Dopolední události

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 55  
Sdílet
| Poslat odkaz

Tuto část pořadu nelze v současné době přehrát. » Videoarchiv

Další zprávy na portálu ČT24

 • Měsíc autorského čtení: Vlado Šimek
  Měsíc autorského čtení: Vlado Šimek

  30.7.2015 22:01

  Popáté ve spolupráci s nakladatelstvím Větrné mlýny vysílá web ČT24 na svých stránkách Měsíc autorského čtení z Brna. Od 1. do 31. července, vždy ve 20:30, bude číst jeden český nebo slovenský spisovatel. Program pokračuje 31. července čtením Vlada Šimka.

 • Protiruský sankční seznam USA se rozšířil - i na syna Janukovyče
  Protiruský sankční seznam USA se rozšířil - i na syna Janukovyče

  30.7.2015 21:55

  Washington - Spojené státy rozšířily sankční seznam ruských občanů a firem, který byl loni vytvořen jako odvetný krok za agresivní akce Moskvy na Ukrajině. Do seznamu byli nově zařazeni lidé a firmy spolupracující s ruskými oligarchy, kteří jsou již sankcím vystaveni. V seznamu figuruje i jméno syna svrženého ukrajinského prezidenta.

 • Trosky u Réunionu jsou pravděpodobně z Boeingu 777
  Trosky u Réunionu jsou pravděpodobně z Boeingu 777

  30.7.2015 21:41

  Saint-Denis (Réunion) - Záhada letu MH370 bude zřejmě nakonec rozluštěna. Experti se předběžně shodují, že úlomek letadla nalezený na ostrově Réunion pochází z Boeingu 777. Může tak jít o trosky malajsijského letounu, který se loni v březnu beze stopy ztratil na cestě z Kuala Lumpuru do Pekingu. Všech 239 lidí na palubě bylo později prohlášeno za mrtvé.

 • Radikální islám je novodobý mor
  Radikální islám je novodobý mor

  30.7.2015 21:14

  "Není rozdílu mezi civilisty a necivilisty, mezi nevinnými a vinnými, kteří v Iráku či Afghánistánu přímo bojují proti muslimům. Jediný skutečný rozdíl je mezi muslimy a nevěřícími. A život bezvěrce je bezcenný", hlásal v Londýně kazatel Umar Bakrí. Jeho přednášky v britském Lutonu, zejména pak v komunitním centru na Woodland Avenue poslouchaly tisíce zejména mladých vyznavačů Alláha. Co to znamená?

 • Svět podle Zdeňka Velíška (275)
  Svět podle Zdeňka Velíška (275)

  30.7.2015 20:48

  V české veřejnosti převládá názor, že korunu bychom za euro neměli vyměnit. Přinejmenším ne brzo, určitě ne, dokud členství v eurozóně s sebou ponese riziko placení řeckého dluhu. To ale může trvat ještě věky! A mezitím se nám bude eurozóna proměnovat před očima. A nejen to, bude se nám vzdalovat. Možná to potom u nás přece jen začne znepokojovat víc lidí než teď.  

Stopáž: 15 minut – Rok výroby: 2011 – P  ST
Žánr: Zpravodajství
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu