V pátek potěšíme fotbalové fanoušky. Přijde totiž jedna z legend Tomáš Ujfaluši.

Obsah dílu

Přehrát vše

Pátkem uzavřeme Dobré ráno v duchu legend, a to nejen těch fotbalových, i když právě tomuto sportovnímu odvětví se budeme věnovat s naším hlavním hostem. Bude jím totiž bývalý reprezentant a dnes už legenda nejednoho evropského fotbalového klubu Tomáš Ujfaluši.
Některé studánky jsou opředené různými legendami a příběhy, my se ale zaměříme spíš na jejich údržbu. Projekt Živé studánky představí Yvonna Gaillyová a Rudolf Pecháček z Ekologického institutu Veronica.
Další zajímavé aplikace i tentokrát představí Jakub Čížek a legendární bude i vaření. Šéfkuchař Dušan Kuba totiž pátral po receptech oblíbených jídel legend z různých oborů, a tak se můžete těšit třeba na milovaný pokrm Franka Sinatry nebo Antonína Panenky.
Petr Švancara a Luděk Zelenka pozvou všechny na fotbalový turnaj v malé kopané Souboj legend, kde se objeví i pár zvučných jmen.
A s výjimečnými osobnostmi se setká i naše moderátorka Míša Migotová, která tentokrát vyrazí na letiště do Letovic, aby se seznámila s ultralehkým létáním. A kdo ví? Třeba i sama vzlétne do oblak.
Tak s námi nezapomeňte posnídat i v pátek, zpříjemníme vám den. Začínáme v 5:59 jako obvykle.

Chat

Stopáž150 minut
Rok výroby 2017
 L HD