Time out

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 512  
Sdílet
| Poslat odkaz

Nejzajímavější zápasy, nejlepší hráči, největší výkony uplynulého týdne v basketbalu, volejbalu a házené se zajímavým hostem ve studiu

Tuto část pořadu nelze v současné době přehrát. » Videoarchiv

Time out se převlékl do nového kabátu

Starý známý v novém svěžím kabátu – tak se dá popsat podoba pořadu Time out v roce 2011. Změnil se víc než dost a hlavně se otevřel divákům, kteří do něho mohou zasahovat svými dotazy na pozvaného hosta. Cest, jak poslat dotazy, je několik: elektronickou poštou na adresu timeout@ceskatelevize.cz, pomocí formuláře, v průběhu živého úterního vysílání je navíc také otevřena telefonická linka.

Pořad Time out začala Česká televize vysílat už v roce 2000. Od té doby se několikrát změnil, ale letošní proměna je ve srovnání s předchozími revolucí. K trojici základních sportů – basketbalu, házené a volejbalu – přibyl čtvrtý: florbal. Nový je jeden hlavní host. Ten dostává více než půl hodiny prostor na odpovědi na otázky moderátora, diváků i komentátora příslušného sportu, který se v té chvíli do pořadu připojuje. Nový je i široký prostor pro experta sportu. Hosté a experti se střídají tak, aby se každý sport dočkal jednou za čtyři týdny svého experta i svého hosta.

Noví jsou i oba moderátoři: Time out uvádějí Jan Smetana a Jiří Kalemba.

Jiří Rejman, který byl dramaturgem Time outu od jeho vzniku a zůstává jím i nyní, si od změn slibuje, že potěší stávající diváky a navíc přitáhne i nové publikum. „Doufáme, že získáme hlavně mladé diváky. Proto jsme přidali mladý sport florbal, proto jsme do studia dostali mladé moderátory a vyhovovat by jim měl i nový odpolední vysílací čas.“

Premiéry nového Time outu můžete sledovat v přímém přenosu každé úterý kolem čtvrté hodiny odpoledne na Čtyřce.

Další zprávy na portálu ČT sport

 • Blokař Staněk: Vyhrát titul ve čtyřiceti je nádhera
  Blokař Staněk: Vyhrát titul ve čtyřiceti je nádhera

  26.4.2015 06:42

  Liberec - Před čtrnácti lety slavil volejbalista Lubomír Staněk v liberecké Dukle titul z pozice střídajícího třetího blokaře týmu. Nyní se dočkal znovu už jako zkušený harcovník, který se stará o náladu v týmu, ale je platným hráčem i nad sítí a triumf v extralize bere jako největší dárek k blížícím se čtyřicetinám.

 • Prostějov vyrovnal semifinálovou sérii s Děčínem
  Prostějov vyrovnal semifinálovou sérii s Děčínem

  25.4.2015 21:29

  Prostějov Basketbalisté Prostějova vyrovnali stav semifinálové série s Děčínem na 1:1. Po porážce na severu Čech doma obhájci stříbra zvítězili suverénně 87:54. Třetí zápas se bude hrát v pondělí v Děčíně.

 • Házenkáři se v kvalifikaci proti Švýcarům budou muset obejít bez Jíchy
  Házenkáři se v kvalifikaci proti Švýcarům budou muset obejít bez Jíchy

  25.4.2015 21:00

  Plzeň – Čeští házenkáři se nakonec budou muset v dvojzápase evropské kvalifikace se Švýcarskem obejít bez Filipa Jíchy. Kapitán týmu vypadl z nominace kvůli zánětu tříselného úponu a bolesti stydké kosti. Kvůli problémům s ramenem se omluvil Ladislav Brykner, místo něhož trenéři Jan Filip a Daniel Kubeš nominovali Radima Chudobu z Karviné.

 • Volejbalisté Liberce slaví po 12 letech mistrovský titul
  Volejbalisté Liberce slaví po 12 letech mistrovský titul

  25.4.2015 20:29

  Liberec Volejbalisté Dukly Liberec získali po 12 letech extraligový titul. Finálovou sérii s obhájci prvenství z Českých Budějovic vyhráli svěřenci trenéra Michala Nekoly 4:1 na zápasy, v posledním utkání doma zvítězili 3:0. Mistrem české ligy je Dukla potřetí, celkově triumfovala už posedmnácté.

 • Dallas nemohl stačit na dvaačtyřicetibodového Hardena
  Dallas nemohl stačit na dvaačtyřicetibodového Hardena

  25.4.2015 09:41

  New York - Na 42 bodů si vylepšil osobní rekord v play-off basketbalista Houstonu James Harden. Jeho tým tak především jeho zásluhou zdolal potřetí basketbalisty Dallasu. Houston zvítězil 130:128.

Diskuse diváků
 • David M. 1. 5. 2012 17:55

  Time out 1.5 Martin Richter

  Dobrý den, Martin Richter vybral otázku cituju : "kde přirovnal Tatran k Barceloně" Ale přečetl…

 • Pepík "Áža" Neužil, Třeboň 4. 4. 2012 14:14

  Filip Jícha-dvě chyby a nic

  Zpomalený záběr Filipova trháku ukazuje, jak měl přerušovaný driblink (sklepnutí míče při jeho zpracování,…

 • j. 6. 2. 2012 16:55

  házená

  málo házené

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 62 minut – Rok výroby: 2011
Žánr: Sport
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu