Těšte se na díl plný zajímavých a hlavně zručných hostů!

Obsah dílu

Přehrát vše

Do pátečního vysílání jsme pozvali řadu zajímavých hostů, o kterých by se dalo říct, že mají obě ruce pravé. Rudolf Brančovský je nejen frontman kapely Poletíme?, ale také velmi plodný výtvarník. Bezprostředně po návratu z Thajska, kde za pomoci mořské vody maloval své akvarely, přijde do studia Dobrého rána a povykládá nám, jak se žije malíři v jednadvacátém století.

Nikol a Petr Spěvákovi jsou dva mladí lidé, které kromě manželství spojuje i mistrovství ve hře na cimbál. Nečekejte ale žádný folklór. Spěvákovi nám ukážou, že cimbál má mnohem širší využití. Do studia s nimi přijde i komponista Jiří Miroslav Procházka, který s duem Cimbalom Dualité spolupracuje.

Redaktorka Míša Migotová bude mít ráno naspěch, protože jsme pro ni nachystali okružní jízdu po středních školách. Deváťáky brzy čeká podání přihlášek na střední školy, a tak se podíváme, jak se v roce 2018 učí některé ne tolik populární obory.

Šéfkuchař Radim Procházka si pro vás připravil jídla, která vyžadují už jistou dávku zručnosti. Tak bacha na ruce!

Jen pár hodin po vyhlášení výsledku soutěže Vinař roku 2017 si budeme moci popovídat s jeho vítězem. Jaký byl letos ročník? Jak se dělá vítězné víno? I na to se ho zeptáme!

Těšit se můžete také na novinky ze světa mobilních aplikací, které pro nás sleduje Vladislav Kluska.

Už se těšíte? My jo! Tak za minutu šest na ČT2!

Chat

Stopáž150 minut
Rok výroby 2018
 L HD