Time out

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 510  
Sdílet
| Poslat odkaz

Nejzajímavější zápasy, nejlepší hráči, největší výkony uplynulého týdne v basketbalu, volejbalu a házené se zajímavým hostem ve studiu

Tuto část pořadu nelze v současné době přehrát. » Videoarchiv

Time out se převlékl do nového kabátu

Starý známý v novém svěžím kabátu – tak se dá popsat podoba pořadu Time out v roce 2011. Změnil se víc než dost a hlavně se otevřel divákům, kteří do něho mohou zasahovat svými dotazy na pozvaného hosta. Cest, jak poslat dotazy, je několik: elektronickou poštou na adresu timeout@ceskatelevize.cz, pomocí formuláře, v průběhu živého úterního vysílání je navíc také otevřena telefonická linka.

Pořad Time out začala Česká televize vysílat už v roce 2000. Od té doby se několikrát změnil, ale letošní proměna je ve srovnání s předchozími revolucí. K trojici základních sportů – basketbalu, házené a volejbalu – přibyl čtvrtý: florbal. Nový je jeden hlavní host. Ten dostává více než půl hodiny prostor na odpovědi na otázky moderátora, diváků i komentátora příslušného sportu, který se v té chvíli do pořadu připojuje. Nový je i široký prostor pro experta sportu. Hosté a experti se střídají tak, aby se každý sport dočkal jednou za čtyři týdny svého experta i svého hosta.

Noví jsou i oba moderátoři: Time out uvádějí Jan Smetana a Jiří Kalemba.

Jiří Rejman, který byl dramaturgem Time outu od jeho vzniku a zůstává jím i nyní, si od změn slibuje, že potěší stávající diváky a navíc přitáhne i nové publikum. „Doufáme, že získáme hlavně mladé diváky. Proto jsme přidali mladý sport florbal, proto jsme do studia dostali mladé moderátory a vyhovovat by jim měl i nový odpolední vysílací čas.“

Premiéry nového Time outu můžete sledovat v přímém přenosu každé úterý kolem čtvrté hodiny odpoledne na Čtyřce.

Další zprávy na portálu ČT sport

 • České basketbalistky v přípravné odvetě prohrály v Srbsku
  České basketbalistky v přípravné odvetě prohrály v Srbsku

  18.9.2014 15:06

  Bělehrad - České basketbalistky v předposledním přípravném utkání před mistrovstvím světa prohrály v Srbsku s domácím výběrem 56:72. Čtvrtý tým z posledního mistrovství Evropy české reprezentaci oplatil středeční prohru 86:89. I proto, že trenér Lubor Blažek dal více prostoru hráčkám z lavičky a do utkání nepostavil opory Evu Vítečkovou a Janu Veselou.

 • Trojka Elhotové zajistila basketbalistkám výhru v Srbsku
  Trojka Elhotové zajistila basketbalistkám výhru v Srbsku

  17.9.2014 23:30

  Bělehrad - České basketbalistky si připsaly v přípravě na mistrovství světa další vítězství. V Bělehradě porazily domácí Srbsko ve vyrovnaném utkání 89:86. O výhře rozhodla poslední střelou zápasu Kateřina Elhotová. Nejlepší střelkyní byla s 23 body kapitánka Eva Vítečková.

 • Volejbalisté Polska a Francie nakročili do semifinále MS
  Volejbalisté Polska a Francie nakročili do semifinále MS

  16.9.2014 23:28

  Katovice/Lodž Volejbalisté Francie a domácího Polska nakročili do semifinále mistrovství světa. Na úvod bojů ve čtvrtfinálových skupinách si Francouzi připsali hladkou výhru nad Němci 3:0, polský tým otočil zápas s brazilskými obhájci titulu a zvítězil 3:2.

 • USA na světovém mistrovství znovu bavily - a vyhrály
  USA na světovém mistrovství znovu bavily - a vyhrály

  14.9.2014 22:48

  Madrid - Basketbalisté Spojených států podle očekávání obhájili titul světových šampionů. V mistrovském finále v Madridu porazili výběr Srbska značným rozdílem 129:92. Mistry světa se ta stali už popáté a vyrovnali tím dosavadní rekord bývalé Jugoslávie. Hvězdou utkání byl rozehrávač Clevelandu Kyrie Irving, který získal i cenu pro nejužitečnějšího hráče turnaje.

 • Volejbalisté Íránu jsou mezi nejlepší šesticí MS
  Volejbalisté Íránu jsou mezi nejlepší šesticí MS

  14.9.2014 20:11

  Varšava - Volejbalisté Íránu nečekaně postoupili mezi nejlepší šestici týmů na mistrovství světa. Na závěr osmifinálové skupiny E porazili Srbsko 3:1 a navíc jim nahrála překvapivá prohra Američanů 2:3 s Argentinou. Díky ní už mají jistý postup také domácí Poláci, i když je večer ještě čeká poslední osmifinálový zápas s vedoucí Francií. Tým USA na turnaji končí.

Diskuse diváků
 • David M. 1. 5. 2012 17:55

  Time out 1.5 Martin Richter

  Dobrý den, Martin Richter vybral otázku cituju : "kde přirovnal Tatran k Barceloně" Ale přečetl…

 • Pepík "Áža" Neužil, Třeboň 4. 4. 2012 14:14

  Filip Jícha-dvě chyby a nic

  Zpomalený záběr Filipova trháku ukazuje, jak měl přerušovaný driblink (sklepnutí míče při jeho zpracování,…

 • j. 6. 2. 2012 16:55

  házená

  málo házené

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 62 minut – Rok výroby: 2011
Žánr: Sport
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu