Petr Šimůnek, šéfredaktor časopisu Forbes. Takové bylo narozeninové přání na hosta naší moderátorky Soni. A protože bude mít brzo narozeniny, její tužbu jsme jí splnili.

Obsah dílu

Přehrát vše

Velkým Soniným narozeninovým přáním bylo pozvat novináře a podnikatele Petra Šimůnka. A tak jsme jí to splnili. Povídat si budou jak o časopisu Forbes, jehož je šéfredaktorem, tak o úspěšných lidech, se kterými se pravidelně setkává a vyhledává právě za účelem prezentace jejich pozitivního příkladu pro ostatní.
A protože má Soňa blízko i novým médiím, pozvali jsme zakladatele projektu Zvol si info Vojtěcha Bruka a Kateřinu Křivánkovou. Ten se snaží školit středoškoláky o tom, jak se vyznat v mediálním obsahu a třeba také jak si ověřovat jejich věrohodnost.
S novinkami mezi deskovými a společenskými hrami seznámí Michal Požárek.
A protože na narozeninovou oslavu patří i sladké dobroty, pozvali jsme si šéfcukráře Víta Martináka, aby nějaké vykouzlil.
Herec Josef Polášek a Denisa Sedláčková pozvou na další ročník divadelního festivalu Janáčkovy akademie múzických umění Setkání/Encounter 2017.
A Míša Migotová se podívá do hiporehabilitačního centra Epona, kde společně s Vandou Caskovou vysvětlí a ukážou, jak takové hiporehabilitace pomáhají a také co je to paravoltiž.

Chat

šéfredaktor Forbesu

Petr Šimůnek

V pátek 24. března 2017


Stopáž150 minut
Rok výroby 2017
 L HD