Předchozí díl | Následující díl

Zoománie

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 9  
Sdílet
| Poslat odkaz

Rendy chystá pro Hanku a Bruna další překvapení – vydaří se jejich setkání s jeleny? I ptačí řeči můžeme rozumět – stačí jen chtít! Správně krmit pejska není jen tak – Hanka zjišťuje, jak na to! (2010)

Rendy láká Hanku na další setkání s jedním z našich volně žijících zvířat. Pro svůj plán ale potřebuje získat tentokrát i Bruna. Má pro něj totiž nachystaný ryze chlapský úkol, i když je jí samozřejmě jasné, že jej bude muset nejprve přesvědčit… A tak v rámci výpravy zorganizuje projížďku na čtyřkolkách, o které Bruno vždycky snil. Parádní jízda krajinou nakonec všechny přivádí až k lesu, kde se potkávají s Rendiným známým lesníkem. Bruno od něj získává onen zatím poněkud tajemný úkol. Co na něj v lese čeká? A jaký je vlastně cíl téhle výpravy do české divočiny? Zpočátku to vlastně netuší ani Hanka, ale odměna v podobě setkání hned s několika zástupci naší největší spárkaté zvěře bude stát rozhodně za to!Chováte doma andulky? A přemýšleli jste někdy, že svým chováním nám vlastně mohou prozradit leccos o tom, jak se cítí, nebo jestli jsou spokojené? Pokud ne, nenechte si ujít další Hančinu reportáž, v níž tajemství ptačí řeči poodhalíme!Že nesprávné krmení může pejskům přivodit dokonce i hodně vážné problémy, to už Hanka ví. A protože se jedná o nejběžnější domácí mazlíčky, chce si na tohle téma posvítit. Do toho se ale připlete Bruno s podivnou sázkou – s kamarádem Radkem se totiž vsadil, že porazí jeho obrovskou dogu v jídle! A tak se Hanka nakonec pouští nejen do zjišťování pravidel správného krmení našich psích kamarádů, ale taky do natáčení Brunova kuriózního závodu s Radkovou dogou!

Přehrát video

Obsah pořadu

Diskuse diváků
 • Karel Sedláček 23. 1. 2017 23:19

  Hanko, jsi to ty?

  Ahoj, Zoománii jsme sledovali s dcerou, a byl jsem nedávno v divadle, a viděl jsem …

 • Anet 31. 12. 2013 16:43

  Budou další díly?

  Ahoj moc se mi líbí váš pořad .Budou i další díly třeba do budoucna díky za odpověď. S pozdravem …

 • Dita 29. 12. 2013 22:15

  Prosba o radu

  Ahoj Hani, chtěla bych Tě poprosit o nějakou dobrou radu:Mám potkanici Winie, teď v pros…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 17 minut – Rok výroby: 2010 – ST
Žánr: Zábava | Pro děti a mládež | Publicistika
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady