Zprávy

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 30  
Sdílet
| Poslat odkaz

Co večer uvidíte – přehled nejzajímavějších zpráv, které vás čekají v regionálních i celostátních Událostech.

V současné době není video k dispozici.

Další zprávy na portálu ČT24

 • Když padne Řecko, zaplaví Evropu imigranti a islamisté, hrozí ministr
  Když padne Řecko, zaplaví Evropu imigranti a islamisté, hrozí ministr

  6.3.2015 23:02

  Riga/Atény - Řecký ministr zahraničí Nikos Kotzias upozornil, že pokud se ekonomicky zhroutí Řecko, zaplaví Evropu miliony nezákonných přistěhovalců a tisíce džihádistů. Šéf řecké diplomacie se tak vyjádřil v rozhovoru s novináři po zasedání ministrů zahraničí EU v Rize. Dodal, že západní Balkán je destabilizovaný a že Ukrajina, Sýrie, Irák a severní Afrika tvoří jednu hrozivou kosu, která je připravená seknout.

 • Irácká armáda vytlačila džihádisty z Bagdádí
  Irácká armáda vytlačila džihádisty z Bagdádí

  6.3.2015 22:45

  Bagdád - Irácké vládní síly převzaly zpět kontrolu nad městem Bagdádí na západě Iráku, u něhož leží výcviková základna USA a které Islámský stát (IS) obsadil v polovině února. Na severu země mezitím pokračují tvrdé boje vládních sil s islámskými radikály o znovudobytí Tikrítu.

 • Zeman by zrušil koncesionářské poplatky, Sobotka je proti
  Zeman by zrušil koncesionářské poplatky, Sobotka je proti

  6.3.2015 22:44

  Plzeň - Prezident Miloš Zeman se při návštěvě Plzeňského kraje opřel do České televize. Řekl, že se z ní stává špatná komerční televize, a podpořil zrušení jí určeného koncesionářského poplatku. Lidé, kterým se vysílání ČT nezamlouvá, by si podle něj mohli vybrat, které veřejně prospěšné instituci peníze místo ČT pošlou. Podle stanoviska České televize je Zemanova kritika bezprecedentním útokem na nezávislost. Na Zemanova slova reagoval i premiér Bohuslav Sobotka. Koncesionářské poplatky jsou podle něj zárukou toho, že rozhlas a televize mohou hájit veřejný zájem.

 • V řídicích pozicích a politice je žen stále poskrovnu
  V řídicích pozicích a politice je žen stále poskrovnu

  6.3.2015 22:34

  Žen v rozhodovacích nebo řídicích pozicích je v Česku stále velmi málo. V rámci Mezinárodního dne žen na to upozornila Česká ženská lobby, která ve spolupráci s Fórem 50 % mapovala například obsazení Poslanecké sněmovny nebo vlády. V kabinetu sedí pouze dvě ženy a 15 mužů, minimum žen najdeme i v čele vysokých škol. V Česku jsou navíc mezi muži a ženami v evropském srovnání největší rozdíly v platech.

 • Podle nizozemského zdroje sestřelili malajsijské letadlo ruští vojáci
  Podle nizozemského zdroje sestřelili malajsijské letadlo ruští vojáci

  6.3.2015 21:38

  Amsterdam/Berlín Sestřelení malajsijského boeingu letu MH17 na východě Ukrajiny loni v červenci mají velice pravděpodobně na svědomí ruští vojáci. Nizozemské státní televizi a rádiu (NOS) to sdělily nejmenované zdroje blízké policii a skupině, která zničení letounu v Nizozemsku vyšetřuje. Konkrétní pachatelé jsou ale podle nich nezjistitelní a ruské tajné služby je možná dokonce nechaly zlikvidovat.

Stopáž: 5 minut – Rok výroby: 2011 – P  ZJ
Žánr: Zpravodajství
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu