Zprávy

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 50  
Sdílet
| Poslat odkaz

Tuto část pořadu nelze v současné době přehrát. » Videoarchiv

Další zprávy na portálu ČT24

 • Zlato investory netáhne. Kupujte diamanty, radí analytici
  Zlato investory netáhne. Kupujte diamanty, radí analytici

  1.10.2014 05:55

  Praha - Cena zlata ve světě rychle padá, jedna trojská unce teď stojí 1 215 dolarů. To je nejméně od léta 2010 a jen od začátku září zlevnila o 75 dolarů. Důvodem je hlavně posilování americké měny, která je se zlatem úzce provázaná. Stejně jako u zlata navíc propadly i ceny stříbra a platiny.

 • Jourovou čeká v Bruselu den D: "grilování" sledujte živě
  Jourovou čeká v Bruselu den D:

  1.10.2014 04:00

  Brusel – Českou kandidátku na eurokomisaře Věru Jourovou dnes čeká "grilování" v Evropském parlamentu. Jourová by měla mít v nové komisi na starosti oblast spravedlnosti, ochrany spotřebitelů a rovnosti pohlaví – kvůli takto širokému záběru čeká Jourovou tříhodinová diskuze se zástupci hned čtyř výborů Evropského parlamentu. "Grilování" kandidátů na eurokomisaře přitom není pouhou formalitou, v minulosti už se muselo obsazení komise měnit. Jestli Jourová uspěla, by se měla dozvědět hned zítra.

 • USA hlásí první případ eboly na svém území
  USA hlásí první případ eboly na svém území

  30.9.2014 23:11

  Dallas - Spojené státy hlásí první případ nákazy ebolou na svém území. Dnes to oznámilo americké Středisko pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC). Pacient s nákazou je hospitalizován v Dallasu ve státě Texas. USA již dříve evakuovaly do vlasti tři své občany, kteří se během nynější epidemie eboly nakazili v západní Africe.

 • Ředitelka Obamovy ochranky musela na kobereček
  Ředitelka Obamovy ochranky musela na kobereček

  30.9.2014 22:21

  Washington – V polovině září přeskočil bývalý americký voják plot Bílého domu, vešel dovnitř hlavním vchodem a prošel si skoro celé přízemí. Pak ho teprve zadržela ochranka amerického prezidenta. Původně drobná bezpečnostní příhoda se změnila v pořádnou aféru a ředitelka prezidentovy ochranky musela na kobereček do Kongresu.

 • Počasí vinařům nepřálo, hledají pomoc v Bruselu
  Počasí vinařům nepřálo, hledají pomoc v Bruselu

  30.9.2014 21:38

  Brusel - Moravští a čeští vinaři se snaží zachránit letošní nevydařenou sezonu. Obrátili se na Evropskou komisi se žádostí o výjimku, díky které by mohli letos více doslazovat. "Doslazování nemá vliv na chuť vína," upozornil prezident Svazu vinařů Tibor Nyitray. Kvůli srpnovým a zářijovým dešťům a obavám z hniloby sklidili vinaři velkou část úrody dřív - hrozny tak mají nižší cukernatost než obvykle.

Stopáž: 5 minut – Rok výroby: 2011 – P  ST
Žánr: Zpravodajství
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu