

herečka

* 19. 3. 1955

Související pořady