Zprávy

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 50  
Sdílet
| Poslat odkaz

Tuto část pořadu nelze v současné době přehrát. » Videoarchiv

Další zprávy na portálu ČT24

 • Do Luhansku dojely všechny vozy z ruského konvoje
  Do Luhansku dojely všechny vozy z ruského konvoje

  22.8.2014 22:47

  Kyjev/Moskva - Všechny kamiony z konvoje s ruskou humanitární pomocí jsou už v Luhansku, kde proruští separatisté vzdorují ukrajinským vládním silám. Oznámila to ruská agentura Interfax. Kolona, čítající podle různých zdrojů 262 až 280 nákladních vozů s téměř 2 000 tunami humanitární pomoci, vjela na území Ukrajiny poté, co Moskva ohlásila, že už nehodlá tolerovat údajné ukrajinské zdržování. Kyjev vzápětí obvinil Rusko z porušení mezinárodního práva i z "přímé invaze", nicméně slíbil, že proti konvoji vojensky nezasáhne. Nad vjezdem tzv. humanitárního konvoje vyjádřili hluboké znepokojení generální tajemník NATO Anders Fogh Rasmussen, generální tajemník OSN Pan Ki-mun i šéfka diplomacie EU Catherine Ashtonová.

 • Hlavní časové milníky podivné mise ruských konvojů
  Hlavní časové milníky podivné mise ruských konvojů

  22.8.2014 22:29

 • Stavba tunelu Pohůrka prodražuje dálnici D3, ministerstvu se to nelíbí
  Stavba tunelu Pohůrka prodražuje dálnici D3, ministerstvu se to nelíbí

  22.8.2014 21:39

  České Budějovice - Ministerstvo dopravy hledá cestu, jak zlevnit stavbu tunelu českobudějovického obchvatu, který má být součástí dálnice D3. Místní magistrát se ale bojí, že přepracovávání projektu práce výrazně zbrzdí. Resort dopravy to však odmítá, dostavbu dálnice chce stihnout do roku 2020 zejména kvůli financování z evropských peněz.

 • Vražda pro ženskou. Hřích a smilstvo ožívá v pokračování Sin City
  Vražda pro ženskou. Hřích a smilstvo ožívá v pokračování Sin City

  22.8.2014 21:30

  Město hříchu znovu ožívá a s ním i jeho zločinci. Bruce Willis, Mickey Rourk a Jessica Alba se vracejí na plátna v pokračování Sin City, tentokrát s přídomkem Ženská, pro kterou bych vraždil. Režisér Robert Rodriguez bere do party další nováčky a pochopitelně jde o další hvězdná jména – Joseph Gordon-Lewitt, Josh Brolin či dokonce Lady Gaga. Komiksová adaptace, stejně jako první díl, vychází z příběhů scénáristy a druhého režiséra Franka Millera. V několika propojených povídkách se diváci vrátí do reje zkorumpovaných policistů, kriminálníků a zabijáků. A i po devíti letech to prý má grády. "Film je ještě lepší než první díl. Je tam víc akce. Opravdu dobré obsazení a skvělý příběh. Sin City je bláznivý projekt," nechal se slyšet Bruce Willis. Snímek se posunul i technologicky, což si čeští diváci mohou ověřit 4. září v tuzemských kinech.  

 • Proti srpnové okupaci se protestovalo i v NDR
  Proti srpnové okupaci se protestovalo i v NDR

  22.8.2014 20:37

Stopáž: 5 minut – Rok výroby: 2011 – P  ST
Žánr: Zpravodajství
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu