Další zprávy na portálu ČT sport

• Startuje Fotbalová národní liga. S odhodlanou Olomoucí a Horníkem na Žižkově
    Startuje Fotbalová národní liga. S odhodlanou Olomoucí a Horníkem na Žižkově

2.8.2014 08:00

Praha - S exprvoligovými týmy Olomoucí a Znojmem, ale také nechvalně proslulým funkcionářem Ivanem Horníkem na Žižkově startuje druhá fotbalová liga. A zatímco Sigma se chce okamžitě vrátit do nejvyšší soutěže, jihomoravský celek má po výrazné obměně kádru skromnější cíle. Zajímavostí nového ročníku bude, jak si povede Opava se Zdeňkem Pospěchem. Zkušený obránce se po skončení bundesligové smlouvy rozhodl vrátit do města, kde fotbalovou kariéru začínal.

• V souboji aspirantů na špici hostí Plzeň Jablonec. Spartu vyzve Jihlava
    V souboji aspirantů na špici hostí Plzeň Jablonec. Spartu vyzve Jihlava

2.8.2014 06:00

Praha – Souboj týmů, které chtějí v této sezoně útočit na nejvyšší příčky, nabídne hned druhé kolo fotbalové ligy. Vicemistr z Plzně na svém hřišti přivítá ambiciózní Jablonec, který před sezonou mohutně posiloval a touží konkurovat právě Viktorii a Spartě. Ta v druhém kole na svém hřišti přivítá Jihlavu. Přímé přenosy obou utkání sledujte na ČT sport. V sobotu od 19:30 utkání Sparta – Jihlava a v neděli pak od 19:55 střetnutí Plzně s Jabloncem.

• Slavia si poradila s Ostravou a po pěti letech vede ligu
    Slavia si poradila s Ostravou a po pěti letech vede ligu

1.8.2014 23:24

Praha - Fotbalisté Slavie zažívají nejlepší start do sezony od roku 2007. Pražané porazili ve 2. ligovém kole Ostravu 3:1, navázali na úvodní výhru na Slovácku a poprvé od mistrovského ročníku 2008/09 vedou tabulku. Už ve třetí minutě navázal na trefu z prvního utkání Milan Škoda a druhý gól přidal v 76. minutě Jaromír Zmrhal. Ostravský Jan Baránek sice o šest minut později snížil, ale rozhodující slovo měl domácí kapitán Martin Latka.

• Sprej míří i do Česka. Rozhodčí ho budou používat v první i druhé lize
    Sprej míří i do Česka. Rozhodčí ho budou používat v první i druhé lize

1.8.2014 14:44

Praha – Sprej na dodržování vzdálenosti zdi od míče se po mistrovství světa bude používat i v českých soutěžích. Od září ho budou mít za pasem rozhodčí v první i druhé lize. Na semináři to potvrdila předsedkyně komise rozhodčích FAČR Dagmar Damková s tím, že se čeká jen na to, až dorazí objednané spreje z Argentiny.

• Kozáčik: Ploješť je jedním z nejtěžších soupeřů v předkolech. Ale věřím, že to zvládneme

1.8.2014 08:30

Ploješť - Fotbalisté Plzně tušili, že Petrolul Ploješť bude těžkým soupeřem, a to se v úvodním duelu 3. předkola Evropské ligy potvrdilo. Viktoria vybojovala remízu 1:1 až v nastavení a podle brankáře Matúše Kozáčika ji čeká ještě hodně těžká odveta. Zvláště když Ploješť řadí k nejtěžším soupeřům, se kterými se Plzeň za čtyři roky v předkolech utkala.