Pátek

Prosinec

30

David

Dobré ráno s Jedničkou

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 11  
Sdílet
| Poslat odkaz

Archiv chatů:

  • Alexandr Skácel – V úterý 27. prosince 2011 od 6:00
    zvířecí psycholog
  • David Deyl – V úterý 20. prosince 2011 během vysílání
    zpěvák
  • Jaroslav Svěcený – V pondělí 19. prosince 2011 během vysílání
    houslový virtuos
  • Zbigniew Czendlik – V pátek 16. prosince 2011 od 7:00
    farář
  • Jiří Siostrzonek – Ve čtvrtek 15. prosince 2011 od 7:00
    sociolog
  • Klára Vytisková a Petr Nasty Cerha – Ve středu 14. prosince 2011 od 7:00
    zpěvačka, moderátorka a moderátor
  • Simona Sedláčková – Ve středu 14. prosince 2011 od 6:00
    redaktorka časopisu Vlasta
  • Ondřej Kepka – V úterý 13. prosince 2011 od 7:00
    režisér, herec
  • Tomáš Marcin – V úterý 13. prosince 2011 od 6:00
    odborník na netradiční dárky a zážitky
  • Ondřej Suchý – V pondělí 12. prosince 2011 od 7:00
    publicista, scénárista, moderátor
  • David Kinter – V pondělí 12. prosince 2011 od 6:00
    odborník na pracovní pohovory
  • Jožka Černý – V pátek 9. prosince 2011 během vysílání
    hudebník
  • Pepa Vojtek a Ota Váňa – Ve čtvrtek 8. prosince 2011 během vysílání
    Kabát
  • Bára Nesvadbová – Ve středu 7. prosince 2011 během vysílání
    spisovatelka
  • Ondřej Slanina – V úterý 6. prosince 2011 během vysílání
    kuchař
  • Adam Novák – V pondělí 5. prosince 2011 během vysílání
    herec a výtvarník
  • Kamil Demuth – V pátek 2. prosince 2011 od 7:00
    manažer srovnávače cen na internetu
  • Evžen Machytka – Ve čtvrtek 1. prosince 2011 od 7:00
    gastroenterolog
  • Jan P. Muchow – Ve středu 30. listopadu 2011 od 7:00
    hudební skladatel
  • Ivan Pavlas – Ve středu 30. listopadu 2011 od 6:00
    psycholog
  • Petr Bende – V úterý 29. listopadu 2011 od 7:00
    zpěvák
  • Zdeněk Simaichl – V úterý 29. listopadu 2011 od 6:00
    finanční poradce
  • Markéta Lukešová – V pondělí 28. listopadu 2011 od 6:00
    pracovnice Národního ústavu lidové kultury Strážnice, odbornice na Adventní zvyky a tradice
  • Hanka Kynychová – V pátek 25. listopadu 2011 během vysílání
    cvičitelka
  • Michaela Vetešková – Ve čtvrtek 24. listopadu 2011 během vysílání
    spisovatelka, redaktorka Českého rozhlasu
  • Klára Samková – V úterý 22. listopadu 2011 během vysílání
    advokátka
  • Tichá dohoda – V pondělí 21. listopadu 2011 během vysílání
    kapela
  • Roman Pastorek a Barbora Kosinová – V pátek 18. listopadu 2011 od 7:00
    moderátor pořadu Bludiště a koordinátorka programu Tlumočník očima neslyšícího
  • Jitka Zelenková – V pátek 18. listopadu 2011 od 6:00
    zpěvačka
  • Jana Vašáková a Ivana Bednářová Častvajová – Ve středu 16. listopadu 2011 od 7:00
    výživová poradkyně a zástupkyně projektu CEFF Česká republika
  • Ewa Farna – Ve středu 16. listopadu 2011 od 6:00
    zpěvačka
  • Chantal Poullain – V úterý 15. listopadu 2011 od 7:00
    herečka
  • Kateřina Habinová – V úterý 15. listopadu 2011 od 6:00
    odbornice na domácí úklid
  • Pavel Zemene a Milan Machatka – V pondělí 14. listopadu 2011 od 6:00
    odborníci na zateplování budov a na úsporu tepelné energie
  • Lucie Zedníčková – V pátek 11. listopadu 2011 během vysílání
    herečka
  • Ondřej Vetchý – Ve čtvrtek 10. listopadu 2011 během vysílání
    herec
  • Jan Potměšil – Ve středu 9. listopadu 2011 během vysílání
    herec
  • Kateřina Šedá – V úterý 8. listopadu 2011 během vysílání
    výtvarnice
  • Alena Mihulová – V pondělí 7. listopadu 2011 během vysílání
    herečka
  • MUDr. Ondřej Trojan a Pavlína Wolfová – V pátek 4. listopadu 2011 od 6:00
    sexuolog a redaktorka časopisu Reflex
  • Mirjam Landa – Ve čtvrtek 3. listopadu 2011 od 7:00
    režisérka a scénáristka
  • MUDr. Marie Bartnická – Ve čtvrtek 3. listopadu 2011 od 6:00
    primářka oddělení nemocí z povolání, Nemocnice Podlesí, a.s.
  • Aneta Langerová – Ve středu 2. listopadu 2011 od 7:00
    zpěvačka
  • David Kotek – Ve středu 2. listopadu 2011 od 6:00
    architekt
  • Jaroslav Plesl a Robert Sedláček – V úterý 1. listopadu 2011 od 7:00
    herec a režisér filmu Sráči
  • Laura Janáčková – V úterý 1. listopadu 2011 od 6:00
    doktorka psychologie
  • Marta Jandová – V pondělí 31. října 2011 od 7:00
    zpěvačka
  • Lucie Bušilová – V pondělí 31. října 2011 od 6:00
    psycholožka a vedoucí preventivních programů pro děti a mládež, A Kluby
  • Karel Janeček – Ve čtvrtek 27. října 2011 během vysílání
    zakladatel Nadačního fondu
  • David Suchařípa – Ve středu 26. října 2011 během vysílání
    herec
  • Lubomír Brabec – V úterý 25. října 2011 během vysílání
    kytarový virtuoz
  • Rostislav Vítek – V pondělí 24. října 2011 během vysílání
    plavec
  • Petr Gajdošík – V pátek 21. října 2011 od 7:00
    veterinář
  • Milan Cais a Vladimír Bár – V pátek 21. října 2011 od 6:00
    zpěvák a kytarista skupiny Tata Bojs
  • David Rektorys – Ve čtvrtek 20. října 2011 od 7:00
    organizátor Mistrovství ČR v Cashflow 101
  • Peter Nagy – Ve čtvrtek 20. října 2011 od 6:00
    zpěvák a fotograf
  • Ondřej Synek – Ve středu 19. října 2011 od 7:00
    skifař
  • Lukáš Humpl – Ve středu 19. října 2011 od 6:00
    psycholog, zdravotnický záchranář
  • Jana Puhalová – V úterý 18. října 2011 od 6:00
    autorka projektu "Návrat maminek z mateřských dovolených zpět do pracovního procesu"
  • Monika Načeva – V pondělí 17. října 2011 od 7:00
    herečka, zpěvačka
  • Šimon Pečenka – V pondělí 17. října 2011 od 6:00
    autor projektu "15 schodů prevence"
  • Štěpán Rak – V pátek 14. října 2011 od 7:00
    světový kytarový virtuos, skladatel, profesor pražské Akademie muzických umění
  • Richard Konkolski – V pátek 14. října 2011 od 6:00
    jachtař a mořeplavec
  • Robert Sedláček – Ve čtvrtek 13. října 2011 během vysílání
    režisér
  • Petr Kotvald – Ve středu 12. října 2011 během vysílání
    zpěvák
  • Jan Votočka – V úterý 11. října 2011 během vysílání
    právní poradce časopisu dTest
  • Vlasta Švejdová – V pondělí 10. října 2011 během vysílání
    Ilustrátorka a malířka
  • Leoš Kyša – V pátek 7. října 2011 od 7:00
    redaktor časopisu Instinkt
  • Miroslav Bocan – Ve čtvrtek 6. října 2011 od 7:00
    Národní institut dětí a mládeže MŠMT, garant projektu Klíče pro život
  • Radka Fišarová – Ve středu 5. října 2011 od 7:00
    zpěvačka
  • Miroslav Novotný – Ve středu 5. října 2011 od 6:00
    psychiatr
  • Verner Lička – V úterý 4. října 2011 od 6:00
    trenér
  • Lumír Olšovský – V pondělí 3. října 2011 od 7:00
    herec, režisér
  • MUDr. Zuzana Kala Grofová – V pondělí 3. října 2011 od 6:00
    dietoložka
  • Lukáš Konečný – V pátek 30. září 2011 během vysílání
    boxer
  • Václav Jílek – Ve čtvrtek 29. září 2011 během vysílání
    herec
  • Petr Kroutil – V úterý 27. září 2011 během vysílání
    hudebník
  • Blanka Matragi – V pondělí 26. září 2011 během vysílání
    módní návrhářka
  • MUDr. Jan Hnízdil – V pátek 23. září 2011 od 7:00
    internista a rehabilitační lékař
  • Herbert Slavík – V pátek 23. září 2011 od 6:00
    fotograf
  • Marek Vácha – Ve čtvrtek 22. září 2011 od 7:00
    katolický kněz, biolog a vedoucí Ústavu etiky na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy
  • Martina Kociánová – Ve čtvrtek 22. září 2011 od 6:00
    televizní a rozhlasová moderátorka
  • Jan Hraběta – Ve středu 21. září 2011 od 7:00
    herec
  • Matyáš Theuer – Ve středu 21. září 2011 od 6:00
    fotograf
  • Felix Slováček – V úterý 20. září 2011 od 7:00
    klarinetista, saxofonista, hudební skladatel a dirigent
  • Helena Kovaříková – V úterý 20. září 2011 od 6:00
    vedoucí projektového oddělení Českých center
  • Roman Svoboda – V pondělí 19. září 2011 od 7:00
    moderátor, herec
  • Jiří Pergl a Rostislav Maďar – V pondělí 19. září 2011 od 6:00
    zakladatel Nadační fondu ONE MORE DAY FOR CHILDREN a zakladatel charitativní organizace International Humanity
  • Tomáš Enge – V pátek 16. září 2011 během vysílání
    závodník
  • Steve Lichtag – Ve čtvrtek 15. září 2011 během vysílání
    režisér
  • Csongor Kassai – Ve středu 14. září 2011 během vysílání
    herec
  • Leona Machálková – V úterý 13. září 2011 během vysílání
    zpěvačka
  • Jaroslava Procházková a Lenka Vinická – V pondělí 12. září 2011 během vysílání
    módní návrhářka a choreografka
  • Daniel Hůle – V pátek 9. září 2011 od 6:00
    demograf
  • RNDr. Miroslav Kawalec – Ve čtvrtek 8. září 2011 od 7:00
    místopředseda České nukleární společnosti
  • Martin Duba a Anna Fialová – Ve čtvrtek 8. září 2011 od 6:00
    režisér a kameraman a herečka
  • Irena Pavlásková – Ve středu 7. září 2011 od 7:00
    režisérka
  • Kamila Sekerová – Ve středu 7. září 2011 od 6:00
    lingvistka
  • Sára Saudková – V úterý 6. září 2011 od 7:00
    fotografka
  • Vlastimil Šindelář – V úterý 6. září 2011 od 6:00
    zahradník
  • Ilona Pechová – V pondělí 5. září 2011 od 6:00
    vedoucí oddělení výrobků pro děti, TZÚS Praha
  • Vilém Čok – V pátek 2. září 2011 během vysílání
    hudebník
  • Jiří Král – Ve čtvrtek 1. září 2011 během vysílání
    šéfkuchař
  • Markéta Konvičková – Ve středu 31. srpna 2011 během vysílání
    zpěvačka
  • Věra Křesadlová-Formanová – V úterý 30. srpna 2011 během vysílání
    herečka
  • Martin Damian – V pondělí 29. srpna 2011 během vysílání
    výtvarník
  • Matouš Petráň – V pátek 26. srpna 2011 od 7:00
    odborník na gastronomii
  • Jan Pirk – V pátek 26. srpna 2011 od 6:00
    kardiochirurg
  • Pepa Streichel – Ve čtvrtek 25. srpna 2011 od 6:00
    hudebník
  • Petr Válek a Lukáš Müller – Ve čtvrtek 25. srpna 2011 od 6:00
    aktivní otec a psycholog a manažer projektu "Táto, jak na to?"
  • Radek Thums a Petr Ryšavý – Ve středu 24. srpna 2011 od 6:00
    specialista na záchranu osob a specialista na přežití
  • Božidara Turzonovová a Miloslav Mejzlík – V úterý 23. srpna 2011 od 7:00
    kmotra festivalu Divadelní Luhačovice a president festivalu Divadelní Luhačovice
  • Martin Vopěnka – V úterý 23. srpna 2011 od 6:00
    spisovatel, autor encyklopedie Poznávám život a svět
  • Martin Koukal – V pondělí 22. srpna 2011 od 7:00
    český reprezentant v běhu na lyžích, mistr světa na 50 km z MS 2003 ve Val di Fiemme a bronzový medailista ve štafetě 4 × 10 km ze Zimních olympijských her 2010
  • Dan Rosecký – V pondělí 22. srpna 2011 od 6:00
    jachtař od roku 1982, konstruktér a stavitel lodí. Při stavbě La Grace zodpovědný za konstrukci všech dobových částí lodi.
  • Stanislav Petera – V pátek 19. srpna 2011 během vysílání
    fotograf
  • Helena Prokopová – Ve čtvrtek 18. srpna 2011 během vysílání
    cechmystrině Cechu čalouníků a dekoratérů
  • Michal Holý – Ve středu 17. srpna 2011 během vysílání
    cestovatel
  • Jakub Smolík – V úterý 16. srpna 2011 během vysílání
    zpěvák
  • Kája Pavlíček – V pondělí 15. srpna 2011 během vysílání
    vizážista
  • Pavel Rakus – V pátek 12. srpna 2011 od 6:00
    koordinátor BESIP
  • Jan Svoboda – Ve čtvrtek 11. srpna 2011 od 7:00
    psycholog
  • Petr Boleslav – Ve středu 10. srpna 2011 od 7:00
    1. Novoborský šachový klub
  • Stanislav Motl – V úterý 9. srpna 2011 od 7:00
    publicista
  • Jiří Hauska – V úterý 9. srpna 2011 od 6:00
    sifu čínského bojového umění Hung Gar Kung Fu
  • Kapela Čechomor – V pondělí 8. srpna 2011 od 7:00
  • Mark Dzirasa – V pondělí 8. srpna 2011 od 6:00
    motivační trenér
  • Anna Vejvodová – V pátek 5. srpna 2011 během vysílání
    První dámský pivní klub
  • Sámer Issa – Ve čtvrtek 4. srpna 2011 během vysílání
    Zpěvák
  • Kateřina Mertenová – Ve středu 3. srpna 2011 během vysílání
    konzultantka
  • Pavel Mang – V úterý 2. srpna 2011 během vysílání
  • Jiří Grygar – V pondělí 1. srpna 2011 během vysílání
    astronom
  • Michal Reiter a Jiří Ohlídal – V pátek 29. července 2011 od 7:00
    předseda a místopředseda Wikimedia ČR
  • Richard Samko – V pátek 29. července 2011 od 6:00
    redaktor České televize
  • Drahomír Rybníček a Rostislav Novák – Ve čtvrtek 28. července 2011 od 7:00
    časopis Krásy Česka
  • Peter Lipa a Jan Smigmátor – Ve čtvrtek 28. července 2011 od 6:00
    jazzový zpěvák a hudebník
  • Světlana Nálepková – Ve středu 27. července 2011 od 7:00
    herečka, zpěvačka
  • Radim Miketa – Ve středu 27. července 2011 od 6:00
    právník
  • Jaroslav Kerles – V úterý 26. července 2011 od 7:00
    kreslíř
  • Veronika Šuráňová – V úterý 26. července 2011 od 6:00
    psychoterapeutka
  • Jan Cimický – V pondělí 25. července 2011 od 7:00
    psychiatr
  • Kamila Nogolová – V pondělí 25. července 2011 od 6:00
    zahradnice
  • MUDr. Radan Gocal – V pátek 22. července 2011 od 7:00
    sportovní lékař
  • prof. RNDr. Ing. Michal V. Marek, DrSc. – Ve čtvrtek 21. července 2011 od 7:00
    ředitel Centra výzkumu globální změny Akademie věd
  • Kamila Moučková – Ve středu 20. července 2011 od 7:00
    moderátorka
  • Jitka Smutná – V úterý 19. července 2011 od 7:00
    herečka
  • Ondřej Tichota – V úterý 19. července 2011 od 6:00
    Evropské spotřebitelské centrum ČR
  • Jiří X. Doležal a Alexandra Doležalová – V pondělí 18. července 2011 od 7:00
    novinář a publicistka
  • Jan Svoboda – V pondělí 18. července 2011 od 6:00
    psycholog
  • Ridina Ahmedová – V pátek 15. července 2011 během vysílání
    dramaturgyně a zpěvačka
  • Adrian Jastraban – Ve čtvrtek 14. července 2011 během vysílání
    herec
  • Varhan Orchestrovič Bauer – Ve středu 13. července 2011 během vysílání
    skladatel a dirigent
  • Lukáš Adamec – V úterý 12. července 2011 během vysílání
    zpěvák
  • Václav Upír Krejčí – V pondělí 11. července 2011 během vysílání
    bavič
  • Josef Vlček – V pátek 8. července 2011 během vysílání
    hudební publicista
  • Petr Ondráček – Ve čtvrtek 7. července 2011 během vysílání
    dobrodruh
  • Libor Olšan – V pondělí 4. července 2011 během vysílání
    Šermíř a moderátor
  • Petr Minařík a Petr Sýkora – V pátek 1. července 2011 od 7:00
    Měsíc autorského čtení, Shakespearovské slavnosti
  • Alena Mihulová a Pavel Kohout – V pátek 1. července 2011 od 6:00
    herečka, spisovatel
  • Ivo Marták, Jana Zajacová a Monika Bagárová – Ve čtvrtek 30. června 2011 od 6:00
    Šikulové a zpěvačka
  • Jaroslav Svěcený – Ve středu 29. června 2011 od 7:00
    houslový virtuoz
  • Olga Škopková – Ve středu 29. června 2011 od 6:00
    alergoložka
  • David Černý – V úterý 28. června 2011 od 7:00
    výtvarník
  • Viktor Kouřil – V úterý 28. června 2011 od 6:00
    odborník na dětské pojištění
  • Věra Špinarová a Milan Hein – V pondělí 27. června 2011 od 7:00
    zpěvačka a ředitel divadla Ungelt
  • Lubor Přikryl – V pondělí 27. června 2011 od 6:00
    člen skupiny pro zabezpečení jezů v ČR, autor vodácké školy v HYDROmagazínu a na webu Českého svazu kanoistů
  • Markéta Hrubešová – Ve čtvrtek 23. června 2011 během vysílání
    herečka
  • Oceán – Ve středu 22. června 2011 během vysílání
    kapela
  • Daniel Nekonečný – V úterý 21. června 2011 během vysílání
    král rozkoší
  • Janek Ledecký – V pondělí 20. června 2011 během vysílání
    zpěvák a surfař
  • Martin Zounar – V pátek 17. června 2011 během vysílání
    herec, moderátor, řidič
  • PhDr. Eva Vondráková a doc. RNDr. Jana Škrabánková, PhD. – Ve čtvrtek 16. června 2011 od 7:00
    Předsedkyně Společnosti pro talent a nadání, Ostravská univerzita, Katedra pedagogiky a andragogiky
  • Arnošt Vašíček – Ve čtvrtek 16. června 2011 od 6:00
    záhadolog, spisovatel
  • Lenka Mišunová – Ve středu 15. června 2011 od 6:00
    alergoložka
  • Zdeněk Simaichl – V úterý 14. června 2011 od 6:00
    finanční poradce
  • Ladislav Špaček – V pondělí 13. června 2011 od 7:00
    spisovatel a novinář
  • Rastislav Maďar – V pondělí 13. června 2011 od 6:00
    lékař, pedagog, humanista, zakladatel mezinárodní charitativní organizace International Humanity
  • Tereza Nvotová – V pátek 10. června 2011 během vysílání
    herečka
  • Petr Stupka – Ve čtvrtek 9. června 2011 během vysílání
    kuchař
  • David Křížek – Ve středu 8. června 2011 během vysílání
    jachtař
  • Ben Cristovao – V úterý 7. června 2011 během vysílání
    zpěvák
  • Hana Mašlíková – V pondělí 6. června 2011 během vysílání
    modelka a moderátorka
  • Martin Herbert a Jiří Křenek a Tomáš Richtr – V pátek 3. června 2011 od 7:00
    autor knihy Klub piraň, detektivky z prostředí F1, fotograf F1 a komentátor F1
  • Dasha – V pátek 3. června 2011 od 6:00
    zpěvačka, držitelka ceny Thálie
  • Markéta Baňková – Ve čtvrtek 2. června 2011 od 7:00
    spisovatelka, výtvarnice
  • Radim Špaček – Ve čtvrtek 2. června 2011 od 6:00
    režisér a člen poroty Cen Pavla Kouteckého
  • Roman Luknár a Ondřej Novák – V pondělí 30. května 2011 od 6:00
    herci
  • Juraj Kukura – V pátek 27. května 2011 během vysílání
    herec
  • Jan Vančura – Ve čtvrtek 26. května 2011 během vysílání
    Rangers - Plavci
  • Anife Vyskočilová – Ve středu 25. května 2011 během vysílání
    herečka,tanečnice,moderátorka
  • Radek Banga – V úterý 24. května 2011 během vysílání
    hudebník
  • Naďa Dingová – V pondělí 23. května 2011 během vysílání
    předsedkyně České komory tlumočníků znakového jazyka, o.s.
  • Tomáš Novotný a Michael Novotný – V pátek 20. května 2011 od 7:00
    religionista, Filosofická fakulta Ostravské univerzity a student práv
  • Magdalena Dietlová – V pátek 20. května 2011 od 6:00
  • Petr Holec – Ve čtvrtek 19. května 2011 od 7:00
    redaktor týdeníku Reflex
  • Jitka Molavcová a Jiří Suchý – Ve čtvrtek 19. května 2011 od 6:00
  • Lukáš Humpl – Ve středu 18. května 2011 od 6:00
    zdravotnický záchranář
  • Aleš Cibulka – V úterý 17. května 2011 od 7:00
    moderátor, herec, spisovatel, dramaturg
  • Stanislav Vlk – V úterý 17. května 2011 od 6:00
    organizátor dětských táborů
  • Kurt Gebauer – V pondělí 16. května 2011 od 7:00
    výtvarník, sochař
  • Petr Pravda a Petr Coufal – V pondělí 16. května 2011 od 6:00
    odborníci na in-line bruslení
  • Ester Kočičková – Ve čtvrtek 12. května 2011 od 7:00
    herečka
  • tvůrci seriálu 4teens – Ve čtvrtek 12. května 2011 od 6:00
  • Martin Maxa – Ve středu 11. května 2011 během vysílání
    zpěvák
  • Patrik Nacher – V úterý 10. května 2011 během vysílání
    majitel serveru Bankovnipoplatky.com
  • Yvetta Hlaváčová – V pondělí 9. května 2011 během vysílání
    plavkyně
  • Spirituál kvintet – V pátek 6. května 2011 během vysílání
    první česká folková skupina
  • Pavel Švarc – Ve čtvrtek 5. května 2011 od 7:00
    primář LDN, Sanatorium Jablůnkov
  • Dana Potužníková a Eduard Ježo – Ve středu 4. května 2011 od 7:00
    Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě, NRL pro komunální hluk, Zdravotní ústav, vedoucí oddělení faktoru prostředí
  • Václav Faltus – Ve středu 4. května 2011 od 6:00
    imitátor
  • Laco Deczi – V úterý 3. května 2011 od 7:00
    americký jazzový trumpetista a hudební skladatel slovenského původu
  • Šárka Andělová – V úterý 3. května 2011 od 6:00
    dietoložka, výživová terapeutka
  • Kateřina Kornová – V pondělí 2. května 2011 od 7:00
    herečka, zpěvačka, moderátorka. Kmotra pěveckého festivalu Nad oblaky.
  • Marie Hrušková a Martin Patřičný – V pondělí 2. května 2011 od 6:00
    odborníci na památné stromy
  • Zdeněk Chlopčík – V pátek 29. dubna 2011 během vysílání
    taneční mistr
  • Olga Lounová – Ve čtvrtek 28. dubna 2011 během vysílání
    zpěvačka a herečka
  • Divokej Bill – Ve středu 27. dubna 2011 během vysílání
    kapela
  • Jiří Vítovec – V úterý 26. dubna 2011 během vysílání
    kardiolog
  • Ewa Farna – V pátek 22. dubna 2011 od 6:00
    zpěvačka
  • Vítězslav Řehulka – Ve čtvrtek 21. dubna 2011 od 7:00
    Římskokatolická farnost Ostrava-Zábřeh
  • Tomáš Poláček – Ve čtvrtek 21. dubna 2011 od 6:00
    novinář
  • Yvetta Blanarovičová – V úterý 19. dubna 2011 od 6:00
    herečka a zpěvačka
  • Jaroslav Dušek – V pondělí 18. dubna 2011 od 7:00
    herec
  • Jaroslav Martínek – V pondělí 18. dubna 2011 od 6:00
    koordinátor rozvoje cyklistické dopravy ČR, Centrum dopravního výzkumu
  • Vlasta Horváth – V pátek 15. dubna 2011 během vysílání
    zpěvák
  • Zdeněk Weig – Ve čtvrtek 14. dubna 2011 během vysílání
    trenér Crossfit
  • Martin Zach – Ve středu 13. dubna 2011 během vysílání
    sportovec a moderátor
  • Jiří Ježek – V úterý 12. dubna 2011 během vysílání
    cyklista
  • Tereza Kerndlová – V pondělí 11. dubna 2011 během vysílání
    zpěvačka
  • Marek Bača a Petr Kopfstein – V pátek 8. dubna 2011 od 7:00
    dopravní pilot a člen Českého reprezentačního družstva v letecké akrobacii, Flymaster 2010
  • Soňa Norisová – V pátek 8. dubna 2011 od 6:00
    herečka, členka vokální skupiny Fragile
  • Daniela Havlíčková a Alexandr Huňát – Ve čtvrtek 7. dubna 2011 od 6:00
    garantka Uznávání neformálního vzdělávání, centrum andragogiky
  • Jiří Veisser – Ve středu 6. dubna 2011 od 7:00
    hudebník
  • Radka Burdychová – Ve středu 6. dubna 2011 od 6:00
    nutriční terapeutka
  • Jan Pokorný – V úterý 5. dubna 2011 od 7:00
    moderátor
  • Martin Charvát a Martina Petrová – V úterý 5. dubna 2011 od 6:00
    tvůrci přírodních zahrad
  • Jakub Špalek – V pondělí 4. dubna 2011 od 7:00
    herec, režisér, duchovní otec a zakladatel spolku Kašpar
  • Radim Petr – V pondělí 4. dubna 2011 od 6:00
    předseda Moravskoslezské pobočky České společnosti ornitologické
  • Kateřina Macháčková – V pátek 1. dubna 2011 během vysílání
    herečka
  • Martin Choleva – Ve čtvrtek 31. března 2011 během vysílání
    oční lékař
  • Michal Mynář – Ve středu 30. března 2011 během vysílání
    psychoterapeut
  • Iva Pazderková – V úterý 29. března 2011 během vysílání
    herečka
  • Monika Stará – V pondělí 28. března 2011 během vysílání
    princezna Adélka z pohádky S čerty nejsou žerty
  • Tomio Okamura – V pátek 25. března 2011 od 7:00
    mluvčí Asociace cestovních agentur
  • Ondřej Kubala – V pátek 25. března 2011 od 6:00
    tiskový mluvčí pro sčítání lidu
  • Saša Rašilov – Ve čtvrtek 24. března 2011 od 7:00
    herec
  • Emil Morávek a Zbigniew Adamus – Ve čtvrtek 24. března 2011 od 6:00
    prezident Společenstva kominíků a šéfredaktor Kominického věstníku
  • Luboš Patera a Ludmila Mrkvicová – Ve středu 23. března 2011 od 6:00
    zakladatel spolku Spravedlnost dětem a psycholožka
  • Jan Svoboda – V úterý 22. března 2011 od 6:00
    psycholog
  • Jan Potměšil – V pondělí 21. března 2011 od 7:00
    herec
  • Jan Blahůšek – V pondělí 21. března 2011 od 6:00
    etnograf, Národní ústav lidové kultury
  • Jan Müller – V pátek 18. března 2011 během vysílání
    thaiboxer
  • Michal Zubalík – Ve čtvrtek 17. března 2011 během vysílání
    tanečník irských tanců
  • Radim Hladík – Ve středu 16. března 2011 během vysílání
    kytarista
  • Jan Votočka – V úterý 15. března 2011 během vysílání
    právník
  • Feng-yün Song – V pondělí 14. března 2011 během vysílání
    zpěvačka
  • Igor Bareš – V pátek 11. března 2011 od 7:00
    herec
  • Eva Sikorová a Naděžda Špaténková – V pátek 11. března 2011 od 6:00
    U3v při Slezské univerzitě Opava a U3v Olomouc
  • Pavel Vítek a Pavel Novák ml. – Ve čtvrtek 10. března 2011 od 7:00
  • Bohdan Volejníček – Ve čtvrtek 10. března 2011 od 6:00
    knihovník města Ostravy
  • Ondřej Suchý – Ve středu 9. března 2011 od 7:00
    spisovatel, scénárista, textař
  • Martin Strouhal – Ve středu 9. března 2011 od 6:00
    Charita Olomouc
  • plk. Mgr. Radovan Vojta – V úterý 8. března 2011 od 6:00
    vedoucí Územního odboru služby kriminální policie a vyšetřování Ostrava, odborník na PC kriminalitu
  • Mňága a Žďorp – V úterý 8. března 2011 od 6:00
    Petr Fiala, Jaromír Mikel, Petr Nekuža, Martin Knor
  • Michal Blažek – V pondělí 7. března 2011 od 6:00
    akademický sochař, vedoucí restaurátorských kurzů v Angkoru
  • Robert Sedláček – V pondělí 7. března 2011 od 6:00
    režisér a scenárista dokumentárních i hraných filmů
  • Hana Zagorová – V pátek 4. března 2011 během vysílání
    zpěvačka
  • Vladimír Klescht – Ve čtvrtek 3. března 2011 během vysílání
    autor knih o zdravém životním stylu
  • Yemi A.D – Ve středu 2. března 2011 během vysílání
    tanečník
  • Heidi Janků – V úterý 1. března 2011 během vysílání
    zpěvačka
  • Jiří Sedláček – V pondělí 28. února 2011 během vysílání
    moderátor pořadu Zahrada je hra
  • Mgr. Petr Šimíček a Mgr. Jiří Sovadina – V pátek 25. února 2011 od 6:00
    středoškolští učitelé, autoři projektu výuky historie pro SŠ
  • Doc. Zdeněk Řehák – Ve čtvrtek 24. února 2011 od 6:00
    zoolog, Přírodovědecká fakulta MU Brno
  • Jan Kovařík – Ve čtvrtek 24. února 2011 od 6:00
    moderátor
  • Nikola Zemánek – Ve středu 23. února 2011 od 6:00
    deratizátor
  • Pavel Šrut a Galina Miklínová – Ve středu 23. února 2011 od 6:00
    spisovatel a výtvarnice
  • Pavel Dobeš – V úterý 22. února 2011 od 6:00
    zpěvák
  • Jiří Rosa – V pondělí 21. února 2011 od 6:00
    včelař, jednatel ZO Českého svazu včelařů z Valašského Meziříčí
  • Pavel Anděl – V pondělí 21. února 2011 od 6:00
    herec, hudebník, hudební publicista, televizní dramaturg a moderátor
  • Martha Elefteriadu – V pátek 18. února 2011 během vysílání
    zpěvačka
  • Barin a Fretti – Ve čtvrtek 17. února 2011 během vysílání
    asistenti Bolka Polívky
  • Eva Hrušková a Jan Přeučil – Ve středu 16. února 2011 během vysílaní
    herci
  • Ondřej Kubala – V úterý 15. února 2011 během vysílání
    mluvčí sčítání lidu
  • Mirka a Petr Novotní – V pondělí 14. února 2011 během vysílání
    manželé 31 let
  • Hana Kopřivová – V pátek 11. února 2011 od 6:00
    lékařka ORL kliniky Fakultní nemocnice Ostrava
  • Šimon Caban – V pátek 11. února 2011 od 6:00
    režisér, choreograf, scénograf
  • Josef Vlček – Ve čtvrtek 10. února 2011 od 6:00
    hudební kritik a publicista
  • Jana Paulová – Ve čtvrtek 10. února 2011 od 6:00
    herečka
  • Michaela Mrowetz-Bartáková – Ve středu 9. února 2011 od 6:00
    psycholožka
  • Albert Černý – Ve středu 9. února 2011 od 6:00
    zpěvák skupiny Charlie Straight
  • Marie Vodičková – V úterý 8. února 2011 od 6:00
    ředitelka Fondu ohrožených dětí
  • Pavek Žofka a Miki Knižka – V pondělí 7. února 2011 od 6:00
    horští vůdci
  • Marek Ztracený – V pondělí 7. února 2011 od 6:00
    zpěvák
  • Marian Vojtko – V pátek 4. února 2011 během vysílání
    zpěvák
  • Jan Vodňanský – Ve čtvrtek 3. února 2011 během vysílání
    spisovatel
  • Václav Beneš – Ve středu 2. února 2011 během vysílání
    manažer testování
  • Leoš Šimánek – V úterý 1. února 2011 během vysílání
    cestovatel
  • Osmany Laffita – V pondělí 31. ledna 2011 během vysílání
    návrhář
  • Kateřina Maková – V pátek 28. ledna 2011 od 6:00
    odborná asistentka VŠB-TU Ostrava, Ekonomická fakulta, vyučující předmětu společenský protokol
  • Petr Šiška – V pátek 28. ledna 2011 od 6:00
    moderátor pořadu Vysoká hra
  • Jiří Siostrzonek a Tomáš Kvarda – Ve čtvrtek 27. ledna 2011 od 6:00
    sociolog, psycholog, vedoucí Poradny pro rodinu manželství a mezilidské vztahy Ostrava
  • Martin Chodúr – Ve čtvrtek 27. ledna 2011 od 6:00
    zpěvák
  • Ivo Rožek – Ve středu 26. ledna 2011 od 6:00
    ředitel Českého telekomunikačního úřadu Ostrava
  • Naďa Konvalinková a Květa Fialová – Ve středu 26. ledna 2011 od 6:00
    herečky
  • Otakar Lucák – V úterý 25. ledna 2011 od 6:00
    vedoucí kliniky plastické chirurgie
  • Martha Issová a Ivana Chýlková – V úterý 25. ledna 2011 od 6:00
    herečky
  • Hynek Medřický – V pondělí 24. ledna 2011 od 6:00
    odborník na osvětlení bytů
  • Nina Divíšková – V pátek 21. ledna 2011 během vysílání
    herečka
  • Claudio Rossi – Ve čtvrtek 20. ledna 2011 během vysílání
    restauratér a hoteliér
  • Jiří Pavlica – V pondělí 17. ledna 2011 během vysílání
    hudebník
  • Milan Harvalík – V pátek 14. ledna 2011 od 6:00
    odborník na původ a vývoj vlastních jmen, Ústav pro jazyk český Akademie věd ČR
  • Radim Uzel – Ve čtvrtek 13. ledna 2011 od 6:00
    sexuolog
  • Anna Jelínková – Ve čtvrtek 13. ledna 2011 od 6:00
    ředitelka ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha s montessori třídami
  • Lukáš Humpl – Ve středu 12. ledna 2011 od 6:00
    tiskový mluvčí záchranné služby
  • Zdeněk Simaichl – V úterý 11. ledna 2011 od 6:00
    finanční poradce
  • Petr Skoumal – V pondělí 10. ledna 2011 od 6:00
    hudební skladatel
  • Libuše Švormová – V pátek 7. ledna 2011 během vysílání
    herečka
  • Ivan Pilný – Ve čtvrtek 6. ledna 2011 během vysílání
    investor Dne D
  • Leopold Sulovský – Ve středu 5. ledna 2011 během vysílání
  • Marek Dvořák – V úterý 4. ledna 2011 během vysílání
    logistik
  • Karel Abraham – V pondělí 3. ledna 2011 během pořadu
    motocyklový závodník
  • Jiří Siostrzonek – Ve čtvrtek 30. prosince 2010 od 6:00
    socilog
  • Tomáš Klus – Ve čtvrtek 30. prosince 2010 od 6:00
    zpěvák
  • Alexandr Skácel – V pondělí 27. prosince 2010 od 6:00
    zvířecí psycholog
  • Robert Fox – V pondělí 27. prosince 2010 od 6:00
    kouzelník, iluzionista
  • Jakub Janda – Ve středu 22. prosince 2010 během vysílání
    skokan na lyžích
  • Dušan Rovenský – V úterý 21. prosince 2010 během vysílání
    publicista
  • Robert Jícha – V pondělí 20. prosince 2010 během vysílání
    herec a zpěvák
  • Ondřej Tichota – V pátek 17. prosince 2010 od 6:00
    Evropské spotřebitelské centrum ČR
  • Vojtěch Lavička – V pátek 17. prosince 2010 od 6:00
    hudebník
  • Evžen Machytka – Ve čtvrtek 16. prosince 2010 od 6:00
    gastroenterolog
  • Patricie Janečková – Ve čtvrtek 16. prosince 2010 od 6:00
    dětská pěvecká hvězda, vítězka telentové soutěže
  • Tomáš Marcin – V úterý 14. prosince 2010 od 6:00
    odborník na netradiční dárky
  • Jaroslav Božoň – V pondělí 13. prosince 2010 od 6:00
    vedoucí oddělení elektra
  • Linda Bendová a Jana Bohušová – V pondělí 13. prosince 2010 od 6:00
    moderátorky pořadu Sama doma
  • Pavel Varvařovský – V pátek 10. prosince 2010 během vysílání
    ombudsman
  • Ondřej Ruml – Ve čtvrtek 9. prosince 2010 během vysílání
    zpěvák
  • František Ringo Čech – Ve středu 8. prosince 2010 během vysílání
    všeuměl
  • Petr Hrůša – V úterý 7. prosince 2010 během vysílání
    architekt
  • Michal Němec – V pondělí 6. prosince 2010 během vysílání
    hudebník
  • Libor Černikovský a Vendula Krčmářová – V pátek 3. prosince 2010 od 6:00
    vedoucí oddělení ochrany čistoty ovzduší, ČHMU Ostrava, Arnika
  • Sylva Zajícová – Ve čtvrtek 2. prosince 2010 od 6:00
    dermatoložka
  • Jana Synková, Pavel Nový a Jan Jiráň – Ve čtvrtek 2. prosince 2010 od 6:00
    herci Studia Ypsilon
  • Monika Binarová a Ilona Smetanová – Ve středu 1. prosince 2010 od 6:00
    novinářky
  • Filip Remenec – V úterý 30. listopadu 2010 od 6:00
    tiskový mluvčí České centrály cestovního ruchu Czech Tourism a webového portálu Kudy z nudy
  • Oldřich Navrátil – V úterý 30. listopadu 2010 od 6:00
    herec
  • Štěpán Mareš – V pondělí 29. listopadu 2010 od 6:00
    karikaturista
  • Eva Vejmělková a Dušan Rapoš – V pátek 26. listopadu 2010 během vysílání
    spoluautoři opery Petr a Lucie
  • Dan Horyna – Ve čtvrtek 25. listopadu 2010 během vysílání
    hudebník a terapeut
  • Klára Kratochvílová – Ve středu 24. listopadu 2010 během vysílání
    lektorka svádění
  • Pavel Terber – V úterý 23. listopadu 2010 během vysílání
    předseda brněnské Mensy
  • Alena Antalová – V pondělí 22. listopadu 2010 během vysílání
    herečka
  • Alexandra Fiedlerová – V pátek 19. listopadu 2010 od 6:00
    lékařka celostní medicíny
  • Jaroslav Dembinný a Milan Svojanovský – Ve čtvrtek 18. listopadu 2010 od 6:00
    občanské sdružení Trianon, Centrum pro rodinu a sociální péči
  • Eliška Balzerová – V úterý 16. listopadu 2010 od 6:00
    herečka
  • MUDr. Eva Račická – V pondělí 15. listopadu 2010 od 6:00
    diabetoložka
  • Jana Krausová a Anna Šišková – V pondělí 15. listopadu 2010 od 6:00
    herečky
  • Aleš Svoboda – V pátek 12. listopadu 2010 během vysílání
    znalec brněnského podzemí
  • Marek Babisz – Ve čtvrtek 11. listopadu 2010 během vysílání
    someliér
  • Laďa Kerndl – Ve středu 10. listopadu 2010 během vysílání
    zpěvák
  • Gerta Mazalová – V úterý 9. listopadu 2010 během vysílání
    Sdružení obrany spotřebitele
  • Pavel Trávníček – V pondělí 8. listopadu 2010 během vysílání
    herec
  • Daniela Bartková – V pátek 5. listopadu 2010 od 6:00
    zahradní projektant
  • Jaromír Kartous a Tadeusz Siwek – Ve čtvrtek 4. listopadu 2010 od 6:00
    Český statistický úřad Ostrava a sociální geograf, Ostravská univerzita
  • Michaela Mrowetz - Bartáková – Ve středu 3. listopadu 2010 od 6:00
    psycholožka
  • Miroslav Karas – Ve středu 3. listopadu 2010 od 6:00
    zahraniční zpravodaj ČT
  • Pavel Lamla – V úterý 2. listopadu 2010 od 6:00
    člen Veterán car klubu Ostrava
  • Dana Batulková – V úterý 2. listopadu 2010 od 6:00
    herečka
  • Dagmar Prošková – V pondělí 1. listopadu 2010 od 6:00
    jednatelka Rekvalifikačního a vzdělávacího centra
  • Tomáš Polák a Radek Sekyra – V pondělí 1. listopadu 2010 od 6:00
    skupina O5&Radeček
  • Petr Gazdík a Dušan Vitázek – V pátek 29. října 2010 během vysílání
    herci
  • Kateřina Konrádová – Ve středu 27. října 2010 během vysílání
    iridoložka
  • Ondřej Novák – V úterý 26. října 2010 během vysílání
    psycholog
  • Václav Marhoul – V pondělí 25. října 2010 během vysílání
    producent a režisér
  • Miroslav Vala – V pátek 22. října 2010 od 6:00
    odborník na recyklaci plastů
  • David Koller – V pátek 22. října 2010 od 6:00
    hudebník
  • Václav Obšivač – Ve čtvrtek 21. října 2010 od 6:00
    odborník na hlavolamy
  • Veronika Žilková – Ve čtvrtek 21. října 2010 od 6:00
    herečka
  • Ilja Šmíd – Ve středu 20. října 2010 od 6:00
    ředitel Symfonického orchestru FOK
  • Tereza Černochová a Kamil Střihavka, Ota Baláž – Ve středu 20. října 2010 od 6:00
  • Michal Kadlec – V úterý 19. října 2010 od 6:00
    energetický expert
  • Pavel Taussig – V úterý 19. října 2010 od 6:00
    filmový historik
  • Vanda Vrlová – V pondělí 18. října 2010 od 6:00
    bylinářka
  • Martin Pošta – V pátek 15. října 2010 během vysílání
    zpěvák
  • Gabriela Zavadilová – Ve čtvrtek 14. října 2010 během vysílání
    EkoCentrum
  • Rudolf Švaříček – Ve středu 13. října 2010 během vysílání
    cestovatel
  • Peter Nagy – V úterý 12. října 2010 během vysílání
    zpěvák a fotograf
  • Tereza Budková – V pondělí 11. října 2010 během vysílání
    1. Česká Vicemiss 2009
  • Václav Kořínek a Petr Bystroň – Ve čtvrtek 7. října 2010 od 6:00
    muzikoterapeut a relaxační masér
  • Pavel Šporcl – Ve čtvrtek 7. října 2010 od 6:00
    houslový virtuoz
  • Miroslav Novotný – Ve středu 6. října 2010 od 6:00
    psychiatr
  • Marcela Reichelová – V úterý 5. října 2010 od 6:00
    koordinátorka Sdružení obrany spotřebitele
  • Marek Hampel – V pondělí 4. října 2010 od 6:00
    předseda představenstva Grémia majitelů lékáren, člen představenstva České lékárnické komory
  • Skupina Rangers – V pondělí 4. října 2010 od 6:00
  • Markéta Baňková – V pátek 1. října 2010 během vysílání
    spisovatelka a výtvarnice
  • Michal Malátný – Ve čtvrtek 30. září 2010 během vysílání
    zpěvák
  • Sagvan Tofi a Lukáš Vaculík – Ve středu 29. září 2010 během vysílání
    herci
  • Jana Musilová – V pondělí 27. září 2010 během vysílání
    herečka, zpěvačka
  • Andrea Kramarčíková – V pátek 24. září 2010 od 6:00
    zubní lékařka
  • Václav Vydra – V pátek 24. září 2010 od 6:00
    herec
  • Milada Božeková – Ve čtvrtek 23. září 2010 od 6:00
    ředitelka Střediska volného času
  • Jan Svoboda – Ve středu 22. září 2010 od 6:00
    psycholog
  • František Němec – V úterý 21. září 2010 od 6:00
    zakladatel novodobých farmářských trhů u nás
  • Eduard Hrubeš – V úterý 21. září 2010 od 6:00
    moderátor, herec
  • Marcela Fejtová – V pondělí 20. září 2010 od 6:00
    kybernetička, vynálezkyně umělé inteligence, která umožňuje ovládat osobní počítač či jiná technická zařízení pomocí pohybů očí
  • Dana Syslová – V pondělí 20. září 2010 od 6:00
    herečka
  • David Kostelecký – V pátek 17. září 2010 během pořadu
    sportovní střelec
  • Miroslav Šuta – Ve čtvrtek 16. září 2010 během vysílání
    ekologický publicista a aktivista
  • Roman Zajíček – Ve středu 15. září 2010 během vysílání
    zoolog a cestovatel
  • Kristián Kodet – V úterý 14. září 2010 během vysílání
    Malíř
  • Jitka Lenková – V pondělí 13. září 2010 během vysílání
    záhadoložka
  • Alexandra Beránková – V pátek 10. září 2010 od 6:00
    psychiatr
  • Lucie Vondráčková – V pátek 10. září 2010 od 6:00
    herečka a zpěvačka
  • Eva Chmelařová a Marie Manoušková – Ve čtvrtek 9. září 2010 od 6:00
    mikrobiolog a lékař
  • Tomáš Poláček – Ve čtvrtek 9. září 2010 od 6:00
    novinář, cestovatel
  • David Rumpík – Ve středu 8. září 2010 od 6:00
    ředitel Kliniky reprodukční medicíny
  • Jiří Melíšek – Ve středu 8. září 2010 od 6:00
    scénárista, spisovatel
  • Filip Remenec – V úterý 7. září 2010 od 6:00
    tiskový mluvčí společnosti Czech Tourism a portálu Kudy z nudy
  • Pavel Rakus – V pondělí 6. září 2010 od 6:00
    koordinátor BESIP
  • Andrea Kerestešová – V pátek 3. září 2010 během vysílání
    herečka
  • Kašpárek v rohlíku – Ve čtvrtek 2. září 2010 během vysílání
    bejbypanková kapela
  • Matěj Klusáček – V úterý 31. srpna 2010 během vysílání
    organizátor hry Tmou
  • Dan Bárta – V pondělí 30. srpna 2010 během vysílání
    zpěvák
  • Danuše Matýsková – V pátek 27. srpna 2010 od 6:00
    psycholožka, Pedagogicko psychologická poradna
  • Leopold Sulovský – V pátek 27. srpna 2010 od 6:00
    horolezec
  • Terezie Janásková – Ve čtvrtek 26. srpna 2010 od 6:00
    lékařka, Centrum léčby závislosti na tabáku
  • Nikolaj Arichtev – Ve čtvrtek 26. srpna 2010 od 6:00
    člen kapely Kryštof
  • Jaroslav Durček – Ve středu 25. srpna 2010 od 6:00
    houbař
  • Ota Jirák – Ve středu 25. srpna 2010 od 6:00
    herec
  • Miloslav Frank – V úterý 24. srpna 2010 od 6:00
    bonsajista, ředitel Arboreta Opava
  • Ivo Šmoldas – V úterý 24. srpna 2010 od 6:00
    básník, kulturní publicista, moderátor a překladatel
  • Světlana Mihulová – V pondělí 23. srpna 2010 od 6:00
    členka představenstva ACK ČR
  • Janek Ledecký – V pondělí 23. srpna 2010 od 6:00
    zpěvák, skladatel
  • Jiří Pecha – V pátek 20. srpna 2010 během vysílání
    herec
  • Ivan Vojtek – Ve čtvrtek 19. srpna 2010 během vysílání
    herec
  • Petr Morkes – Ve středu 18. srpna 2010 během vysílání
    kreslíř a ilustrátor
  • Ondřej Surý – V úterý 17. srpna 2010 Během vysílání
    vedoucí Laboratoří CZ.NIC
  • Petr Krejčiřík – V pondělí 16. srpna 2010 během vysílání
    trenér české reprezentace v plachtění
  • Zuzana Baudyšová – V pátek 13. srpna 2010 od 6:00
    ředitelka Nadace Naše dítě
  • Iva Machová – Ve čtvrtek 12. srpna 2010 od 6:00
    technická ředitelka MS vozíčkářů do 23 let
  • Roman Svoboda – Ve čtvrtek 12. srpna 2010 od 6:00
    moderátor
  • Petr Krawczyk – Ve středu 11. srpna 2010 od 6:00
    ortoped
  • Ivan Mackerle – V úterý 10. srpna 2010 od 6:00
    nezávislý badatel a publicista v oblasti záhad a forteanských i paranormálních jevů
  • Olga Špátová – V úterý 10. srpna 2010 od 6:00
    kameramanka a režisérka
  • Jan Trůneček – V pondělí 9. srpna 2010 od 6:00
    fotograf, cestovatel
  • Irena Pavlásková – V pondělí 9. srpna 2010 od 6:00
    režisérka
  • Miro Šmajda – V pátek 6. srpna 2010 během pořadu
    Zpěvák
  • Michal Šiška – Ve čtvrtek 5. srpna 2010 během vysílání
    handbiker
  • Nekonečný Daniel – Ve středu 4. srpna 2010 během vysílání
    zpěvák
  • Tereza Boučková a Dana Marková – V úterý 3. srpna 2010 během vysílání
    scenáristka, herečka
  • Hana Robinson a Radka Kešnerová – V pondělí 2. srpna 2010 během vysílání
    účastnice expedici Kilimandžáro 2010
  • Bedřiška Znojemská – Ve čtvrtek 29. července 2010 během vysílání
    malířka
  • Petr Husa – Ve středu 28. července 2010 během pořadu
    přednosta kliniky infekčních chorob FN Brno
  • Tomáš Foral – V úterý 27. července 2010 během pořadu
    Zahradní architekt
  • Ladislav Kamarád – V pondělí 26. července 2010 Během pořadu
    Fotograf
  • Michal Štěpánek a Josef Vejnar – V pátek 23. července 2010 od 6:00
    reprezentant v travním lyžování a odborník na kolečkové lyže
  • Michal Hrůza – V pátek 23. července 2010 od 6:00
    zpěvák
  • Jan Svoboda – Ve čtvrtek 22. července 2010 od 6:00
    mistr ČR v dřevorubeckém sportu
  • Jan Cimický – Ve čtvrtek 22. července 2010 od 6:00
    psychiatr, spisovatel
  • Martin Pelikán – Ve středu 21. července 2010 od 6:00
    optik
  • Boleslav Höfer – V úterý 20. července 2010 od 6:00
    vedoucí Vodní záchranné služby Bruntál
  • Tomáš Kočko – V úterý 20. července 2010 od 6:00
    písničkář, hudebník
  • MVDr. Tamara Lýsková – V pondělí 19. července 2010 od 6:00
    veterinářka
  • Jitka Smutná – V pondělí 19. července 2010 od 6:00
    herečka
  • Český ženský freediving team – V pátek 16. července 2010 od 6:00
  • Marek Ztracený – V pátek 16. července 2010 od 6:00
    zpěvák
  • Skupina Charlie Straight – Ve středu 14. července 2010 od 6:00
  • Jiří Hájek – Ve středu 14. července 2010 od 6:00
    zástupce Asociace cestovních kanceláří ČR
  • Rudolf Křesťan – V úterý 13. července 2010 od 6:00
    publicista
  • MUDr. Radan Gocal – V úterý 13. července 2010 od 6:00
    sportovní lékař
  • Dušan Bebčák – V pondělí 12. července 2010 od 6:00
    stylista a vizážista
  • Kamil Kumorek – V pátek 9. července 2010 během vysílání
    Kulturista
  • Ondřej Fojtík a Jan Kopka – Ve čtvrtek 8. července 2010 během vysílání
    bikeři
  • Jaroslav Samson Lenk – Ve středu 7. července 2010 během vysílání
    folkový a trampský zpěvák
  • Kateřina Chábová a Milan Svoboda – V pátek 2. července 2010 od 6:00
  • Josef Nitra – Ve čtvrtek 1. července 2010 od 6:00
    tiskový mluvčí Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska
  • Milan Hein – Ve čtvrtek 1. července 2010 od 6:00
    ředitel divadla Ungelt
  • Filip Remenec – V úterý 29. června 2010 od 6:00
    odborník na cestování po Česku
  • Michaela Kuklová – V úterý 29. června 2010 od 6:00
    herečka
  • Jiří Šťastný – V pondělí 28. června 2010 od 6:00
    organizátor vodáckých stezek
  • Pavel Pavel – V pondělí 28. června 2010 od 6:00
    technik a experimentální archeolog
  • Jiří X. Doležal – V pátek 25. června 2010 během vysílání
    redaktor
  • Petr Jahoda – Ve čtvrtek 24. června 2010 během vysílání
    cestovatel
  • Martin Doktor – Ve středu 23. června 2010 během vysílání
    rychlostní kanoista a trenér reprezentace
  • Víťězslav Dostál – V úterý 22. června 2010 během vysílání
    cestovatel
  • Jiří Zonyga – V pondělí 21. června 2010 během pořadu
    zpěvák
  • Ondřej Kepka – V pátek 18. června 2010 od 6:00
    režisér
  • David Suchařípa – V pátek 18. června 2010 od 6:00
    herec
  • Peter Filo – Ve čtvrtek 17. června 2010 od 6:00
    Feng Shui
  • Andrea Greiner – Ve čtvrtek 17. června 2010 od 6:00
    Bikram Yoga
  • Alexandra Fiedlerová – Ve středu 16. června 2010 od 6:00
    lékařka celostní medicíny
  • Čestmír Kopecký – Ve středu 16. června 2010 od 6:00
    ředitel projektu Ostrava 2015
  • Lucie Paprsteinová – V úterý 15. června 2010 od 6:00
    vedoucí Intervenčního centra Bílého kruhu bezpečí v Ostravě.
  • Jiří Černý – V úterý 15. června 2010 od 6:00
    hudební publicista
  • Prof. MUDr. Jana Hercogová, CSc. – V pondělí 14. června 2010 od 6:00
    vedoucí lékařka Pražského dermatologického centra, přednosta dermatovenerologické kliniky FN Na Bulovce, předsedkyně České akademie dermatovenerologie
  • Jan Hraběta – V pondělí 14. června 2010 od 6:00
    herec divadla Járy Cimrmana
  • Yvonna Gaillyová – V pátek 11. června 2010 během vysílání
    ředitelka Ekologického institutu Veronica
  • Michal David – Ve čtvrtek 10. června 2010 během vysílání
    hudebník
  • Ondřej Brzobohatý – Ve středu 9. června 2010 během vysílání
    herec
  • Hana Ulrychová a Petr Ulrych – V úterý 8. června 2010 během vysílání
    Hudebníci
  • Petr Forman – V pondělí 7. června 2010 během vysílání
    herec
  • Olga Walló – V pátek 4. června 2010 od 6:00
    dabingová režisérka, psycholožka, překladatelka a spisovatelka
  • Lenka Hanušová – V pátek 4. června 2010 od 6:00
    odborník na internetové aukce
  • Matěj Ruppert – Ve čtvrtek 3. června 2010 od 6:00
    zpěvák
  • PhDr. Ladislava Trpáková – Ve středu 2. června 2010 od 6:00
    dětská psycholožka
  • Magdalena Reifová – Ve středu 2. června 2010 od 6:00
    herečka
  • Hana Bílková-Franková – Ve středu 2. června 2010 od 6:00
    viroložka
  • Ilona Csáková a Karel Šůcha – V pondělí 31. května 2010 během vysílání
    zpěvačka a hudebník
  • Ondřej Veselý – V pátek 28. května 2010 během vysílání
    herec
  • Jan Železný – Ve čtvrtek 27. května 2010 od 6:00
    ředitel Zlaté tretry
  • Martin Chodúr – Ve čtvrtek 27. května 2010 od 6:00
    zpěvák
  • Miloš Šnédar a Lukáš Wolf – Ve středu 26. května 2010 během vysílání
  • Jan Kopidlanský – V úterý 25. května 2010 během vysílání
    Prodejce grilů
  • Pavlína Kvapilová – V pondělí 24. května 2010 během vysílání
    moderátorka
  • Michal Nesvadba – V pátek 21. května 2010 od 6:00
    herec a moderátor
  • Kateřina Kornová – Ve čtvrtek 20. května 2010 od 6:00
    herečka, modelka, vizážistka
  • Helena Nepožitková – V úterý 18. května 2010 od 6:00
    makléřka pojištění
  • Jaroslav Hutka – V pátek 14. května 2010 Během vysílání
    Písničkář
  • Jeroným Klimeš – Ve čtvrtek 13. května 2010 Během vysílání
    Psycholog
  • Petr Kolář – Ve středu 12. května 2010 během vysílání
    zpěvák
  • Anna Šišková – V úterý 11. května 2010 během vysílání
    herečka
  • Zuzana Smatanová – V pondělí 10. května 2010 během vysílání
    zpěvačka
  • Soutěž o hokejový slogan – V pátek 7. května 2010 od 6:00
  • František Kaberle a Alois Hadamczik – V pátek 7. května 2010 od 6:00
    legendární hokejista a nově jmenovaný trenér reprezentace
  • Olga Škopková a Andrea Matulová – Ve čtvrtek 6. května 2010 od 6:00
    alergoložka a plicní lékařka
  • Helena Třeštíková – Ve čtvrtek 6. května 2010 od 6:00
    režisérka
  • Stanislav Bartůšek – Ve středu 5. května 2010 od 6:00
    sportovní redaktor ČT
  • doc. MUDr. Martin Procházka – Ve středu 5. května 2010 od 6:00
    porodník, FN Olomouc
  • Michaela Severová – V úterý 4. května 2010 od 6:00
    předsedkyně Sdružení měst UNESCO
  • Bořivoj Navrátil – V úterý 4. května 2010 od 6:00
    herec
  • Jaroslav Machovec – V pondělí 3. května 2010 od 6:00
    ředitel Vinařského fondu
  • Jindřich Štreit – V pondělí 3. května 2010 od 6:00
    fotograf
  • Dalibor Janda – V pátek 30. dubna 2010 během vysílání
    zpěvák
  • Nela Boudová a Pavel Kříž – V pátek 30. dubna 2010 během vysílání
    herečka, herec
  • Petr Jákl – Ve čtvrtek 29. dubna 2010 během vysílání
    kaskadér
  • Ladislav Špaček – Ve středu 28. dubna 2010 během vysílání
    odborník na etiketu
  • Miloš Čermák – V pondělí 26. dubna 2010 během vysílání
    novinář
  • Charlie Straight – V pátek 23. dubna 2010 od 6:00
    Čerství držitelé tří cen Akademie populární hudby Anděl
  • MUDr. Róbert Hromádka – V pátek 23. dubna 2010 během vysílání
    Centrum pro výzkum a vývoj Fakultní nemocnice a Lékařské fakulty v Hradci Králové
  • Marek Müller – Ve čtvrtek 22. dubna 2010 od 6:00
    odborník na malé motocykly a čtyřkolky
  • Jakub a Tereza Vágnerovi – Ve čtvrtek 22. dubna 2010 od 6:00
    popularizátor, dokumentarista a rekordman v rybaření. Zpěvačka, finalistka soutěže X-Faktor.
  • Petr Vykrut – Ve středu 21. dubna 2010 od 6:00
    zahradník
  • Tereza Herz-Pokorná – Ve středu 21. dubna 2010 od 6:00
    herečka
  • Michal Kulštejn – V úterý 20. dubna 2010 od 6:00
    trenér fitness
  • Vilém Čok – V úterý 20. dubna 2010 od 6:00
    zpěvák, baskytarista a bavič
  • Bohumil Pražák – V pondělí 19. dubna 2010 od 6:00
    předseda sdružení Vodácká Ohře, organizátor budování vodáckých stezek a festivalů Folková Ohře, Folková loděnice, Folkový Mostov
  • Tomio Okamura – V pondělí 19. dubna 2010 od 6:00
    Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
  • Nisan Jazairi – V pátek 16. dubna 2010 během vysílání
    česko-irácký podnikatel a aktivista
  • Jiří Severin – Ve čtvrtek 15. dubna 2010 během vysílání
    Muzeum lidových pálenic ve Vlčnově
  • Petr Havlíček – Ve středu 14. dubna 2010 během vysílání
    dietolog
  • Jiří Kolbaba – V úterý 13. dubna 2010 během vysílání
    cestovatel
  • Jarmila Slovenčíková – V pondělí 12. dubna 2010 během vysílání
    mistryně světa ve freedivingu
  • Mojmír Nováček – V pátek 9. dubna 2010 od 6:00
    manažer Klubu českých turistů
  • Jakub Špalek – V pátek 9. dubna 2010 od 6:00
    herec, režisér, ředitel Divadla v Celetné
  • Sylva Zajícová – Ve čtvrtek 8. dubna 2010 od 6:00
    dermatolog
  • Valerie Zawadská – Ve čtvrtek 8. dubna 2010 od 6:00
    herečka
  • Alexandra Fiedlerová – Ve středu 7. dubna 2010 od 6:00
    lékařka celostní medicíny
  • Matěj Homola – Ve středu 7. dubna 2010 od 6:00
    zpěvák kapely Wohnout
  • Jaroslav Martínek – V úterý 6. dubna 2010 od 6:00
    cyklokoordinátor rozvoje cyklistické dopravy v ČR
  • Eliška Kaplický Fuchsová – V úterý 6. dubna 2010 od 6:00
    filmová producentka
  • Valenta Lubomír – Ve čtvrtek 1. dubna 2010 během vysílání
    pilot helikoptéry zdravotnické záchranné služby
  • Yvonne Přenosilová – Ve středu 31. března 2010 během vysílání
    zpěvačka
  • Michal Horáček – V úterý 30. března 2010 během vysílání
    textař
  • Honza Musil – V úterý 30. března 2010 během vysílání
    moderátor
  • Hrázská Jana – V pondělí 29. března 2010 během vysílání
    jednatelka občanského sdružení Na rovině
  • Michal Urbášek – V pátek 26. března 2010 od 6:00
    vedoucí odboru agendy řidičů a motorových vozidel, Magistrát města Olomouce
  • Jitka Čvančarová – V pátek 26. března 2010 od 6:00
    herečka
  • Lumír Pecold – Ve čtvrtek 25. března 2010 od 6:00
    fotograf, kameraman, výtvarník a nezávislý novinář
  • Jiří Pavlica – Ve čtvrtek 25. března 2010 od 6:00
    hudebník a skladatel
  • Daniel Kovárik – Ve středu 24. března 2010 od 6:00
    vedoucí Klubu deskových her
  • Norbert Lichý – Ve středu 24. března 2010 od 6:00
    herec, držitel Thálie 2008
  • Jakub Štýbr – V úterý 23. března 2010 od 6:00
    šéfredaktor časopisu Psí sporty
  • Petr Bende – V úterý 23. března 2010 od 6:00
    zpěvák
  • Pavel Mandula – V pondělí 22. března 2010 od 6:00
    koordinátor vodních projektů v Etiopii, Nadace Člověk v tísni
  • Libor Vojkůvka – V pondělí 22. března 2010 od 6:00
    malíř, cestovatel, entomolog
  • Pavel Jevula – V pátek 19. března 2010 během vysílání
    módní návrhář
  • Roman Lauš – Ve čtvrtek 18. března 2010 během vysílání
    cestující učitel budhismu Diamantové cesty
  • Sasu Hovi – Ve středu 17. března 2010 během vysílání
    brankář Komety Brno
  • Karel Rožánek – V úterý 16. března 2010 během vysílání
    reportér České televize
  • Eva Hauserová a Oldřich Voženílek – V pondělí 15. března 2010 během vysílání
  • Karin Pavlosková – V pátek 12. března 2010 od 6:00
    lékařka, spisovatelka
  • Jan Přeučil – V pátek 12. března 2010 od 6:00
    herec
  • Klára Marešová a Urania Tavandzi – Ve čtvrtek 11. března 2010 od 6:00
    primářka Oční kliniky FN Olomouc a primářka Oční kliniky Lexum Ostrava, přední odbornice na léčbu zrakových vad
  • Kamila Moučková – Ve čtvrtek 11. března 2010 od 6:00
    legenda televizního vysílání
  • Milan Tesař – Ve středu 10. března 2010 od 6:00
    autor projektu Father Friendly
  • Marcel Woodman – Ve středu 10. března 2010 od 6:00
    hudebník
  • Václav Beneš – V úterý 9. března 2010 od 6:00
    manager testování občanského sdružení D-test, které od svého vzniku v roce 1992 hájí práva spotřebitelů
  • Miroslav Bobek – V pondělí 8. března 2010 od 6:00
    ředitel ZOO Praha, bývalý šéfredaktor rozhlasové stanice Leonardo a organizátor projektu Odhalení
  • Lenka Dusilová – V pondělí 8. března 2010 od 6:00
    zpěvačka
  • Petr Kuchař – V pátek 5. března 2010 během vysílání
    motocyklový závodník
  • Mojmír Mišun – Ve čtvrtek 4. března 2010 během vysílání
    poradce a lektor Feng Shui
  • Darja Milošová – Ve středu 3. března 2010 během vysílání
    průvodkyně po safari
  • Vladimír Franz – V úterý 2. března 2010 během vysílání
    výtvarník, hudební skladatel, pedagog
  • Radim Polčák – V pondělí 1. března 2010 během vysílání
    právník
  • Alois Hadamczik – V pátek 26. února 2010 od 6:00
    hokejový trenér
  • Roman Herink – V pátek 26. února 2010 od 6:00
    předseda České sledge hokejové asociace, člen Českého paralympijského týmu
  • Eva Schallerová – Ve čtvrtek 25. února 2010 od 6:00
    dětská lékařka
  • René Novotný – Ve čtvrtek 25. února 2010 od 6:00
    krasobruslař
  • Šárka Nosálková – Ve středu 24. února 2010 od 6:00
    předsedkyně sdružení Dítě s diabetem
  • Divokej Bill – Ve středu 24. února 2010 od 6:00
    jinak Štěpán Karbulka a Roman Procházka
  • Lumír Pecold – V úterý 23. února 2010 od 6:00
    fotograf, kameraman, výtvarník a nezávislý novinář.
  • Eva Sábliková – V úterý 23. února 2010 od 6:00
    maminka Martiny Sáblikové
  • Miroslav Etzler – V pondělí 22. února 2010 od 6:00
    herec
  • Pavel Maurer – V pátek 19. února 2010 během vysílání
    gourmet
  • Taťjana Medvecká – Ve středu 17. února 2010 během vysílání
    herečka
  • Jana Hladíková – V úterý 16. února 2010 během vysílání
    architekta
  • Josef Zeman – V pondělí 15. února 2010 během vysílání
    vedoucí manželské a rodinné poradny
  • Jiří Raška – V pátek 12. února 2010 od 6:00
    olympijský vítěz
  • Petr Veselý a Václav Klemens – Ve čtvrtek 11. února 2010 od 6:00
    ředitel Městského divadla Zlín a ředitel divadla loutek Ostrava
  • Aneta Langerová – Ve čtvrtek 11. února 2010 od 6:00
    zpěvačka
  • Artur Kaiser – Ve středu 10. února 2010 od 6:00
    prezident Mezinárodní přehlídky cirkusového umění - Cirkus Cirkus
  • Ondřej Herold a Roman Sklenář – Ve středu 10. února 2010 od 6:00
    baskytarista, zpěvák a bubeník Ready Kirken
  • Sylva Zajícová a Petr Zajíc – V pondělí 8. února 2010 od 6:00
    dermatologové
  • Jiří Sedláček – V pátek 5. února 2010 během vysílání
    optik a frontman skupiny Dark Gamballe
  • Zora Jandová – Ve čtvrtek 4. února 2010 během vysílání
    herečka, zpěvačka
  • Iva Hrnčiříková – Ve středu 3. února 2010 během vysílaní
    Poradna zdravé výživy Masarykův onkologický ústav
  • Petr Macek – V úterý 2. února 2010 během vysílání
    psycholog
  • Milan Halousek – V pondělí 1. února 2010 během vysílání
    předseda Astronautické sekce České astronomické společnosti
  • Aleš Loprais a Karel Loprais – V pátek 29. ledna 2010 od 6:00
    účastník a veterán Rallye Dakar
  • Ewa Farna – V pátek 29. ledna 2010 od 6:00
    zpěvačka
  • Lucie Pešková a Hana Petráková – Ve čtvrtek 28. ledna 2010 od 6:00
    ředitelka sdružení Linka bezpečí a vedoucí sdružení Linka bezpečí
  • Naďa Konvalinková – Ve středu 27. ledna 2010 od 6:00
    herečka
  • Leona Banková a Karel Bank – Ve středu 27. ledna 2010 od 6:00
    taneční mistři
  • Oldřich Kostka – V úterý 26. ledna 2010 od 6:00
    cestovatel
  • David Kraus – V úterý 26. ledna 2010 od 6:00
    zpěvák, herec, textař a skladatel
  • MUDr. Otakar Lucák – V pondělí 25. ledna 2010 od 6:00
    plastický chirurg
  • Helena Illnerová – V pátek 22. ledna 2010 během vysílání
    fyzioložka a biochemička
  • Monika Absolonová – Ve čtvrtek 21. ledna 2010 během vysílání
    zpěvačka
  • Tomio Okamura – Ve středu 20. ledna 2010 během vysílání
    Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
  • Josef Kubánik – V úterý 19. ledna 2010 během vysílání
    herec
  • Taťjana Horká – V pondělí 18. ledna 2010 během vysílání
    psychiatrička
  • Tomáš Kvarda – V pátek 15. ledna 2010 od 6:00
    poradce pro rodinu
  • Pavel Kříž – V pátek 15. ledna 2010 od 6:00
    herec
  • Martin Strouhal – Ve čtvrtek 14. ledna 2010 od 6:00
    publicista, novinář, režisér, cestovatel po Haiti
  • Klára Vytisková – Ve čtvrtek 14. ledna 2010 během vysílání Dobrého rána a znovu ve 13:00
    moderátorka
  • Petra Veselá – Ve středu 13. ledna 2010 od 6:00
    baristka, koordinátorka Mezinárodní asociace pro výběrovou kávu (SCAE)
  • Věra Špinarová – Ve středu 13. ledna 2010 od 6:00
    zpěvačka
  • Daniel Klos – V úterý 12. ledna 2010 od 6:00
    trenér alpských disciplín, cvičitel a rozhodčí Svazu lyžařů ČR
  • Šárka Andělová – V pondělí 11. ledna 2010 od 6:01
    nutriční terapeutka
  • Richard Krajčo – V pondělí 11. ledna 2010 od 6:00
    hudebník, zpěvák, herec
  • Miroslav Moráň – V pátek 8. ledna 2010 během vysílání
    lékář, Spánková laboratoř FN Brno
  • Radek Oliver – Ve čtvrtek 7. ledna 2010 během vysílání
    kadeřník, vizážista
  • Bolek Polívka – Ve středu 6. ledna 2010 během vysílání
    herec
  • Liběna Rochová – V úterý 5. ledna 2010 během vysílání
    módní návrhářka
  • Marie Rottrová – V pondělí 4. ledna 2010 během vysílání
    zpěvačka
Stopáž: 145 minut – Rok výroby: 2011 – P
Žánr: Zábava | Publicistika
Počasí
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání všech dílů najdete kliknutím na následující odkaz.