Předchozí díl | Následující díl

My jsme ze Švédska

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 81  
Sdílet
| Poslat odkaz

Evropské země očima dětí. V koprodukčním cyklu EBU nám tentokrát svou zemi představí děti z Göteborgu a ze Södertälje. Připravila Karin Falcková

V dalším dílu mezinárodního koprodukčního cyklu, v němž jsou jednotlivé evropské státy představovány očima tamější mládeže, se podíváme na západní pobřeží Švédska – do Göteborgu, kde dívčí skupina Bubbles nacvičuje vystoupení na slavnostní zakončení tradičního prodeje májových květů na pomoc postiženým švédským dětem.

Skautské skupiny, třídy i jednotlivci ve městě Södertälje mezi sebou soutěží. Děti zavedou diváky do své školy, na skautský tábor i do typické švédské rodiny. V závěru jsme svědky slavnostního vyhlášení vítěze v Södertälje.

Pěvecká dívčí skupina Bubbles nacvičuje své vystoupení na zakončení švédské tradice prodeje májových květů ve prospěch postižených dětí. Sledujeme tuto švédskou tradici, přitom se seznamujeme s inspirativním prostředím švédské školy, s typickou švédskou rodinou, skautským táborem a na závěr jsme přítomni slavnostního vyhlášení vítěze – děti z města Södertalje prodaly nejvíce májových květů ve Švédsku.

Tuto část pořadu nelze v současné době přehrát. » Videoarchiv

Mapa navštívených míst

Stopáž: 15 minut – Rok výroby: 2001 – ST
Žánr: Pro děti a mládež | Vzdělávání
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu