Time out

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 513  
Sdílet
| Poslat odkaz

Nejzajímavější zápasy, nejlepší hráči, největší výkony uplynulého týdne v basketbalu, volejbalu a házené se zajímavým hostem ve studiu

Tuto část pořadu nelze v současné době přehrát. » Videoarchiv

Time out se převlékl do nového kabátu

Starý známý v novém svěžím kabátu – tak se dá popsat podoba pořadu Time out v roce 2011. Změnil se víc než dost a hlavně se otevřel divákům, kteří do něho mohou zasahovat svými dotazy na pozvaného hosta. Cest, jak poslat dotazy, je několik: elektronickou poštou na adresu timeout@ceskatelevize.cz, pomocí formuláře, v průběhu živého úterního vysílání je navíc také otevřena telefonická linka.

Pořad Time out začala Česká televize vysílat už v roce 2000. Od té doby se několikrát změnil, ale letošní proměna je ve srovnání s předchozími revolucí. K trojici základních sportů – basketbalu, házené a volejbalu – přibyl čtvrtý: florbal. Nový je jeden hlavní host. Ten dostává více než půl hodiny prostor na odpovědi na otázky moderátora, diváků i komentátora příslušného sportu, který se v té chvíli do pořadu připojuje. Nový je i široký prostor pro experta sportu. Hosté a experti se střídají tak, aby se každý sport dočkal jednou za čtyři týdny svého experta i svého hosta.

Noví jsou i oba moderátoři: Time out uvádějí Jan Smetana a Jiří Kalemba.

Jiří Rejman, který byl dramaturgem Time outu od jeho vzniku a zůstává jím i nyní, si od změn slibuje, že potěší stávající diváky a navíc přitáhne i nové publikum. „Doufáme, že získáme hlavně mladé diváky. Proto jsme přidali mladý sport florbal, proto jsme do studia dostali mladé moderátory a vyhovovat by jim měl i nový odpolední vysílací čas.“

Premiéry nového Time outu můžete sledovat v přímém přenosu každé úterý kolem čtvrté hodiny odpoledne na Čtyřce.

Další zprávy na portálu ČT sport

 • Mistry světa v beachvolejbalu jsou Brazilci, přečkali pět mečbolů
  Mistry světa v beachvolejbalu jsou Brazilci, přečkali pět mečbolů

  5.7.2015 23:22

  Haag - Brazilec Alison Cerutti je po čtyřech letech znovu mistrem světa v plážovém volejbalu. V dramatickém finále šampionátu v Nizozemsku odvrátili spolu s Brunem Schmidtem pět mečbolů domácí dvojice Reinder Nummerdor, Christiaan Varenhorst a v rozhodujícím třetím setu zvítězili 22:20. 

 • Češky si poradily s Argentinou a udržely si naději na Final Four
  Češky si poradily s Argentinou a udržely si naději na Final Four

  5.7.2015 21:57

  Poreč (Chorvatsko) - České volejbalistky si ve třetím utkání světové Grand Prix zajistily druhé vítězství a po výhře 3:1 nad Argentinou stále drží naději na účast v závěrečné Final Four druhé divize. 

 • Volejbalistky porazily Chorvatsko a mají první výhru v Grand Prix
  Volejbalistky porazily Chorvatsko a mají první výhru v Grand Prix

  4.7.2015 23:05

  Poreč - České volejbalistky si v Grand Prix připsaly první letošní vítězství. Ve skupině v Poreči porazily svěřenkyně italského trenéra Carla Parisiho domácí Chorvatsko 3:0 po setech 25:17, 25:19 a 25:19.

 • Volejbalisté zakončili Světovou ligu výhrou 3:0 nad Japonskem
  Volejbalisté zakončili Světovou ligu výhrou 3:0 nad Japonskem

  4.7.2015 19:57

  Opava - Loučení se Světovou ligou vyšlo českým volejbalistům na výbornou. Před opavským publikem porazili Japonsko 3:0 a vrátili soupeři páteční porážku (rovněž 0:3). Už před zápasem nicméně bylo pořadí ve skupině D druhé výkonnostní kategorie jasné. Češi skončili za Japonci třetí a nenaplnili cíl, s nímž do elitní soutěže šli.

 • Obhájkyně titulu USK čeká repríza finále s Jekatěrinburgem už ve skupině
  Obhájkyně titulu USK čeká repríza finále s Jekatěrinburgem už ve skupině

  4.7.2015 13:15

  Mnichov - Na obhájkyně titulu v Evropské lize, basketbalistky ZVVZ USK Praha, čeká v příštím ročníku souboj s finálovým soupeřem Jekatěrinburgem už ve skupině. Rozhodl o tom los v Mnichově, který pražskému klubu přisoudil mimořádně těžké soupeřky, když se utká s Bourges, Gironou, Castors Braine, Orenburgem, Wislou Krakov a Kayserisporem. V soutěži se mohou představit i Žabiny Brno.

Diskuse diváků
 • David M. 1. 5. 2012 17:55

  Time out 1.5 Martin Richter

  Dobrý den, Martin Richter vybral otázku cituju : "kde přirovnal Tatran k Barceloně" Ale přečetl…

 • Pepík "Áža" Neužil, Třeboň 4. 4. 2012 14:14

  Filip Jícha-dvě chyby a nic

  Zpomalený záběr Filipova trháku ukazuje, jak měl přerušovaný driblink (sklepnutí míče při jeho zpracování,…

 • j. 6. 2. 2012 16:55

  házená

  málo házené

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 62 minut – Rok výroby: 2011
Žánr: Sport
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu