Zábavná show, kde největší hvězdou je příroda sama. Maroš Kramár a Vladimír Kořen vás provedou pořadem, u kterého se budete divit, žasnout a bavit. Dále účinkují: J. Paulová, D. Suchařípa, P. Nečas a I. Bareš. Režie A. Rezek

Pořad bylo možné přehrát do 28. 1. 2017
Video není k dispozici

Dnešní vydání bude velmi speciální. Slavný citát říká, že příroda netrpí žádnou nevyléčitelnou nemocí. Lidé bohužel ano, a proto se dnešní večer budeme věnovat i zázrakům, které dělají lidé s dobrým srdcem. Nezisková organizaci Pestrá společnost se zabývá výcvikem asistenčních psů pro lidi se všemi druhy postižení. Naše pozvání tentokrát přijali Jana Paulová, Igor Bareš, Pavel Nečas a David Suchařípa. Kromě spousty šikovných psů uvidíte i fyzikální pokusy, nad kterými zůstává rozum stát. Nahlédneme do ptačího světa, a to přímo do jejich budek. V závěru si oba moderátoři vyzkouší nebezpečné umění fakírů.

Speciální díl pořadu Zázraky přírody přinesl neziskové organizaci Pestrá společnost, která výcvikem asistenčních psů pomáhá lidem se zdravotním postižením, 1 100 000 Kč. Zázraky přírody se tak již podruhé staly součástí konceptu podpory charitativních a osvětových projektů, kdy se neziskové organizace mohou zapojit přímo do zavedených formátů České televize.

Otestujte si své znalosti zázraků přírody

Canisterapie

Jak dlouho trvá výcvik asistenčního psa?

Experiment

Co se stane, když propíchneme dřevěnou tužkou pytlík s vodou?

Kreslení

Co si můžeme nakreslit?

Sova

Jak se jmenuje druh sovy, který vidíme na obrázku?

Stopáž70 minut
Rok výroby 2016
 ST AD HD