Zprávy

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 28  
Sdílet
| Poslat odkaz

Co večer uvidíte – přehled nejzajímavějších zpráv, které vás čekají v regionálních i celostátních Událostech.

Tento pořad nelze v současné době přehrát.

Další zprávy na portálu ČT24

 • Inspirováno přírodou: Nová baterie pro mobil se nabije za půl minuty
  Inspirováno přírodou: Nová baterie pro mobil se nabije za půl minuty

  17.4.2014 08:11

  Tel Aviv - Jen málokterý mobil dnes vydrží bez nabití celý den, což pro uživatele znamená pár hodin u zásuvky s přístrojem na šňůře. Izraelští vědci ale přišli s revolučním vynálezem: Jejich baterie se nabije za neuvěřitelnou půlminutu. Zatím to ale není bez háčků - nevydrží dlouho a svou velikostí připomíná spíš model z 90. let: do žádného z chytrých telefonů se zatím nevejde.

 • EU píše Rusku: Dodržujte závazky. Jak plyn dodáte, je vaše věc
  EU píše Rusku: Dodržujte závazky. Jak plyn dodáte, je vaše věc

  17.4.2014 07:47

  Brusel – Rusko může ztratit důvěryhodnost jako bezpečný dodavatel zemního plynu. Evropská unie to píše ve společném dopise adresovaném Kremlu. Text dopisu má k dispozici Český rozhlas. Český velvyslanec při unii Martin Povejšil uvedl, ruský energetický gigant Gazprom musí dodržet své smlouvy s evropskými odběrateli. "Je tedy závazkem Gazpromu, aby plyn firmám dodával. Jakým způsobem se to bude dít, je v zásadě věcí Gazpromu," řekl Povejšil. 

 • Nemůžu zapomenout ani odpustit, říká matka popálené Natálie
  Nemůžu zapomenout ani odpustit, říká matka popálené Natálie

  17.4.2014 07:00

  Budišov nad Budišovkou - Trápení nyní šestileté Natálie, kterou před pěti lety ve Vítkově málem upálila skupina mladých extremistů, nekončí. Ona i její matka, která s ní prožila náročnou a bolestivou léčbu se sedmnácti operačními zákroky, musí stále bojovat. "Je velmi křehká, každé drobné poranění je pro ni nebezpečné. A letos nás čekají další operace, které souvisí s jejím růstem," říká Anna Siváková v rozhovoru pro Českou televizi. Na příběh zraněné Natálie i na změny, které žhářský útok ve Vítkově přinesl do české justice, zaostří ČT24 společně s právníky a experty ve speciálním vysílání. Sledovat ho můžete dnes od 20:05.

 • U vraku bylo nalezeno další tělo. Obavy o pohřešované stoupají
  U vraku bylo nalezeno další tělo. Obavy o pohřešované stoupají

  17.4.2014 05:00

  Soul – Akce na záchranu téměř třech stovek pohřešovaných lidí z jihokorejského trajektu, který ve středu ráno ztroskotal nedaleko pobřeží Korejského poloostrova, pokračují. Vzhledem k množství nezvěstných trosečníků a plynoucímu času rostou obavy, že půjde o nejhorší lodní neštěstí v zemi za posledních 20 let. Zatím bylo nalezeno sedm mrtvých.

 • Obama Rusku pohrozil dalšími sankcemi, Ukrajina žádá stažení vojáků
  Obama Rusku pohrozil dalšími sankcemi, Ukrajina žádá stažení vojáků

  17.4.2014 01:53

  Washington – Pokračujte v podpoře separatistů na východě Ukrajiny a přijdou další sankce. Takový vzkaz poslal Rusku americký prezident Barack Obama. Stejný požadavek vyslal do světa i ukrajinský ministr zahraničí Andrij Deščycja, jenž zároveň vyzývá ke stažení ruských jednotek od hranic.

Stopáž: 5 minut – Rok výroby: 2011 – P  ZJ
Žánr: Zpravodajství
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu