Svět ČT

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Exkluzivní pohled do světa natáčení, světa televizních osobností a programových hitů příštího týdne

Svět ČT přinese hlubší pohledy do televizního zákulisí. Dynamickou formou přiblíží televizní program nadcházejícího týdne, mimořádné akce televize veřejné služby a v neposlední řadě nabídne divákům další z možností přímé komunikace.

Do Světa ČT zavedou diváky moderátorky Marcela Augustová a Jolana Voldánová. K návštěvě různých „světadílů“ ČT je pozvou i prostřednictvím předtočených příspěvků.

Co jsme si pro Vás připravili tentokrát:

 • Ententýky– nový seriál České televize, který můžete od září sledovat na Jedničce. Jedním z jeho představitelů je i Tomáš Matonoha, herec, komik a moderátor. Popovídali jsme si s ním o natáčení, ale také o jeho herecké cestě a úspěšném pořadu Na forbíně.

 • Také vám představíme netradičního hosta seriálu Ententýky – Václava Moravce. Na jeho roli a historicky první herecký výkon se můžete těšit v jednom z nadcházejících dílů. My jsme si natáčení samozřejmě nenechali ujít.

 • Václav Moravec se také ukáže ve své známé roli moderátora. Otázky Václava Moravce Speciál ke krajským volbám jsou v plném proudu. A mají úspěch.

 • V seriálu Zdivočelá země se již vystřídala velká plejáda známých a legendárních herců, příležitost ale dostali i ti mladí a nadějní. Jedním z nich je i herec Filip Tomsa.

 • Od seriálu mapujícího naši historii k osobnosti, která se do této historie zapsala nesmazatelným písmem. Portér inspirující a obdivuhodné ženy olympioničky, oštěpařky Dany Zátopkové Kde já se tady beru? natočil režisér Ivan Stehlík jako hold k jejím devadesátým narozeninám.

Přehrát video

Obsah pořadu

Diskuse diváků
 • Sangrail 13. 4. 2016 21:16

  Možná by se Švorcová tolik neobhajovala, kdyby necítila, že musí. Možná by také mluvila o …

 • mach 4. 6. 2013 10:39

  povodenˇ

  dobrý den zajímá nás kdy v televizi uvidíme také zaběry povodní třeba z libochovan máme tam chatu a n…

 • Zdeněk hájek 30. 4. 2013 06:47

  Rád bych se zeptal, kdy tyhle díly budou kompletní ke shlédnutí v TV nebo na internetu d…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 20 minut – Rok výroby: 2012 – P  ST
Žánr: Zábava | Publicistika
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu