Další zprávy na portálu ČT sport

• Střelec hattricku Šural: Výhra 6:0 nebyla nahodilá
    Střelec hattricku Šural: Výhra 6:0 nebyla nahodilá

31.8.2014 06:00

Liberec - Po třech ligových kolech ho trenér Samuel Slovák posunul z kraje zálohy na hrot a liberecký fotbalista Josef Šural výrazně ožil. V minulém utkání v Teplicích patřil k nejlepším hráčům, střeleckou smůlu ale protrhl až proti Ostravě. Svým druhým hattrickem v Synot lize přispěl k rekordnímu vítězství Slovanu 6:0 a hlavně k první výhře v ligové sezoně.

• Atlético si poradilo s Eibarem, zase se trefil Mandžukič
    Atlético si poradilo s Eibarem, zase se trefil Mandžukič

30.8.2014 23:22

Madrid - Obhájce titulu Atlético Madrid zvítězil v utkání druhého kola španělské ligy nad Eibarem 2:1, rozhodující branku zápasu vstřelil v 25. minutě Mario Mandžukič, který se v soutěži prosadil poprvé. Atlético postrádalo svého kouče Diega Simeoneho, Argentinec si odpykává trest za své chování v odvetě Superpoháru s Realem Madrid.

• Boleslav otočila a porazila v bojovném utkání Slavii 2:1
    Boleslav otočila a porazila v bojovném utkání Slavii 2:1

30.8.2014 23:15

Mladá Boleslav - Mladoboleslavští vydřeli tři body v utkání s lídrem tabulky Slavií, když zvítězili 2:1. Hosté se hned v úvodu prosadili dílem Milana Škody, který zužitkoval pokaženou Rosovu přihrávku. Jenže nejlepší střelec ligy musel po pětadvaceti minutách ze hry kvůli problémům s podkolenní šlachou. A Mladá Boleslav v posledních pěti minutách prvního poločasu otočila skóre, když se prosadila po nedůrazu obrany hostí. V druhém poločase se již nic podstatného nestalo a domácí tak udrželi stav utkání až do konce.

• Juventus premiéru pod Allegrim zvládl, vyhrál i AS Řím
    Juventus premiéru pod Allegrim zvládl, vyhrál i AS Řím

30.8.2014 23:04

Řím – Obhájce titulu v italské lize vstoupil do sezony vítězství. Juventus při premiéře pod koučem Massimilianem Allegrim na domácím stadionu porazil Chievo 1:0. O triumfu rozhodla již sedmá minuta, v níž si míč do vlastní branky srazil Cristiano Biraghi. Tři body si připsal i druhý favorit na titul AS Řím, který si doma poradil s Fiorentinou 2:0.

• Slavia padla v Boleslavi, Liberec rozmetal Baník
    Slavia padla v Boleslavi, Liberec rozmetal Baník

30.8.2014 22:53

Praha - Šesté kolo stále ještě čerstvého ročníku první fotbalové ligy nabídlo hned několik pozoruhodných výsledků. Dosavadní lídr tabulky Slavia i vlivem zranění tří hráčů podlehla Mladé Boleslavi na jejím hřišti 2:1. Baník Ostrava, který zaujal dvěma výhrami v řadě, byl zase potupen v Liberci, kde obdržel debakl 0:6.

Tento pořad nelze na internetu přehrát z důvodu autorských práv.