Time out

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 510  
Sdílet
| Poslat odkaz

Nejzajímavější zápasy, nejlepší hráči, největší výkony uplynulého týdne v basketbalu, volejbalu a házené se zajímavým hostem ve studiu

Tuto část pořadu nelze v současné době přehrát. » Videoarchiv

Time out se převlékl do nového kabátu

Starý známý v novém svěžím kabátu – tak se dá popsat podoba pořadu Time out v roce 2011. Změnil se víc než dost a hlavně se otevřel divákům, kteří do něho mohou zasahovat svými dotazy na pozvaného hosta. Cest, jak poslat dotazy, je několik: elektronickou poštou na adresu timeout@ceskatelevize.cz, pomocí formuláře, v průběhu živého úterního vysílání je navíc také otevřena telefonická linka.

Pořad Time out začala Česká televize vysílat už v roce 2000. Od té doby se několikrát změnil, ale letošní proměna je ve srovnání s předchozími revolucí. K trojici základních sportů – basketbalu, házené a volejbalu – přibyl čtvrtý: florbal. Nový je jeden hlavní host. Ten dostává více než půl hodiny prostor na odpovědi na otázky moderátora, diváků i komentátora příslušného sportu, který se v té chvíli do pořadu připojuje. Nový je i široký prostor pro experta sportu. Hosté a experti se střídají tak, aby se každý sport dočkal jednou za čtyři týdny svého experta i svého hosta.

Noví jsou i oba moderátoři: Time out uvádějí Jan Smetana a Jiří Kalemba.

Jiří Rejman, který byl dramaturgem Time outu od jeho vzniku a zůstává jím i nyní, si od změn slibuje, že potěší stávající diváky a navíc přitáhne i nové publikum. „Doufáme, že získáme hlavně mladé diváky. Proto jsme přidali mladý sport florbal, proto jsme do studia dostali mladé moderátory a vyhovovat by jim měl i nový odpolední vysílací čas.“

Premiéry nového Time outu můžete sledovat v přímém přenosu každé úterý kolem čtvrté hodiny odpoledne na Čtyřce.

Další zprávy na portálu ČT sport

 • České volejbalistky dál vítězí, poradily si i s Austrálií
  České volejbalistky dál vítězí, poradily si i s Austrálií

  26.7.2014 13:05

  Almaty - České volejbalistky pokračují ve vítězném tažení světovou Grand Prix. Ve svém druhém vystoupení na turnaji třetí skupiny v Almaty zvítězily nad Austrálií 3:0 po setech 25:21, 25:14 a 25:20 a v soutěži jsou stále bez porážky. Posledním soupeřem českého týmu bude v neděli domácí Kazachstán, druhý turnaj se hraje za týden v Brně. 

 • Volejbalistky vstoupily do Grand Prix výhrou 3:1 nad Chorvatskem
  Volejbalistky vstoupily do Grand Prix výhrou 3:1 nad Chorvatskem

  25.7.2014 14:43

  Almaty – České volejbalistky vstoupily do turnaje třetí skupiny světové Grand Prix v Almaty vítězstvím nad Chorvatskem 3:1 po setech 32:30, 25:21, 19:25 a 25:20. Zápas trval více než dvě hodiny. Dalšími soupeřkami českého týmu budou v sobotu Austrálie a v neděli domácí Kazachstán, druhý turnaj se hraje za týden v Brně.

 • Volejbalistky před startem Grand Prix zápasí s časovým posunem
  Volejbalistky před startem Grand Prix zápasí s časovým posunem

  24.7.2014 13:30

  Almaty - Po úspěšně zvládnuté kvalifikaci na mistrovství Evropy 2015 stojí před českými volejbalistkami hlavní vrchol sezony v podobě dvou podniků světové Grand Prix. Už v pátek vstoupí český tým do prvního turnaje v Kazachstánu duelem s Chorvatskem, dalšími soupeřkami budou Australanky a domácí výběr. Druhý turnaj je na programu o týden později v Brně za účasti Alžírska, Mexika a Kazachstánu.

 • Házenkáře Brna povede v nové sezoně Rus Titkov
  Házenkáře Brna povede v nové sezoně Rus Titkov

  23.7.2014 22:54

  Brno - Brněnští házenkáři vstoupí do extraligové sezony s novým trenérem. Na lavičku osmého týmu loňského ročníku se ze Zlína přesune Andrej Titkov. Se svým novým klubem chce bojovat o medaile.

 • Sluková a Kolocová budou místo turnaje v Long Beach odpočívat
  Sluková a Kolocová budou místo turnaje v Long Beach odpočívat

  23.7.2014 20:53

  Praha - Markéta Sluková a Kristýna Kolocová neodcestovaly na turnaj Světového okruhu v Long Beach a dají přednost odpočinku a tréninku v Praze. Jedním z důvodů jsou zdravotní problémy Slukové, které ji postihly už při předchozím grandslamu v Haagu, kde české olympioničky nakonec obsadily čtvrté místo.

Diskuse diváků
 • David M. 1. 5. 2012 17:55

  Time out 1.5 Martin Richter

  Dobrý den, Martin Richter vybral otázku cituju : "kde přirovnal Tatran k Barceloně" Ale přečetl…

 • Pepík "Áža" Neužil, Třeboň 4. 4. 2012 14:14

  Filip Jícha-dvě chyby a nic

  Zpomalený záběr Filipova trháku ukazuje, jak měl přerušovaný driblink (sklepnutí míče při jeho zpracování,…

 • j. 6. 2. 2012 16:55

  házená

  málo házené

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 62 minut – Rok výroby: 2011
Žánr: Sport
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu