MS v klasickém lyžování 2009 Liberec

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Záznam závodu mužů na 15km klasickou technikou

Přehrát video

Další zprávy na portálu ČT24

 • Organizátoři MS v Liberci stále dluží mnoho peněz
  Organizátoři MS v Liberci stále dluží mnoho peněz

  26. 5. 2009 20:04

  Liberec - Jak se zdá, organizátoři letošního libereckého mistrovství světa v klasickém lyžování zanechali dluhy, kde se dalo. Na tým Kateřiny Neumannové podají žaloby hned z několika stran. Například Technická univerzita v Liberci požaduje za poskytnutí ubytování soudní cestou 9 milionů korun. Faktura přitom byla splatná už v polovině dubna. Organizátoři tvrdí, že dluhy zaplatí v červnu. Milionové dluhy vůči podnikatelům a organizacím přiznala nedávno i předsedkyně výboru Kateřina Neumannová.

 • Liberec byl druhý nejlepší v kariéře, tvrdí Koukal
  Liberec byl druhý nejlepší v kariéře, tvrdí Koukal

  3. 3. 2009 22:59

  Praha - Běžec na lyžích Martin Koukal, který byl hostem dnešního Interview ČT24, má z uplynulého mistrovství světa v klasickém lyžování smíšené pocity. Přestože měl během sezóny zdravotní problémy, hned dvakrát se ocitnul v první desítce a šampionát tak hodnotí jako druhý nejlepší v kariéře. Zároveň ho však mrzí, že se mu spolu s Jakšem, Bauerem a Magálem nepovedlo získat medaili z páteční štafety.

 • Nejvíc diváků přitáhl k televizím z mistrovství mužský skiatlon
  Nejvíc diváků přitáhl k televizím z mistrovství mužský skiatlon

  3. 3. 2009 05:51

  Praha - Nejvíce diváků během mistrovství světa v klasickém lyžování přivábil k televizím mužský skiatlon. V neděli si jej nenechalo ujít 750 000 lidí, což bylo téměř 29 procent z těch, kteří seděli u televize. Ve srovnání s vrcholnými akcemi fotbalu a hokeje ale lyžování ve sledovanosti zaostalo.

 • Premiér kritizoval organizátory, kteří liberecké mistrovství světa projektovali
  Premiér kritizoval organizátory, kteří liberecké mistrovství světa projektovali

  2. 3. 2009 22:45

  Praha - Premiér Mirek Topolánek na brífinku po dnešním jednání vlády neopomněl zmínit i právě skončené mistrovství světa v klasickém lyžování. Pokládá tuto událost za unikátní sportovní akci, největší svého druhu v novodobých dějinách České republiky, kterou naše země logisticky zvládla. V celé akci však podle jeho slov selhaly tři skupiny lidí: zaprvé skupina organizátorů, kteří celý projekt vymysleli a umístili sportoviště do míst, do nichž bylo třeba investovat velké finanční částky, zadruhé vláda ČSSD, která špatně odhadla, kolik bude mistrovství stát, a zatřetí novináři, jejichž informování označil Topolánek za ostudné.

 • Northug má třetí zlato, Koukal se rozloučil sedmým místem
  Northug má třetí zlato, Koukal se rozloučil sedmým místem

  1. 3. 2009 16:45

  Liberec - Poslední zlato si z Liberce odváží Petter Northug z Norska, který svým drtivým finišem vyhrál maraton na 50 kilometrů volně a třetím vítězstvím na šampionátu se zařadil mezi nejúspěšnější sportovce. Třiadvacetiletý běžec za sebou nechal Maxima Vylegžanina z Ruska a Němce Tobiase Angerera, kteří se podělili o stříbro a bronz. Nejlepší z českých reprezentantů Martin Koukal obsadil se ztrátou osmi sekund sedmé místo. V hlavní skupině se s ním až do posledního kilometru držel Jiří Magál, jenž obsadil 17. pozici s odstupem 17,5 sekundy.

Diskuse diváků
 • erik 25. 12. 2009 12:55

  bude druhej :DDD

 • Pavel Dvořák 3. 3. 2009 10:25

  Malá reakce - p.O. Černý

  Naprosto se ztotožňuji s p.Josefem a p.Tomášem Rojíkem, pan O.Černý - to je opravdu velká tra…

 • Jitule 2. 3. 2009 08:02

  Díky

  Děkuji komentátorům a všem, kteří pracovali a nadřeli se na přenosech z MS v Liberci. Ne vedení, ale…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 130 minut – Rok výroby: 2009
Žánr: Sport
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Další zdroje