Zprávy

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 30  
Sdílet
| Poslat odkaz

Co večer uvidíte – přehled nejzajímavějších zpráv, které vás čekají v regionálních i celostátních Událostech.

V současné době není video k dispozici.

Další zprávy na portálu ČT24

 • Navzdory beznaději: Záchranáři v Nepálu vyprostili tři živé lidi
  Navzdory beznaději: Záchranáři v Nepálu vyprostili tři živé lidi

  3.5.2015 14:20

  Káthmándú - Osmý den po zemětřesní v Nepálu našli záchranné týmy tři živé lidi. Dva objevili v troskách jednoho z domků, třetího vytáhli ze závalu suti. Naopak 51 obětí včetně šesti cizinců objevili záchranáři v oblasti Langtang. Mezi mrtvými je mimo jiné Francouz a Ind. Helikoptéry z oblasti evakuovaly na 350 přeživších, z nichž zhruba polovinu tvořili turisté. České ministerstvo zahraničí neví o tom, že by mezi pohřešovanými či mrtvými byli čeští turisté.

 • Zeman chce před Putinem chválit Porošenka
  Zeman chce před Putinem chválit Porošenka

  3.5.2015 14:10

  Praha - Pokud se prezident Miloš Zeman při své návštěvě Moskvy setká s ruským protějškem Vladimirem Putinem, chce s ním mluvit o ekonomických vztazích a nesplacených pohledávkách českých firem v Rusku. Přijde-li řeč na Ukrajinu, plánuje pochválit poslední kroky prezidenta Petra Porošenka. Zeman to uvedl v rozhovoru pro server blesk.cz.

 • Pelikán: Advokátní komora selhává v boji proti nepoctivým členům
  Pelikán: Advokátní komora selhává v boji proti nepoctivým členům

  3.5.2015 13:37

  Praha – Podle ministra spravedlnosti Roberta Pelikána (nestr. za ANO) si advokátní komora nedokáže poradit se svými nepoctivými členy. Ministr v Otázkách Václava Moravce poukázal na to, že kárná řízení s nepoctivými advokáty často končí v jejich prospěch, popřípadě jsou potrestáni zanedbatelnými sankcemi. Předseda České advokátní komory Martin Vychopeň to odmítá. Podle něj nepadly tresty pouze v těch případech, kde nebyl dostatek důkazů.

 • Politikům lidé nevěří, podle většiny jsou ve střetu zájmů. Babiš obzvláště
  Politikům lidé nevěří, podle většiny jsou ve střetu zájmů. Babiš obzvláště

  3.5.2015 13:00

  Praha - Přestože vládní strany hnutí ANO a sociální demokracie zůstávají lídry politické scény, důvěra lidí ve vládu dlouhodobě klesá. Také spokojenost lidí s celkovou politickou situací podle volebního modelu TNS Aisa pro Českou televizi klesla oproti minulému měsíci o sedm procent. Lidé nevěří ani tomu, že by politici nebyli ve střetu zájmů. O tom, že žádný ze členů vlády není ve střetu zájmů, jsou přesvědčena pouze 4 % občanů. Naopak až 2/5 se domnívají, že určitý střet zájmů existuje. Polovina dotázaných si myslí, že ve střetu zájmů je ministr financí Andrej Babiš.

 • Pokud Ovčáček selže, Zeman vypíše odměnu
  Pokud Ovčáček selže, Zeman vypíše odměnu

  3.5.2015 12:10

  Praha - Pokud mluvčí Hradu Jiří Ovčáček nenajde do konce června údaný článek "Hitler je gentleman", který prezident Miloš Zeman připsal Ferdinandu Peroutkovi, vypíše Zeman z vlastního odměnu pro toho, kdo ho najde. Prezident to uvedl pro server blesk.cz. Podle odborníků a Společnosti Ferdinanda Peroutky ale Peroutka nikdy článek s tímto názvem nenapsal. Sdružení vyzvalo prezidenta, aby svá tvrzení buď doložil, nebo se veřejně omluvil.

Stopáž: 5 minut – Rok výroby: 2011 – P  ZJ
Žánr: Zpravodajství
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu