Zprávy

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 29  
Sdílet
| Poslat odkaz

Co večer uvidíte – přehled nejzajímavějších zpráv, které vás čekají v regionálních i celostátních Událostech.

V současné době nelze video přehrát.

Další zprávy na portálu ČT24

 • Víc peněz pro státní zaměstnance, nejvíc pro hasiče a policisty
  Víc peněz pro státní zaměstnance, nejvíc pro hasiče a policisty

  28.7.2014 22:13

  Praha - Všichni státní zaměstnanci dostanou od nového roku přidáno minimálně 3,5 procenta. A u hasičů a policistů by to mohlo být dokonce pět procent. Premiér Bohuslav Sobotka to dnes slíbil odborářům. Ti mají strach, že peníze navíc nakonec dostanou jen někteří a ze zbytku se bude financovat přechod na nový služební zákon. Jeho zavedení si podle vládních odhadů vyžádá půl miliardy korun.

 • Netanjahu odmítl příměří. Vyzval k přípravě na "dlouhou vojenskou akci"
  Netanjahu odmítl příměří. Vyzval k přípravě na

  28.7.2014 20:46

  Jeruzalém/New York – Izraelský premiér Benjamin Netanjahu odmítl výzvu Rady bezpečnosti OSN k okamžitému a bezpodmínečnému humanitárnímu příměří v Pásmu Gazy. Podle Netanjahua to není v zájmu izraelské bezpečnosti. Obyvatele židovského státu naopak vyzval, aby se připravili na "dlouhou vojenskou akci" v Pásmu Gazy. Boje mezi Izraelem a palestinským hnutím Hamas trvají již 21 dní, zatím si vyžádaly přes 1 100 obětí. Z toho je více než 1 060 Palestinců, 52 izraelských vojáků, dva izraelští civilisté a jeden Thajec.

 • USA bojují s počasím, na pláži v Kalifornii zabíjel blesk
  USA bojují s počasím, na pláži v Kalifornii zabíjel blesk

  28.7.2014 20:29

  Los Angeles – Kalifornie bojuje s rozsáhlými lesními požáry. Způsobily je prudké letní bouřky. K dosud nejhorší tragédii nicméně došlo v Los Angeles, kde blesk uhodil přímo na pláž. Jednoho člověka zabil a nejméně osm dalších zranil.

 • Sobotka chce od Marksové konkrétní plán na zrušení druhého pilíře
  Sobotka chce od Marksové konkrétní plán na zrušení druhého pilíře

  28.7.2014 20:27

  Praha – Bohuslav Sobotka se vypravil na další inspekční cestu, tentokrát na ministerstvo práce a sociálních věcí. Michaelu Marksovou pochválil za valorizaci penzí a za prosazení porodného i na druhé dítě. Premiér ale také rozděloval úkoly. Na podzim od ministryně očekává konkrétní plán, jak zrušit druhý důchodový pilíř. Zaznělo také, že ministerstvo prodlouží o rok smlouvu s firmou OKsystem, která dodává systém na výplatu sociálních dávek. "Je velmi důležité, aby paní ministryně garantovala absolutně odlišný přístup k oblasti informačních systémů, jasný, transparentní postup, který bude mít na zřeteli zájem státu," apeloval Sobotka.

 • Mladá matka ztratila občanku - teď je jednatelkou firmy a státu dluží miliony
  Mladá matka ztratila občanku - teď je jednatelkou firmy a státu dluží miliony

  28.7.2014 20:18

  Praha – Dvaadvacetiletá matka dvou malých dětí Žaneta Kočková dluží státu přes 2,5 milionu. Stala se totiž jednatelkou firmy Frankie Group, i když o tom vůbec neví. Ženě nedávno na diskotéce ukradli občanský průkaz, ten sice za 14 dní dostala zpět, průkaz ale zřejmě mezitím někdo zneužil a Žaneta Kočková se stala nevědomky bílým koněm. Přišla o mateřskou i další sociální dávky a s rodinou přežívala po známých i na ulici.

Stopáž: 5 minut – Rok výroby: 2011 – P  ZJ
Žánr: Zpravodajství
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu