Den D – III. řada

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 1  
Sdílet
| Poslat odkaz

Investoři – III. řada

Klikněte pro větší obrázekDana Bérová

Bývalá ministryně informatiky. Má zkušenosti jako specialistka v mediálních společnostech, spravovala rozsáhlý majetek Karla Schwarzenberga a je spolumajitelkou společnosti SANU BABU, která dováží zboží z Indie a Nepálu. Řídí rozvoj obchodu významné poradenské firmy a je spolumajitelkou golfového hřiště.

Klikněte pro větší obrázekMarta Nováková

Předsedkyně představenstva U&SLUNO. Její společnost dodává software největším obchodním řetězcům v České republice i mimo ni. Miluje jízdu na kolečkových bruslích, jela dokonce in-line závod Le Mans. Ve Dni D hledá výzvy, jak zúročit své zkušenosti ze světa obchodu.

Klikněte pro větší obrázekTomio Okamura

Narodil se v Tokiu, ale i v Japonsku o sobě říká, že je Čech. Ještě před pár lety prodával v tokijském kině popcorn a colu. Dnes jeho cestovní kancelář MIKI Travel vozí do České republiky více než 120 tisíc turistů ročně. Je spolumajitelem typicky české restaurace, obchodu s japonskými potravinami a propagátorem českého piva.

Klikněte pro větší obrázekIvan Pilný

Po roce 89 stál v čele české pobočky Microsoftu a Českého telecomu, kam zavedl některé neotřelé metody budování týmu. V současnosti dělá jen to, co ho baví, a své peníze chce investovat do zajímavých projektů i mimo informační technologie.

Klikněte pro větší obrázekMichael Rostock-Poplar

Je spolumajitelem pěti firem, jejichž roční obrat se pohybuje kolem 2 miliard korun. Patří mezi zakládající partnery poradenské společnosti Venture Investors Corporate Finance, která úspěšně působí po celém světě. Hovoří plynně česky, polsky, rusky a anglicky. Pro své nekompromisní jednání si vysloužil přezdívku „Mistr Sorry“.

Stopáž: 52 minut – Rok výroby: 2011 – P  ST
Žánr: Zábava
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání všech dílů najdete kliknutím na následující odkaz.

Nejoblíbenější projekty
Související pořady