Navigace

Hrát hru

Anketa

Které kritérium je pro vás při volbě seriálu, kterému pošlete svůj hlas, rozhodující?

6 % 28 hl. žánr 13 % 58 hl. herecké obsazení 4 % 17 hl. scénář 23 % 98 hl. námět 26 % 113 hl. celkové zpracování 1 % 4 hl. výroky autorského týmu 27 % 115 hl. výroky poroty Celkem 433 hlasy

Tento díl ve vysílání

ČT1 Sobota 3. 12. 2011 v 20:00

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Sledujte po internetu

Chat

David Matásek

herec ze seriálu Úřad

chat David Matásek ztvárnil postavu Koláčka v soutěžním seriálu Úřad. Spolu s dalšími kolegy v něm řeší otázku budování metra v Brně. O hlasy diváků se bude seriál ucházet v druhém semifinále 19. 11. od 20.00 na Jedničce v kategorii Sitcom.

Záznam chatu z 14. 11. 2011 21:00

 • Marek z Banskej Bystrice: ste dodnes v kontakte s vašim niekdajším ex-básnikom Pavlom Krížom? a kebyže by vás pán Klein oslovil s prípadným dalším pokračovaním išli by ste do toho? nech sa vám darí!-)

  David Matásek: Dobrý den všem, kdo jste si udělali čas! S Pavlem se občas vídáme a pokud by přišla nabídka a scénář by byl dobrý, tak určitě!

 • Alena Ručková, Opava: Dobrý večer, jste poměrně oblíbený muž, změnilo to nějak Váš přístup k ženám? Brněnské metro by se mi zamlouvalo. Brno je nádherné město a metro by si určitě našlo své příznivce.

  David Matásek: Pokud máte snad na mysli pilotní díl seriálu Úřad, tak jde o bláznivou nadsázku a ne jen poťouchlost, to mi věřte. A ženy jsou mi stálou inspirací a hnacím motorem, zejména ty moje!

 • bob: příjemný večer pane Matásek chtěl bych se Vás zeptat, zda-li můžete říci Nám publikum, snad možná malinko zavzpomínat se veselými: vzpomínkami a historkami na vyjímečného a vynikajícího= uměleckého herce ze filmů drama detektivek komedií divadelních her a uměleckého pedagoga, rozhlasového herce a filmového, seriálového dabéra - pana Bořivoje Navrátila, který bohužel odešel a opustil Nás všecky- lidé, po celé České Republice do hereckého Nebe?!, kde pak jste si zahráli ve rolích a postavách= šéfredaktora Talicha a Viktora ze televizního seriálu: Redakce na TeleVizi Nova. dekuji Vam za doufame a prejeme odpoved

  David Matásek: S Bořkem jsme měli myslím nadstandartní vztah a odbýt ho na této platformě by bylo nefér. Bez fráze, v mém srdci žije stále!

 • bob: pěkný večer pane Matásek rád bych se Vás zeptal, snad možná můžete prozradit Nám divákům, když pracujete a působíte, jako Herec., právě pozvat na nejnovější: filmovou komedii- Probudím se včera, pravděpodobně objevujete ve zahrané postavě: Pepy Perči, jak pak se hrálo a hraje Vám osobně, možná prý probýhala, tato byla dobrá spolupráce se režisérem: pánem Miloslavem Šmídmajerem., také ostatnímy kolegy a kolegyněmi - herečky a herci, popřípadě celým filmovým štábem. děkuji Vám za odpověd

  David Matásek: Vzhledem k tomu, že jsem se ve zmiňovaném filmu jen mihl, mohu jen těžko soudit. Každopádně to ale byla spolupráce příjemná a všechny zvu!

 • Alan: Chtěl bych se zpetat, pane Matásku, jaký je váš herecký vzor a pročpak?

  David Matásek: Nejsem si vědom nějakého konkrétního vzoru, ale jistě mám rád některé herce, zejména ty neokázalé a nenápadné. Za všechny pan Pivec.

 • Roman : Davide, prosím, kterou roli, kterou jste kdy ztvárnil máte nejraději a kterou byste si strašně rád někdy zahrál? Děkuji pěkně.

  David Matásek: Dobrou roli v dobrém kolektivu mladých, talentovaných a vstřícných lidí. Nic konkrétního...

 • Andrea : Divadlo nebo film?

  David Matásek: Svíčková nebo guláš? Tak tedy radši guláš v divadle.

 • Míša: A který seriál máte nejraději vy? Proč? Ve kterém jste si nejraději zahrál? Proč? Mějte hezký zbytek večera.

  David Matásek: Black books! Černý a chytrý humor. A britský k tomu.

 • Sabina : Pane Matásku, proč bych měla hlasovat prácě pro seriál Úřad?

  David Matásek: Už jsem to tu psal, je to trochu bláznivé a myslím, že takový tu ještě nebyl. Na rozdíl od jiných recyklátů.

 • barbora: dobrý den chtěla bych se zeptat jak by jste obhájil svůj seriál abych uvěřila že pro něj mám hlasovat

  David Matásek: viz výše...

první | předchozí | 1 2 3 4 | další | poslední (4)

Soutěžní kola

Zahajovací večer / 5. 11. 20:00 ČT1

Semifinále I. / 12. 11. 20:00 ČT1

Semifinále II. / 19. 11. 20:00 ČT1

Semifinále III. / 26. 11. 20:00 ČT1

Velké finále / 3. 12. 20:00 ČT1