Zprávy

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 51  
Sdílet
| Poslat odkaz

Tuto část pořadu nelze v současné době přehrát. » Videoarchiv

Další zprávy na portálu ČT24

 • Řecko z eurozóny ven?
  Řecko z eurozóny ven?

  31.3.2015 08:23

  Někdy mi dá dost přemáhání držet na uzdě své chutě k fundamentalismu. Odpověď na otázku, jestli má Řecko zůstat v eurozóně, se mi zdála být tak jasná, že jsem se až divil, jak se může někdo vůbec ptát. Už to, že se Řekové do eurozóny dostali podfukem, když falšovali rozhodující ukazatele, by mělo na zápornou odpověď bohatě stačit. Mají jako stát obrovské dluhy a chovají se jako "klasický" dlužník, který starost o jejich splácení drze přenechává věřitelům.

 • Boj o Jemen – další bitva sunnitsko-šíitské války
  Boj o Jemen – další bitva sunnitsko-šíitské války

  31.3.2015 08:21

  Teherán - Sunnitské státy v čele se Saúdskou Arábií ničí pozice jemenských šíitů, které podporuje Írán. Propukla tak další bitva odvěké sektářské války uvnitř islámu. Írán prosazuje svůj vliv v regionu prostřednictvím nábožensky spřízněných organizací. Pokud by získal jadernou zbraň, posílí nejen jeho prestiž, ale i moc všech šíitů planety. A toho se státy Perského zálivu bojí.

 • Potyčka dvou mužů v metru na Národní třídě, jeden měl plynovou pistoli
  Potyčka dvou mužů v metru na Národní třídě, jeden měl plynovou pistoli

  31.3.2015 08:00

  Praha – Ve stanici metra Národní třída dnes ráno při střetu dvou starších mužů vytáhl jeden z nich plynovou pistoli. Svědkyně uvedla, že tento muž vystoupil z jednoho z vozů a dostal se do potyčky s jiným. Událost měli také vidět kriminalisté, kteří metrem jeli. Policie jednoho z mužů převezla do nemocnice, druhého zajistila.

 • Nerovní i po smrti. Odškodné za oběti německého letu rozliší národnost
  Nerovní i po smrti. Odškodné za oběti německého letu rozliší národnost

  31.3.2015 07:49

  New York/Berlín - Výše odškodného pro pozůstalé, jejichž příbuzní minulý týden zemřeli na palubě letu německé společnosti Germanwings, se bude lišit v závislosti na národnosti zesnulých pasažérů. Informuje o tom web amerického listu The New York Times s tím, že o částce podle rozdílných kritérií rozhodují národní soudy. Při pádu letadla, které kopilot nasměroval proti horskému masivu ve francouzských Alpách, zemřelo 150 lidí včetně posádky.

 • Aktivity na podporu unesených dívek známí utlumili, aby jim neškodili
  Aktivity na podporu unesených dívek známí utlumili, aby jim neškodili

  31.3.2015 07:00

  Praha - V sobotu prožili jejich blízcí šok i příjemné překvapení, když se dozvěděli, že jsou dívky unesené v Pákistánu na svobodě. Komunikací přes rodiče navíc zjistili, že se zajímají, co se dva roky dělo u přátel doma. Jedním ze známých Hany Rumpálové a Antonie Chrástecké je i Milan Najman, který stál také u zrodu stránky "Hanča a Tonča domů". Tam ale po čase museli aktivitu utlumit, když hrozilo, že by jejich jednání mohlo dívkám uškodit nebo zvýšit vyjednávací cenu. Cestovatel Ivan Brezina nicméně hodnotí, že jejich zajetí bylo především statistickou smůlou než nerozvážností dívek.

Stopáž: 5 minut – Rok výroby: 2011 – P  ST
Žánr: Zpravodajství
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu