Další zprávy na portálu ČT sport

• Atlético i Málaga musely otáčet, Suárez skóroval za Barcelonu
    Atlético i Málaga musely otáčet, Suárez skóroval za Barcelonu

21.12.2014 22:53

Madrid – Fotbalisté Barcelony deklasovali v 16. kole španělské ligy 5:0 Córdobu a přiblížili se na rozdíl bodu vedoucímu Realu Madrid, jenž má vzhledem k účasti na mistrovství světa klubů zápas k dobru. Svůj první ligový gól v dresu katalánského velkoklubu vstřelila letní posila Luis Suárez. Atlético Madrid otočilo duel s Bilbaem a vítězstvím 4:1 si pojistili třetí místo v tabulce. Podobný vývoj mělo i utkání na hřišti Elche, kde po obratu zvítězila Málaga 2:1 a udržela se v těsném boji o pohárové příčky.

• AS Řím remizoval s oslabeným AC Milán, Juventus si poradil s Cagliari
    AS Řím remizoval s oslabeným AC Milán, Juventus si poradil s Cagliari

21.12.2014 22:44

Řím – Fotbalisté AS Řím nedokázali porazit oslabený AC Milán a se soupeřem hrajícím v závěru o deseti remizovali 0:0. Svěřenci trenéra Rudiho Garcii tak stráví vánoční přestávku na druhém místě tabulky tři body za Juventusem, jenž ve čtvrtek porazil 3:1 Cagliari. Neapol doma porazila poslední Parmu 2:0, po sérii čtyř zápasů bez vítězství opět naplno bodovala a posunula se na třetí místo. Hráči Lazia Řím remizovali na hřišti Interu Milán 2:2 a uhájili třetí příčku, kterou však před Neapolí a Sampdorií drží jen díky lepšímu skóre.

• Arsenal ztratil výhru nad Liverpoolem, Citizens se dotáhli na Chelsea
    Arsenal ztratil výhru nad Liverpoolem, Citizens se dotáhli na Chelsea

21.12.2014 19:31

Londýn – Arsenal přišel o výhru nad v deseti mužích hrajícím Liverpoolem v 97. minutě, když na konečných 2:2 vyrovnal Martin Škrtěl. Londýňané se v tabulce posunuli na šestou příčku, jejich soupeř je desátý. Manchester City vyhrál šestý zápas v řadě, když i díky dvěma trefám Davida Silvy zdolal Crystal Palace 3:0, a má stejně bodů jako vedoucí Chelsea. Ta však hraje svůj zápas na hřišti Stoke City až v pondělí.

• Dortmund čekají Vánoce u dna tabulky, Bayern zachránil Robben
    Dortmund čekají Vánoce u dna tabulky, Bayern zachránil Robben

21.12.2014 17:39

Brémy – Nedaří se jim doma a venku, to je už tuplem bída. Fotbalisté Dormundu znovu potvrdili, že jsou ve výsledkové krizi. Úřadující vicemistr prohrál v Brémách 1:2, klesl před zimní přestávkou na předposlední místo a na soupeřových hřištích je vůbec nejhorší v soutěži. V úplně odlišném rozpoložení je mnichovský Bayern, který si po těsné výhře 2:1 nad Mohučí připsal již osmý trojbodový zisk v řadě.