Svět ČT

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 98  
Sdílet
| Poslat odkaz

Exkluzivní pohled do světa natáčení, světa televizních osobností a programových hitů příštího týdne

Svět ČT přinese hlubší pohledy do televizního zákulisí. Dynamickou formou přiblíží televizní program nadcházejícího týdne, mimořádné akce televize veřejné služby a v neposlední řadě nabídne divákům další z možností přímé komunikace.

Do Světa ČT zavedou diváky moderátorky Marcela Augustová a Jolana Voldánová. K návštěvě různých „světadílů“ ČT je pozvou i prostřednictvím předtočených příspěvků.

Co jsme si pro Vás připravili tentokrát:

  • Aneta Savarová - nová tvář Událostí České televize. V dětství chtěla být klavíristkou, pak se ale stalo něco, co změnilo její směřování. A cesta vedla až k televiznímu zpravodajství.

  • Nedopatření, zlom, bouračka, rychlý zásah – tak by se mohla jmenovat další kapitola našeho deníku o připravovaném pokračování seriálu Sanitka. Posbírali jsme pro vás klíčové momenty z natáčení napínavých a velmi náročných akčních scén.

  • Okamžik, který nezměnil život jednoho člověka, ale celého národa a ovlivnil i vývoj druhé světové války. Další díl dokumentární série Heydrich - konečné řešení má podtitul Atentát. Neboli osudový moment pod drobnohledem.

  • Jsou mladí, krásní, úspěšní a šťastní, když do jejich života vstoupí smrt cizího člověka. Milostný příběh a detektivka – že to nejde dohromady, tak se podívejte na nový film České televize s názvem Aplaus. Kde čerpal inspiraci jsme se zeptali scenáristy Václava Šaška.

  • Tady hlídám já. Nová komedie České televize o tom jak vám pes změní život právě přichází do kin. Předpremiéru bude mít tento rodinný snímek na Zlínském Mezinárodním festivalu filmů pro děti a mládež. Česká televize vás bude o dění na festivalu informovat denně v pořadu Zlínské festivalové minuty, závěrečný galavečer uvidíte v sobotu 2. 6. na ČT2. A to už se zase pět minut po jedné zase uvidíme.

Přehrát video

Obsah pořadu

Diskuse
  • Hynek 4. 1. 2012 15:57

    Šticha

    Štichu ve funkci tiskové mluvčí nahradila nějaká ženská z Novy asi kvůli tomu, ž…

  • Hynek 22. 1. 2012 11:27

    nemohli byste zase pořádat chaty

    Proč už nejsou chaty s tiskovou mluvčí?…

  • Karel 5. 1. 2012 14:15

    Ředitel

    Mohli byste udělat i jeden chat s generálním ředitelem ČT?…

Vstoupit do diskuse

Stopáž: 20 minut – Rok výroby: 2012 – P-ST-W
Žánr: Magazín
Tento díl ve vysílání

Premiéra:

Nastavit připomenutíPřidat do Osobního programuČT1 sobota 26. 5. 2012 v 13:05

Nejbližší díly ve vysílání
Aneta Savarová
Sanitka
Atentát
Aplaus
Tady hlídám já
Zlínské festivalové minuty

sobota 26. 5. 2012

MobilnĂ­ aplikace ÄŚT