Time out

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 510  
Sdílet
| Poslat odkaz

Nejzajímavější zápasy, nejlepší hráči, největší výkony uplynulého týdne v basketbalu, volejbalu a házené se zajímavým hostem ve studiu

Tuto část pořadu nelze v současné době přehrát. » Videoarchiv

Time out se převlékl do nového kabátu

Starý známý v novém svěžím kabátu – tak se dá popsat podoba pořadu Time out v roce 2011. Změnil se víc než dost a hlavně se otevřel divákům, kteří do něho mohou zasahovat svými dotazy na pozvaného hosta. Cest, jak poslat dotazy, je několik: elektronickou poštou na adresu timeout@ceskatelevize.cz, pomocí formuláře, v průběhu živého úterního vysílání je navíc také otevřena telefonická linka.

Pořad Time out začala Česká televize vysílat už v roce 2000. Od té doby se několikrát změnil, ale letošní proměna je ve srovnání s předchozími revolucí. K trojici základních sportů – basketbalu, házené a volejbalu – přibyl čtvrtý: florbal. Nový je jeden hlavní host. Ten dostává více než půl hodiny prostor na odpovědi na otázky moderátora, diváků i komentátora příslušného sportu, který se v té chvíli do pořadu připojuje. Nový je i široký prostor pro experta sportu. Hosté a experti se střídají tak, aby se každý sport dočkal jednou za čtyři týdny svého experta i svého hosta.

Noví jsou i oba moderátoři: Time out uvádějí Jan Smetana a Jiří Kalemba.

Jiří Rejman, který byl dramaturgem Time outu od jeho vzniku a zůstává jím i nyní, si od změn slibuje, že potěší stávající diváky a navíc přitáhne i nové publikum. „Doufáme, že získáme hlavně mladé diváky. Proto jsme přidali mladý sport florbal, proto jsme do studia dostali mladé moderátory a vyhovovat by jim měl i nový odpolední vysílací čas.“

Premiéry nového Time outu můžete sledovat v přímém přenosu každé úterý kolem čtvrté hodiny odpoledne na Čtyřce.

Další zprávy na portálu ČT sport

 • Basketbalisté Islandu poprvé míří na evropský šampionát
  Basketbalisté Islandu poprvé míří na evropský šampionát

  28.8.2014 12:55

  Praha - Na mistrovství Evropy basketbalistů v příštím roce si poprvé v historii zahraje Island. Reprezentace severského ostrova postoupila z druhého místa tříčlenné skupiny A, i když ve středu v závěrečném utkání podlehla stoprocentně úspěšné Bosně a Hercegovině 70:78.

 • Satoranský: Prošli jsme si hodně věcmi, o to cennější postup je
  Satoranský: Prošli jsme si hodně věcmi, o to cennější postup je

  28.8.2014 06:00

  Szolnok (Maďarsko) – I v rozhodujícím zápase kvalifikace dokázal, že je klíčovou postavou české reprezentace. Tomáš Satoranský Maďarsku nasázel osmnáct bodů a i díky jeho výkonu čeští basketbalisté nakonec mohou slavit postup na mistrovství Evropy. Sám rozehrávač Barcelony po utkání zářil spokojeností a přiznal, že tento úspěch řadí hodně vysoko.  

 • Basketbalisté prohráli v Maďarsku, přesto slaví postup na ME
  Basketbalisté prohráli v Maďarsku, přesto slaví postup na ME

  27.8.2014 21:42

  Szolnok (Maďarsko) – Stačil jeden koš za dva body a českým basketbalistům zbyly oči pro pláč. Svěřenci trenéra Ronena Ginzburga však nakonec mohou i přes prohru 68:83 v Maďarsku slavit postup na mistrovství Evropy. Rozhodly o tom výsledky v ostatních skupinách, díky nimž Češi s jistotou skončí mezi šesticí nejlepších týmů na druhých místech.

 • Basketbalistky ve Varech dál vítězí, poradily si i se Srbskem
  Basketbalistky ve Varech dál vítězí, poradily si i se Srbskem

  27.8.2014 21:40

  Karlovy Vary - České basketbalistky se na přípravném turnaji v Karlových Varech radují z druhého vítězství. Po Koreji si poradily i se čtvrtým týmem loňského evropského šampionátu Srbskem poměrem 77:68. Češky rozhodly o svém vítězství v koncovce díky Janě Veselé, která nejprve proměnila oba trestné hody a pak definitivně srazila sebevědomí soupeře touto trojkou.

 • Rozhodnutí padne v Maďarsku. Basketbalisté hrají klíčový duel
  Rozhodnutí padne v Maďarsku. Basketbalisté hrají klíčový duel

  27.8.2014 06:45

  Szolnok (Maďarsko) - České basketbalisty čeká v Maďarsku rozhodující zápas o postup na mistrovství Evropy. Aby měli jistotu prvního místa ve skupině E a přímého postupu, potřebují vyhrát. K účasti na šampionátu by jim však teoreticky měla stačit i porážka maximálně o 16 bodů. Přímý přenos vysílá ČT sport a náš web od 17:40.

Diskuse diváků
 • David M. 1. 5. 2012 17:55

  Time out 1.5 Martin Richter

  Dobrý den, Martin Richter vybral otázku cituju : "kde přirovnal Tatran k Barceloně" Ale přečetl…

 • Pepík "Áža" Neužil, Třeboň 4. 4. 2012 14:14

  Filip Jícha-dvě chyby a nic

  Zpomalený záběr Filipova trháku ukazuje, jak měl přerušovaný driblink (sklepnutí míče při jeho zpracování,…

 • j. 6. 2. 2012 16:55

  házená

  málo házené

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 62 minut – Rok výroby: 2011
Žánr: Sport
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu