Zprávy

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 29  
Sdílet
| Poslat odkaz

Co večer uvidíte – přehled nejzajímavějších zpráv, které vás čekají v regionálních i celostátních Událostech.

V současné době nelze video přehrát.

Další zprávy na portálu ČT24

 • Spěch po roce a půl: Ministerstvo chce sanovat svah u D8 bez soutěže
  Spěch po roce a půl: Ministerstvo chce sanovat svah u D8 bez soutěže

  24.10.2014 17:39

  Prackovice nad Labem (Litoměřicko) – Na sanaci úseku dálnice D8 u Litochovic nad Labem poškozeného loňským sesuvem podmáčeného svahu nechce ministerstvo dopravy pořádat otevřenou soutěž. Ministr Antonín Prachař (ANO) si chce od vlády nechat posvětit přímé zadání zakázky firmě Eurovia, která celou D8 v Českém středohoří staví. Snahu zadat 72milionového kontraktu bez výběrového řízení zdůvodňuje ministerstvo potřebou sanaci poškozené dálnic urychlit.

 • Rusko se postaralo o Janukovyčův azyl, přiznal Putin
  Rusko se postaralo o Janukovyčův azyl, přiznal Putin

  24.10.2014 17:15

  Moskva Rusko dnes ústy prezidenta Vladimira Putina poprvé přiznalo, že po únorovém převratu na Ukrajině eskortovalo svrženého prezidenta Viktora Janukovyče do ruského exilu. Důvodem byla podle prezidenta obava, že se Janukovyč stane obětí vzbouřené opozice.

 • Džihádisté z IS jsou nejbohatšími teroristy
  Džihádisté z IS jsou nejbohatšími teroristy

  24.10.2014 17:13

  Bagdád/Damašek/Ankara Islámský stát (IS) se stal nejbohatší teroristickou skupinou na světě. Měsíčně si podle expertů přijde na desítky milionů dolarů vydíráním, výkupným a prodejem ropy z obsazených ropných polí a ukořistěných historických památek. Džihádisté už obsadili rozsáhlá území na severu Sýrie a Iráku. Jejich ofenzivu se snaží zastavit tamní armády i bojovníci, kterým USA a jejich spojenci pomáhají cílenými leteckými údery. Irácké úřady dnes oznámily, že radikálové v bojích s armádou použili nejméně dvakrát chlor.

 • Královna se novinkám nebrání: Sundala rukavici a napsala svůj první tweet
  Královna se novinkám nebrání: Sundala rukavici a napsala svůj první tweet

  24.10.2014 16:50

  Londýn Britská královna Alžběta II. dnes poslala svůj první tweet. Podepsala se pod něj stejně jako pod všechny své dokumenty Elizabeth R. (R. je zkratkou latinského slova regina, tedy královna). Alžběta II. svůj tweet naťukala na dotykovém tabletu v hale londýnského vědeckého muzea, kde právě probíhá výstava o informační éře. Neváhala kvůli tomu sundat obligátní rukavici.

 • WHO: Vakcíny proti ebole nasadíme do poloviny příštího roku
  WHO: Vakcíny proti ebole nasadíme do poloviny příštího roku

  24.10.2014 16:45

  Ženeva – Africké země postižené epidemií eboly by mohly do poloviny roku 2015 dostat stovky tisíc vakcín proti smrtícímu viru. Oznámila to Světová zdravotnická organizace (WHO). Podle její ředitelky Margaret Chanové se s distribucí vakcín začne už na začátku příštího roku nejspíš v Libérii, kde je situace nejhorší. WHO nicméně jedná s dalšími dvěma výrazně postiženými zeměmi – Sierrou Leone a Guineou.

Stopáž: 5 minut – Rok výroby: 2011 – P  ZJ
Žánr: Zpravodajství
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu