Zprávy ve 23

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 368  
Sdílet
| Poslat odkaz

Tuto část pořadu nelze v současné době přehrát. » Videoarchiv pořadu

Další zprávy na portálu ČT24

 • Na Křivoklát vyjíždí parní vlak, do Temelína motorový – až do elektrárny
  Na Křivoklát vyjíždí parní vlak, do Temelína motorový – až do elektrárny

  19.4.2014 07:00

  Praha/České Budějovice – Navzdory nejednoznačné předpovědi počasí vyjede o velikonočním víkendu hned několik mimořádných vlaků. Parní vlaky pojedou na jindřichohradeckých úzkokolejkách, ale také z Prahy na Křivoklát a do Lužné u Rakovníka. Zvláštní motorový vlak potom vyjede z Českých Budějovic do Temelína. Nejenže umožní svezení po části nedávno opuštěné tratě, ale navíc dojede až do elektrárny.

 • Ruský poslanec Žirinovskij hrozil novinářce znásilněním
  Ruský poslanec Žirinovskij hrozil novinářce znásilněním

  19.4.2014 06:50

  Moskva - Známý bouřlivák ruské politiky Vladimir Žirinovskij rozpoutal další skandál. Tentokráte se obětí hrubiánství vznětlivého politika stala těhotná novinářka ze státního mediálního holdingu, v jehož čele stojí další excentrický nacionalista, Dmitrij Kiseljov. A ten trvá na veřejné omluvě. Zatím se za kolegu omluvil šéf sněmovny Sergej Naryškin.

 • Oceány jednou budou brázdit bezpilotní lodě, slibují experti
  Oceány jednou budou brázdit bezpilotní lodě, slibují experti

  19.4.2014 06:35

  New York - Pohřešované malajsijské letadlo a potopený korejský trajekt jsou hned dvě dopravní tajemství posledních týdnů, která obrátila pozornost ke zkoumání a mapování mořského dna. Jeden způsob se nabízí - stejně jako oblohu brázdí bezpilotní letouny, mohou plavidla fungující na podobném principu mapovat oceány. Podle expertů by navíc systémy, které dnes řídí mořské drony, mohly v budoucnu nahradit i lidskou posádku - ať už by řídily nákladní lodě nebo dokonce trajekty s pasažéry.

 • Dodržujte ženevskou dohodu, telefonoval Kerry do Moskvy
  Dodržujte ženevskou dohodu, telefonoval Kerry do Moskvy

  19.4.2014 03:31

  Washington - Americký ministr zahraničí John Kerry v telefonickém rozhovoru se svým ruským protějškem Sergejem Lavrovem vyzval Moskvu k "plnému a bezodkladnému" dodržování čtvrteční ženevské dohody ohledně Ukrajiny. V případě porušení dohod pohrozil Washington dalšími ekonomickými sankcemi. Rusko se takovému nátlaku brání.

 • Papež rozdal dětem čokoládová vajíčka a prošel křížovou cestou
  Papež rozdal dětem čokoládová vajíčka a prošel křížovou cestou

  18.4.2014 23:59

  Vatikán – Zásilkou čokoládových vajíček papež František na Velký pátek překvapil děti z římské nemocnice Bambino Gesu nedaleko Svatopetrského náměstí. Část ze 150 kusů této pestrobarevné dobroty putovala mimo jiné na oddělení dětské onkologie. Kliniku, která patří k nejznámějším v Itálii a kterou Vatikán vlastní od roku 1924, navštívil František už loni v prosinci. Večer se v Koloseu za účasti tisíců věřících František účastnil obřadu křížové cesty.

Stopáž: 28 minut – Rok výroby: 2012 – P
Žánr: Zpravodajství
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Související pořady