Time out

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 510  
Sdílet
| Poslat odkaz

Nejzajímavější zápasy, nejlepší hráči, největší výkony uplynulého týdne v basketbalu, volejbalu a házené se zajímavým hostem ve studiu

Tuto část pořadu nelze v současné době přehrát. » Videoarchiv

Time out se převlékl do nového kabátu

Starý známý v novém svěžím kabátu – tak se dá popsat podoba pořadu Time out v roce 2011. Změnil se víc než dost a hlavně se otevřel divákům, kteří do něho mohou zasahovat svými dotazy na pozvaného hosta. Cest, jak poslat dotazy, je několik: elektronickou poštou na adresu timeout@ceskatelevize.cz, pomocí formuláře, v průběhu živého úterního vysílání je navíc také otevřena telefonická linka.

Pořad Time out začala Česká televize vysílat už v roce 2000. Od té doby se několikrát změnil, ale letošní proměna je ve srovnání s předchozími revolucí. K trojici základních sportů – basketbalu, házené a volejbalu – přibyl čtvrtý: florbal. Nový je jeden hlavní host. Ten dostává více než půl hodiny prostor na odpovědi na otázky moderátora, diváků i komentátora příslušného sportu, který se v té chvíli do pořadu připojuje. Nový je i široký prostor pro experta sportu. Hosté a experti se střídají tak, aby se každý sport dočkal jednou za čtyři týdny svého experta i svého hosta.

Noví jsou i oba moderátoři: Time out uvádějí Jan Smetana a Jiří Kalemba.

Jiří Rejman, který byl dramaturgem Time outu od jeho vzniku a zůstává jím i nyní, si od změn slibuje, že potěší stávající diváky a navíc přitáhne i nové publikum. „Doufáme, že získáme hlavně mladé diváky. Proto jsme přidali mladý sport florbal, proto jsme do studia dostali mladé moderátory a vyhovovat by jim měl i nový odpolední vysílací čas.“

Premiéry nového Time outu můžete sledovat v přímém přenosu každé úterý kolem čtvrté hodiny odpoledne na Čtyřce.

Další zprávy na portálu ČT sport

 • Haník: Chceme vrátit český volejbal mezi elitu. Proto tolik akcí
  Haník: Chceme vrátit český volejbal mezi elitu. Proto tolik akcí

  31.7.2014 14:43

  Praha - Český volejbalový svaz letos organizuje mimořádný počet mezinárodních akcí. Fanoušci zažijí o víkendu turnaj Grand Prix žen, viděli Světovou ligu mužů či dvě evropské kvalifikace. Tím ale akce letošního roku na domácí půdě neskončí. Už v září bude Česko pořádat šampionát juniorů. Jaký je záměr letošní náročné sezony, přiblížili ve Sportovních zprávách první dva muži Českého volejbalového svazu, předseda Zdeněk Haník a místopředseda Robert Urbánek. Přímé přenosy všech utkání brněnského turnaje můžete sledovat od pátku do neděle na ČT sport a našem webu.

 • Volejbalistky chtějí odehrát domácí turnaj Grand Prix bez porážky
  Volejbalistky chtějí odehrát domácí turnaj Grand Prix bez porážky

  31.7.2014 13:22

  Brno - S jednoznačným cílem postoupit do Final Four odehrají české volejbalistky od pátku do neděle doma v Brně druhý turnaj světové Grand Prix skupiny 3. Jejich soupeřkami budou postupně Alžírsko, Mexiko a Kazachstán. Za úspěchem svěřenkyně italského trenéra Carla Parisiho slibně vykročily, protože v minulém týdnu vyhrály bez porážky úvodní turnaj v kazašském Almaty. V zápasech s Chorvatskem, Austrálií a domácí reprezentací ztratily pouze dva sety. Přímé přenosy všech utkání brněnského turnaje můžete sledovat od pátku do neděle na ČT sport a našem webu.

 • Jednání o prodeji LA Clippers mohou pokračovat, Sterlingovu blokaci soud smetl
  Jednání o prodeji LA Clippers mohou pokračovat, Sterlingovu blokaci soud smetl

  29.7.2014 11:28

  Los Angeles - Jednání o prodeji basketbalového klubu Los Angeles Clippers mohou pokračovat. Soud v Los Angeles rozhodl, že manželka potrestaného majitele týmu Donalda Sterlinga měla právo vyjednat dohodu s bývalým šéfem Microsoftu Stevem Ballmerem, který za klub nabídl rekordní dvě miliardy dolarů. Soudce tak zamítl pokus Donalda Sterlinga obchod zablokovat.

 • České volejbalistky bez ztráty bodu ovládly turnaj GP
  České volejbalistky bez ztráty bodu ovládly turnaj GP

  27.7.2014 17:38

  Almaty - České volejbalistky vyhrály bez ztráty bodu úvodní turnaj třetí skupiny světové Grand Prix v Almaty. V posledním duelu zdolaly domácí Kazachstán 3:1 po setech 25:16, 26:24, 25:27 a 25:16. 

 • České volejbalistky dál vítězí, poradily si i s Austrálií
  České volejbalistky dál vítězí, poradily si i s Austrálií

  26.7.2014 14:20

  Almaty - České volejbalistky pokračují ve vítězném tažení světovou Grand Prix. Ve svém druhém vystoupení na turnaji třetí skupiny v Almaty zvítězily nad Austrálií 3:0 po setech 25:21, 25:14 a 25:20 a v soutěži jsou stále bez porážky. Posledním soupeřem českého týmu bude v neděli domácí Kazachstán, druhý turnaj se hraje za týden v Brně. 

Diskuse diváků
 • David M. 1. 5. 2012 17:55

  Time out 1.5 Martin Richter

  Dobrý den, Martin Richter vybral otázku cituju : "kde přirovnal Tatran k Barceloně" Ale přečetl…

 • Pepík "Áža" Neužil, Třeboň 4. 4. 2012 14:14

  Filip Jícha-dvě chyby a nic

  Zpomalený záběr Filipova trháku ukazuje, jak měl přerušovaný driblink (sklepnutí míče při jeho zpracování,…

 • j. 6. 2. 2012 16:55

  házená

  málo házené

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 62 minut – Rok výroby: 2011
Žánr: Sport
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu