Time out

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 513  
Sdílet
| Poslat odkaz

Nejzajímavější zápasy, nejlepší hráči, největší výkony uplynulého týdne v basketbalu, volejbalu a házené se zajímavým hostem ve studiu

Tuto část pořadu nelze v současné době přehrát. » Videoarchiv

Time out se převlékl do nového kabátu

Starý známý v novém svěžím kabátu – tak se dá popsat podoba pořadu Time out v roce 2011. Změnil se víc než dost a hlavně se otevřel divákům, kteří do něho mohou zasahovat svými dotazy na pozvaného hosta. Cest, jak poslat dotazy, je několik: elektronickou poštou na adresu timeout@ceskatelevize.cz, pomocí formuláře, v průběhu živého úterního vysílání je navíc také otevřena telefonická linka.

Pořad Time out začala Česká televize vysílat už v roce 2000. Od té doby se několikrát změnil, ale letošní proměna je ve srovnání s předchozími revolucí. K trojici základních sportů – basketbalu, házené a volejbalu – přibyl čtvrtý: florbal. Nový je jeden hlavní host. Ten dostává více než půl hodiny prostor na odpovědi na otázky moderátora, diváků i komentátora příslušného sportu, který se v té chvíli do pořadu připojuje. Nový je i široký prostor pro experta sportu. Hosté a experti se střídají tak, aby se každý sport dočkal jednou za čtyři týdny svého experta i svého hosta.

Noví jsou i oba moderátoři: Time out uvádějí Jan Smetana a Jiří Kalemba.

Jiří Rejman, který byl dramaturgem Time outu od jeho vzniku a zůstává jím i nyní, si od změn slibuje, že potěší stávající diváky a navíc přitáhne i nové publikum. „Doufáme, že získáme hlavně mladé diváky. Proto jsme přidali mladý sport florbal, proto jsme do studia dostali mladé moderátory a vyhovovat by jim měl i nový odpolední vysílací čas.“

Premiéry nového Time outu můžete sledovat v přímém přenosu každé úterý kolem čtvrté hodiny odpoledne na Čtyřce.

Další zprávy na portálu ČT sport

 • Soupeři Nymburku v novém poháru FIBA budou Dublin, Aarhus a Šentjur
  Soupeři Nymburku v novém poháru FIBA budou Dublin, Aarhus a Šentjur

  4.8.2015 15:26

  Mnichov – Hibernia Dublin, Medvědi z Aarhusu a slovinský Tajfune Šentjur. To jsou týmy, na které narazí basketbalisté Nymburku v nově vzniklé klubové soutěži FIBA Europe. Rozhodl o tom los v Mnichově.

 • Čeští basketbalisté na vozíku skončili na Future Cupu druzí
  Čeští basketbalisté na vozíku skončili na Future Cupu druzí

  2.8.2015 23:15

  Nymburk – Národní tým basketbalistů na vozíku má za sebou první tři utkání v letní přípravě na evropský šampionát skupiny A v Londýně, kde bude ve hře i pět postupových míst na paralympiádu v Riu. Na Future Cupu si čeští reprezentanti poradili s Lotyši, ale nestačili na Izrael. Druhou příčku vybojovali proti Rakušanům, které udolali v koncovce 64:62.

 • Volejbalistky porazily Portoriko 3:1 a v Grand Prix jsou třetí
  Volejbalistky porazily Portoriko 3:1 a v Grand Prix jsou třetí

  2.8.2015 19:47

  Lublin - České volejbalistky skončily v druhé divizi Grand Prix na třetím místě, v Lublinu porazily v zápase o konečné umístění Portoriko 3:1. Soupeřkám tak oplatily prohru 2:3, kterou utrpěly ve skupině v bulharském Samokovu. S výjimkou nevýrazného výkonu ve druhém setu byly české reprezentantky přesnější a důraznější. Ve finále Nizozemsko hladce porazilo domácí Polky 3:0 a postoupilo do elitní divize.

 • Humři z Perštejna opět opanovali volejbalové Dřevěnice
  Humři z Perštejna opět opanovali volejbalové Dřevěnice

  2.8.2015 16:50

  Dřevěnice - Již 62. ročník největšího a nejoblíbenějšího tuzemského antukového turnaje tradičně zavítal do Dřevěnic na Jičínsku. Ve finálovém utkání na sebe narazily týmy Humři Perštejn a Lhota pod Libčany mající ve svých barvách několik současných i bývalých českých reprezentantů. Duel jasně vyzněl ve prospěch Humrů, obhájců prvenství. Ti dokázali zdolat Lhotu přesvědčivě 2:0 na sety.

 • Beachvolejbalisté Samoilovs a Šmedinš napotřetí uspěli ve finále ME
  Beachvolejbalisté Samoilovs a Šmedinš napotřetí uspěli ve finále ME

  2.8.2015 16:18

  Klagenfurt - Po dvou druhých místech se Lotyši Aleksandrs Samoilovs a Janis Šmedinš dočkali a vyhráli mistrovství Evropy v plážovém volejbalu. Ve finále šampionátu v Klagenfurtu zdolali Italy Alexe Ranghieriho a Adriana Carambulu dvakrát 21:18.

Diskuse diváků
 • David M. 1. 5. 2012 17:55

  Time out 1.5 Martin Richter

  Dobrý den, Martin Richter vybral otázku cituju : "kde přirovnal Tatran k Barceloně" Ale přečetl…

 • Pepík "Áža" Neužil, Třeboň 4. 4. 2012 14:14

  Filip Jícha-dvě chyby a nic

  Zpomalený záběr Filipova trháku ukazuje, jak měl přerušovaný driblink (sklepnutí míče při jeho zpracování,…

 • j. 6. 2. 2012 16:55

  házená

  málo házené

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 62 minut – Rok výroby: 2011
Žánr: Sport
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu