Zprávy

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 50  
Sdílet
| Poslat odkaz

Tuto část pořadu nelze v současné době přehrát. » Videoarchiv

Další zprávy na portálu ČT24

 • Nejlepšími Neviditelnými herci jsou Munzar a Balzerová
  Nejlepšími Neviditelnými herci jsou Munzar a Balzerová

  25.10.2014 19:21

  Praha - V divácké anketě Neviditelný herec Týdeníku Rozhlas zvítězili Luděk Munzar a Eliška Balzerová. Výsledky 18. ročníku vyhlásili v přímém přenosu pořadu Tobogan Českého rozhlasu (ČRo) z divadla U Hasičů. Nominováno bylo letos celkem 29 herců a hereček za výkony v rozhlasových hrách, četbách na pokračování a dramatizovaných četbách, které zazněly na vlnách Českého rozhlasu v sezoně 2013/2014.

 • Odvody těžařů do státní kasy: Ve hře jsou peníze pro obce i zaměstnanost
  Odvody těžařů do státní kasy: Ve hře jsou peníze pro obce i zaměstnanost

  25.10.2014 19:10

  Most – Mezi těžaři a státem graduje spor, ve kterém se jedná o velké peníze a možné masové propouštění. Plán ministerstva financí vybrat od firem miliardy korun se zastavil na necelých 600 milionech. S touto částkou teď počítá návrh státního rozpočtu jako s výběrem poplatků za těžbu v příštím roce. Hnědouhelné společnosti ale tvrdí, že i takové zdražení je může zlikvidovat. Obyvatelé obcí poblíž dolů se bojí o práci a starostové zase o dotace.

 • Počet obětí eboly se blíží pěti tisícům
  Počet obětí eboly se blíží pěti tisícům

  25.10.2014 19:02

  Ženeva/Nuakšott/New York – Přes 10 tisíc nakažených a 4922 mrtvých. Taková je podle Světové zdravotnické organizace (WHO) bilance epidemie eboly, na niž se umíralo téměř výhradně v trojici nejpostiženějších zemích – Guineji, Libérii a Sieře Leone. Mauritánie se údajně rozhodla uzavřít všechny pozemní hraniční přechody do Mali, kde se objevil první případ nákazy. Dva americké státy zavedly karanténu pro zdravotníky vracející se z Afriky.

 • Řím zaplavili demonstranti proti reformě pracovního práva
  Řím zaplavili demonstranti proti reformě pracovního práva

  25.10.2014 17:31

  Řím - Statisíce demonstrantů v ulicích Říma protestovaly proti reformě trhu práce, která je pilířem vládního programu premiéra Mattea Renziho. Podle odborového svazu CGIL se naplnilo očekávání organizátorů, kteří předpovídali až milionovou účast. Demonstrovat prý přišli i voliči a členové Renziho vlastní strany.

 • Mrazy v listopadu nepřijdou, teploty ale budou silně kolísat
  Mrazy v listopadu nepřijdou, teploty ale budou silně kolísat

  25.10.2014 16:56

  Praha – Nadprůměrně teplý listopad očekávají letos meteorologové. Počasí ale bude značně proměnlivé. Denní teploty by se občas mohly přiblížit bezmála ke dvaceti stupňům, jindy naopak spadnou až těsně nad nulu. Noční teploty budou nižší, v některých dnech i pod nulou, výhled Českého hydrometeorologického ústavu ale nepočítá s tím, že by již udeřily trvalé noční mrazy.

Stopáž: 5 minut – Rok výroby: 2011 – P  ST
Žánr: Zpravodajství
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu