Další zprávy na portálu ČT sport

• Jedna etapa od titulu. Ogier směřuje v Katalánsku k obhajobě
    Jedna etapa od titulu. Ogier směřuje v Katalánsku k obhajobě

25.10.2014 20:26

Salou (Španělsko) – Pouze jedna povedená etapa dělí Sébastiena Ogiera od toho, aby obhájil titul mistra světa. Francouzský pilot Volkswagenu je před posledním dnem Katalánské rallye v čele a před závěrečnými čtyřmi rychlostními zkouškami má náskok 27,3 sekundy před týmovým kolegou Jarim-Mattim Latvalou z Finska.

• Kornfeil vyrovnal nejlepší kvalifikační výsledek, odstartuje z první řady
    Kornfeil vyrovnal nejlepší kvalifikační výsledek, odstartuje z první řady

25.10.2014 15:21

Sepang - Jakub Kornfeil obsadil třetí místo v kvalifikaci na motocyklovou Velkou cenu Malajsie a podruhé v kariéře odstartuje do závodu z první řady. Český jezdec v Sepangu zopakoval svůj dosavadní životní výsledek z květnové italské Grand Prix, kde ale pak závod po nezaviněném pádu nedokončil. Karel Hanika zajel v kvalifikaci dvanáctý čas, Karel Abraham v nejsilnější třídě MotoGP odstartuje z 15. místa.

• Ogier hned v první etapě Katalánské rallye všem ujel
    Ogier hned v první etapě Katalánské rallye všem ujel

24.10.2014 17:29

Salou (Španělsko) Francouzský pilot Sébastien Ogier si v první etapě Katalánské rallye vybudoval komfortní náskok a je na nejlepší cestě k obhajobě titulu. V úvodu byl nejrychlejší na třech ze šesti měřených úseků a po sedmi rychlostních zkouškách vede před týmovým kolegou z Volkswagenu Jarim-Mattim Latvalou o 36,6 sekundy. K zisku titulu potřebuje Ogier získat v předposlední soutěži sezony o bod víc než Latvala.

• Jezdci Markéty sesadili Pardubice z domácího trůnu
    Jezdci Markéty sesadili Pardubice z domácího trůnu

24.10.2014 12:50

Pardubice - Plochodrážní jezdci pražského Auto klubu Markéta se vrátili na domácí extraligový trůn. Ve finále vyhráli také odvetu v Pardubicích a východočeskému rivalovi vrátili loňskou porážku. Úvodní finále v úterý na Markétě vyhrál domácí Olymp 48:45, dnes v Pardubicích zvítězil 48:42. Hvězdou závodů o mistrovský titul byl Polák Rafal Okoniewski, který dnes vyhrál všech pět svých jízd a na konto Markéty přidal 15 bodů. Matěj Kůs a Josef Franc posbírali shodně po deseti.