Zprávy

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 29  
Sdílet
| Poslat odkaz

Co večer uvidíte – přehled nejzajímavějších zpráv, které vás čekají v regionálních i celostátních Událostech.

V současné době nelze video přehrát.

Další zprávy na portálu ČT24

 • Americkou NFL ohrožuje násilí - tentokrát to domácí
  Americkou NFL ohrožuje násilí - tentokrát to domácí

  20.9.2014 21:34

  Washington - Nejvyšší liga amerického fotbalu hodlá umravnit hráče, kteří se doma uchylují k násilí. V posledních dnech jí zmítá skandál hned pěti sportovců, kteří uhodili své ženy nebo děti. Někteří už přišli o angažmá. Šéf soutěže ale odstoupit nehodlá a nařčení, že hvězdy kryl, aby týmy nepřišly o sponzory, odmítá.

 • Petr Pavel bude novým šéfem Vojenského výboru NATO
  Petr Pavel bude novým šéfem Vojenského výboru NATO

  20.9.2014 20:52

  Vilnius/Brusel - Náčelník českého generálního štábu Petr Pavel bude novým předsedou Vojenského výboru NATO. Do funkce šéfa nejvyššího vojenského orgánu Aliance byl zvolen na jednání výboru v litevském Vilniusu. Současného šéfa výboru, dánského generála Knuda Bartelse, by měl nahradit příští rok v červnu. Pavel se domnívá, že byl zvolen především na základě reputace ČR, kterou si vybudovali čeští vojáci v zahraničních misích.

 • Proti Alzheimeru se dá bojovat. K oživení smyslů vedou i hry
  Proti Alzheimeru se dá bojovat. K oživení smyslů vedou i hry

  20.9.2014 20:00

  Praha – Potíže s pamětí jsou ve stáří stále podceňovány. Tenká hranice mezi únosnou redukcí nervových buněk a závažným onemocněním je totiž velmi tenká. Nejen na to se snažil upozornit právě končící Týden paměti, věnovaný potížím spojeným s Alzheimerovou chorobou. Lidé si mohli například vyzkoušet řadu testů na to, kolik je mozek dotyčného schopen uchovat.

 • Úsvit nechce registrační pokladny, odmítá protiruské sankce
  Úsvit nechce registrační pokladny, odmítá protiruské sankce

  20.9.2014 19:52

  Praha - Hnutí Úsvit přímé demokracie je proti plošnému zavedení registračních pokladen, podpořilo by je až u firem se zdanitelným obratem nad pět milionů korun. Odmítá také jednostranné protiruské sankce a je pro zpřísnění imigrační politiky České republiky v souvislosti s údajným nárůstem extrémního islámu. Usnesli se na tom dnes delegáti první ideové konference Úsvitu.

 • ČT sondovala mezi senátory. Většina chce služební zákon poslat dál
  ČT sondovala mezi senátory. Většina chce služební zákon poslat dál

  20.9.2014 19:30

  Praha – Zatímco prezident je připraven novelu služebního zákona zavrhnout, v Senátu současný návrh projde pravděpodobně bez problémů. Ukázal to průzkum ČT mezi většinou členů Horní komory. Na otázku odpovědělo 65 senátorů – jen deset z nich uvedlo, že pro návrh ruku nezvedne. Dalších 14 pak zatím neví, jak se k zákonu postaví. Čas mají přitom do 1. října, poté už novela zamíří na Hrad. Největší rozepře stále budí pozice tzv. politických náměstků, tedy těch, které si mohou na úřad přivést sami ministři.

Stopáž: 5 minut – Rok výroby: 2011 – P  ZJ
Žánr: Zpravodajství
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu