Zprávy

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 51  
Sdílet
| Poslat odkaz

Tuto část pořadu nelze v současné době přehrát. » Videoarchiv

Další zprávy na portálu ČT24

 • Brusel chce lépe předcházet incidentům v letecké dopravě
  Brusel chce lépe předcházet incidentům v letecké dopravě

  6.3.2015 08:00

  Praha – Evropská unie plánuje sjednotit hlášení incidentů, k nimž dochází v letecké dopravě. Analýza sesbíraných dat by měla posloužit k tomu, aby se rizikovým situacím lépe předcházelo a letecké spoje byly bezpečnější.

 • Palestina Izraeli: O bezpečnostních hrozbách s vámi už mluvit nebudeme
  Palestina Izraeli: O bezpečnostních hrozbách s vámi už mluvit nebudeme

  6.3.2015 07:05

  Ramalláh – Vedoucí představitelé Organizace pro osvobození Palestiny (OOP) zastavili bezpečnostní spolupráci s Izraelem. Jde o vyústění sporu o daně, které za palestinskou samosprávu Izrael vybírá, výnosy ale převést nechce. Palestinský prezident Abbás uvedl, že se v tomto případě židovský stát chová jako zločinec.

 • Sikorski dohodl polským poslancům vojenský výcvik
  Sikorski dohodl polským poslancům vojenský výcvik

  6.3.2015 06:30

  Varšava – Radoslaw Sikorski opět budí pozornost. Bývalý šéf polské diplomacie a současný předseda dolní komory polského parlamentu prohlásil, že armáda uspořádá v květnu vojenský výcvik pro poslance, kteří chtějí přispět ke zvýšení obranyschopnosti země. Polsko patří ke státům, které dávají najevo největší znepokojení z ruské agrese vůči Ukrajině.

 • Svahy českých hor slibují lyžařům bílý víkend
  Svahy českých hor slibují lyžařům bílý víkend

  6.3.2015 06:25

  O víkendu mohou lyžaři ve většině horských středisek počítat s dobrými podmínkami. Ve vyšších polohách napadl sníh, v areálech se navíc zasněžuje i technickým sněhem, takže někteří vlekaři slibují další měsíc lyžování. Meteorologové navíc na neděli předpovídají jasnou oblohu a teploty jen těsně nad bodem mrazu.

 • Dolínek: Dokud nebudeme mít všechny záruky, Blanku nepřevezmeme
  Dolínek: Dokud nebudeme mít všechny záruky, Blanku nepřevezmeme

  6.3.2015 06:06

  Praha - "Pokud nebudeme mít pětiletou záruku na všechny instalace v tunelu Blanka, tak dílo nepřevezmeme," řekl náměstek primátorky Petr Dolínek s tím, že pokud si magistrát něco objednal a zaplatil, tak to převezme jen s veškerými garancemi. "Musíme pojmenovat toho, kdo chyboval, nebo kdo dokonce měl špatný úmysl," řekl náměstek primátorky a dodal, že policie se problémem tunelu Blanka zabývá. "Trestní oznámení zatím magistrát nepodal," uvedl Dolínek, který ale, pokud dojde k vyčíslení škody, tuto možnost do budoucna nevylučuje. Zároveň pokud bude znám viník a vypočítána škoda, bude Praha tuto částku požadovat po tom, kdo učinil chybu.

Stopáž: 5 minut – Rok výroby: 2011 – P  ST
Žánr: Zpravodajství
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu