Panství Downton (4/7)

Hodnocení seriálu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 736  
Sdílet
| Poslat odkaz

Pletichy, romance a tužby členů aristokratické rodiny i jejich služebnictva na pozadí doby velkých změn před první světovou válkou. Cenami ověnčený britský kostýmní seriál (2010). Hrají: H. Bonneville, M. Smithová, E. McGovernová, M. Dockeryová a další. Režie Brian Kelly

Květen 1913. Do města přijela pouť a jak dcery lorda Roberta tak členové služebnictva se na ni těší. Sluha Thomas pozve naivní děvečku Daisy, ale falešnou naději jí dá jen proto, aby naštval dobrosrdečného a nesmělého sluhu Williama. Na pouť dokonce jde i paní Hughesová, která jinak nenechává sídlo bez svého dozoru, protože na ni čeká její bývalý nápadník. Do služby na hrabství nastupuje nový mladý šofér Branson, který se netají svými liberálními politickými názory. Služka Gwen nachází silného spojence při realizování svého snu stát se sekretářkou v osobě emancipované nejmladší dcery lorda Roberta, Sybil. Komorník John Bates a služebná Anna se začínají nesměle sbližovat a stejně tak i Mary a Matthew zapomínají na původní antipatie. Mezitím probíhá další kolo úsměvného hašteření o moc mezi upjatou lady Violet a ráznou Matthewovou matkou Isobel.

Tento pořad nelze na internetu přehrát z důvodu autorských práv.

Diskuse diváků
 • AlenaW 30. 6. 2015 13:20

  Vysílací čas

  Seriál by si zasloužil lepší vysílací čas, jak mám stihnout dopoledne nebo odpoledne , …

 • Jelenovi 23. 6. 2015 06:55

  Nešťastný čas

  Takový nešikovný čas, v obou případech! Proč ne alespoň o něco později??

 • Jana 16. 6. 2015 07:04

  Jana

  Ještě jednou zdravím milovníky Panství Downton, opakování dílu je vždy druhý den v 9.hodin tak…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Originální název: Downton Abbey – Stopáž: 46 minut – Rok výroby: 2010 – )D(  ST  HD
Žánr: Seriál
Nejbližší díly ve vysílání
Panství Downton 2/7

úterý 30. 6.

Panství Downton 3/7

středa 1. 7.

Panství Downton 4/7

čtvrtek 2. 7.