Další zprávy na portálu ČT sport

• Juventus zaváhal s posledním, Neapol remizovala s Interem
    Juventus zaváhal s posledním, Neapol remizovala s Interem

19.10.2014 22:32

Řím - Fotbalisté Juventusu přišli v italské lize poprvé o body. V sedmém kole překvapivě remizovali se Sassuolem a po remíze 1:1 vedou tabulku o bod před AS Řím. Tomu se naopak po prohře z minulého kola právě s lídrem z Turína podařilo vrátit na vítěznou vlnu a jasně zdolat Chievo Verona 3:0. Rival AS z Lazia zvítězil na hřišti Fiorentiny 2:0 a potřetí za sebou získal tři body. AC Milán se po výhře 3:1 na půdě Hellasu Verona posunul na čtvrté místo, dva góly vstřelil Keisuke Honda. Sampdoria sice ztratila dvoubrankové vedení a v Cagliari remizovala 2:2, přesto zůstala třetí. Neapol remizovala na hřišti Interu Milán 2:2, přestože ještě dvanáct minut před koncem byl stav bez branek.

• Mistrovské Atlético zdolalo Espaňol, Messimu chybí krůček k rekordu
    Mistrovské Atlético zdolalo Espaňol, Messimu chybí krůček k rekordu

19.10.2014 21:14

Madrid - Fotbalisté Valencie ve španělské lize poprvé v sezoně prohráli. V utkání osmého kola podlehli na hřišti nováčka La Coruni 0:3. Atlético Madrid zdolalo Espaňol 2:0 a udrželo domácí neporazitelnost. Nezaváhala ani Sevilla, která na hřišti Elche zvítězila rovněž 2:0 a posunula se na druhé místo za neporaženou Barcelonu. Útočník Cristiano Ronaldo se trefil i v sedmém startu za Real Madrid v tomto ligovém ročníku. Portugalský kanonýr přispěl dvěma góly k vítězství 5:0 nad fotbalisty Levante, po kterém je královský klub v tabulce průběžně druhý o čtyři body za Barcelonou.

• Slabý výkon sudích v Boleslavi? Kouč Jarolím raději nechal mluvit asistenta
    Slabý výkon sudích v Boleslavi? Kouč Jarolím raději nechal mluvit asistenta

19.10.2014 20:34

Mladá Boleslav - Hodně negativních emocí přinesl zápas fotbalové Synot ligy mezi Mladou Boleslaví a Plzní. Domácí spílali rozhodčímu Jaroslavu Bílkovi, že v první půli za stavu 0:1 neodpískal pro domácí pokutový kop za faul Radima Řezníka na Daniela Bartla. Trenér Karel Jarolím pak po zápase dokonce nepřišel na tiskovou konferenci a poslal za sebe asistenta Borise Kočího.

• Prokopec už Hradec Králové trénovat nebude
    Prokopec už Hradec Králové trénovat nebude

19.10.2014 20:31

Hradec Králové - Trenér fotbalistů Hradce Králové Luboš Prokopec rezignoval na svou funkci. Jméno nového kouče "votroků" bude známo v úterý.

• Žižkov hrál s Třincem bez branek, Varnsdorf zůstává v čele
    Žižkov hrál s Třincem bez branek, Varnsdorf zůstává v čele

19.10.2014 19:49

Praha – Fotbalisté Viktorie Žižkov potřetí za sebou ztratili body. V utkání 11. kola FNL uhráli jen bezbrankovou remízu na hřišti Třince, když v první půli Podrazký neproměnil pokutový kop. Pro Třinec to byl už šestý zápas v řadě bez vítězství. Naopak popáté za sebou vyhrála Olomouc, která doma přehrála Kolín 4:1. Vyhrály i Táborsko 4:2 ve Vlašimi, Karviná 4:2 ve Frýdku-Místku a Varnsdorf, který se po vítězství 1:0 v Opavě udržel v čele tabulky.

Tento pořad nelze na internetu přehrát z důvodu autorských práv.