Time out

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 510  
Sdílet
| Poslat odkaz

Nejzajímavější zápasy, nejlepší hráči, největší výkony uplynulého týdne v basketbalu, volejbalu a házené se zajímavým hostem ve studiu

Tuto část pořadu nelze v současné době přehrát. » Videoarchiv

Time out se převlékl do nového kabátu

Starý známý v novém svěžím kabátu – tak se dá popsat podoba pořadu Time out v roce 2011. Změnil se víc než dost a hlavně se otevřel divákům, kteří do něho mohou zasahovat svými dotazy na pozvaného hosta. Cest, jak poslat dotazy, je několik: elektronickou poštou na adresu timeout@ceskatelevize.cz, pomocí formuláře, v průběhu živého úterního vysílání je navíc také otevřena telefonická linka.

Pořad Time out začala Česká televize vysílat už v roce 2000. Od té doby se několikrát změnil, ale letošní proměna je ve srovnání s předchozími revolucí. K trojici základních sportů – basketbalu, házené a volejbalu – přibyl čtvrtý: florbal. Nový je jeden hlavní host. Ten dostává více než půl hodiny prostor na odpovědi na otázky moderátora, diváků i komentátora příslušného sportu, který se v té chvíli do pořadu připojuje. Nový je i široký prostor pro experta sportu. Hosté a experti se střídají tak, aby se každý sport dočkal jednou za čtyři týdny svého experta i svého hosta.

Noví jsou i oba moderátoři: Time out uvádějí Jan Smetana a Jiří Kalemba.

Jiří Rejman, který byl dramaturgem Time outu od jeho vzniku a zůstává jím i nyní, si od změn slibuje, že potěší stávající diváky a navíc přitáhne i nové publikum. „Doufáme, že získáme hlavně mladé diváky. Proto jsme přidali mladý sport florbal, proto jsme do studia dostali mladé moderátory a vyhovovat by jim měl i nový odpolední vysílací čas.“

Premiéry nového Time outu můžete sledovat v přímém přenosu každé úterý kolem čtvrté hodiny odpoledne na Čtyřce.

Další zprávy na portálu ČT sport

 • Volejbalisté prohráli s Tureckem, přesto drží šanci na postup
  Volejbalisté prohráli s Tureckem, přesto drží šanci na postup

  2.9.2014 22:51

  Brno - Mladí čeští volejbalisté nastoupili v Brně na juniorském mistrovství Evropy proti Turkům. Přestože po velkém boji podlehli 2:3, stále mají naději na postup do semifinále.

 • Australští basketbalisté si poradili s Litvou, USA dál vítězí
  Australští basketbalisté si poradili s Litvou, USA dál vítězí

  2.9.2014 20:14

  Madrid – Basketbalisté USA vyhráli na mistrovství světa ve Španělsku i svůj  třetí zápas. Úřadující šampioni porazili Nový Zéland 98:71 a vedou skupinu C. Už druhou porážku naopak utrpěli obhájci stříbrných medailí Turci, kteří v céčku překvapivě podlehli Ukrajině 58:64. První porážku si připsali Litevci, kteří nestačili na Austrálii, které podlehli 79:73. Oba celky se tak po třech odehraných kolech dělí s pěti body o průběžnou druhou příčku ve skupině D. V druhém utkání skupiny Mexičané zdolali Angolu 82:75. 

 • Basketbalistky v přípravě přehrály soupeře pro MS Japonsko 67:51
  Basketbalistky v přípravě přehrály soupeře pro MS Japonsko 67:51

  2.9.2014 19:07

  Ankara - České basketbalistky v přípravě na mistrovství světa zůstávají nadále neporaženy. Na turnaji v Ankaře zdolaly 67:51 Japonsko, které bude jedním ze tří soupeřů v základní skupině MS. Připsaly si tak už sedmou výhru v řadě, když prohrály pouze neoficiální modelované zápasy na červnovém soustředění právě v Japonsku. V jediném naplno hraném utkání tam ale vyhrály 59:51. Před vzájemným soubojem na šampionátu tak získaly výrazné sebevědomí.

 • Íránští volejbalisté porazili po Itálii také Američany
  Íránští volejbalisté porazili po Itálii také Američany

  2.9.2014 17:00

  Krakov - Íránští volejbalisté porazili na mistrovství světa dalšího favorita. Po úvodní výhře nad Itálií zdolali v Krakově letošní vítěze Světové ligy Američany 3:2. Olympijští vítězové z Pekingu nezískali plný počet bodů ani v úvodním utkání na MS, Belgii totiž porazili až v pěti setech.

 • Kubánští volejbalisté začali obhajobu stříbra prohrou
  Kubánští volejbalisté začali obhajobu stříbra prohrou

  1.9.2014 23:55

  Katovice - Kubánští volejbalisté vstoupili nečekanou porážkou do mistrovství světa v Polsku, kde obhajují stříbrné medaile. Ve svém prvním utkání ve skupině B podlehl mladý tým s věkovým průměrem 21 let po velké bitvě Finsku 2:3 na sety.

Diskuse diváků
 • David M. 1. 5. 2012 17:55

  Time out 1.5 Martin Richter

  Dobrý den, Martin Richter vybral otázku cituju : "kde přirovnal Tatran k Barceloně" Ale přečetl…

 • Pepík "Áža" Neužil, Třeboň 4. 4. 2012 14:14

  Filip Jícha-dvě chyby a nic

  Zpomalený záběr Filipova trháku ukazuje, jak měl přerušovaný driblink (sklepnutí míče při jeho zpracování,…

 • j. 6. 2. 2012 16:55

  házená

  málo házené

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 62 minut – Rok výroby: 2011
Žánr: Sport
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu