Zprávy

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 50  
Sdílet
| Poslat odkaz

Tuto část pořadu nelze v současné době přehrát. » Videoarchiv

Další zprávy na portálu ČT24

 • Republikáni chtějí žalovat Obamu, návrh prosadili v dolní komoře
  Republikáni chtějí žalovat Obamu, návrh prosadili v dolní komoře

  31.7.2014 09:14

  Washington – Sněmovna reprezentantů amerického Kongresu včera zásluhou republikánských hlasů schválila návrh na podání žaloby na prezidenta Baracka Obamu. Údajně měl překročit pravomoci při prosazování zdravotnické reformy známé jako Obamacare z roku 2010. Z demokratických poslanců návrh nepodpořil nikdo, podle nich se jedná o předehru kampaně před podzimními volbami do Kongresu.

 • Kojičtí rybáři slavili
  Kojičtí rybáři slavili

  31.7.2014 08:59

  Rybáři z Kojic oslavili 12. července 20. výročí založení spolku. Součástí akce byly rybí hody, kde mohli návštěvníci ochutnat kapra na více způsobů. Spolek má v současné době asi 40 členů, nejstaršímu je 78 let a nejmladšímu o 70 let méně. Celá událost byla významná nejenom pro členy spolku, ale i pro obyvatele Kojic.

 • Zloději kovů řádili na D11, silničáři sčítají škody
  Zloději kovů řádili na D11, silničáři sčítají škody

  31.7.2014 08:54

  Hradec Králové – Stavbaři se minulý týden vrátili na nedokončený úsek dálnice D11 u Hradce Králové. Teď ale musí sčítat škody, které jim způsobili vandalové a  zloději kovů. Z posledního úseku zmizely za osm let, kdy nedokončená stavba stála, třeba železné nebo litinové prvky. Krádež už vyšetřuje policie, škoda půjde do statisíců, ale spíš do milionů korun.

 • Australská ministryně: Na místě pádu letadla může být ještě 80 těl
  Australská ministryně: Na místě pádu letadla může být ještě 80 těl

  31.7.2014 08:48

  Canberra – U východoukrajinské vsi Hrabove, kde se před dvěma týdny zřítil malajsijský boeing, může podle australské ministryně zahraničí Julie Bishopové ležet ještě 80 mrtvých těl. Australským a nizozemským expertům se stále nepodařilo na místo tragédie dostat – jejich misi by dnes měli projednat ukrajinští poslanci. Na mimořádné schůzi se pravděpodobně vyjádří i k demisi vlády premiéra Arsenije Jaceňuka. Hlasovat by měli také o dvou klíčových zákonech, jejichž neschválení přispělo minulý týden k Jaceňukově rezignaci.

 • Dvojí tvář prezidenta Hardinga: dopisy milence dokazují upřímnou náruživost
  Dvojí tvář prezidenta Hardinga: dopisy milence dokazují upřímnou náruživost

  31.7.2014 07:28

  Washington – Své spíše nevýrazné účinkování si plně vynahrazoval v osobních vztazích. Devětadvacátého amerického prezidenta Warrena Hardinga zná většina obyvatel USA většinou jako státníka, který zemřel ještě před koncem funkčního období. Aktuálně zveřejněná milostná korespondence ale ukazuje Hardinga jako náruživého bonvivána. Své milence z dob před prezidentskou funkcí se neváhal svěřovat s intimnostmi navzdory tomu, že celá aférka mohla mít nepříjemnou politickou dohru.

Stopáž: 5 minut – Rok výroby: 2011 – P  ST
Žánr: Zpravodajství
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu