Time out

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 511  
Sdílet
| Poslat odkaz

Nejzajímavější zápasy, nejlepší hráči, největší výkony uplynulého týdne v basketbalu, volejbalu a házené se zajímavým hostem ve studiu

Tuto část pořadu nelze v současné době přehrát. » Videoarchiv

Time out se převlékl do nového kabátu

Starý známý v novém svěžím kabátu – tak se dá popsat podoba pořadu Time out v roce 2011. Změnil se víc než dost a hlavně se otevřel divákům, kteří do něho mohou zasahovat svými dotazy na pozvaného hosta. Cest, jak poslat dotazy, je několik: elektronickou poštou na adresu timeout@ceskatelevize.cz, pomocí formuláře, v průběhu živého úterního vysílání je navíc také otevřena telefonická linka.

Pořad Time out začala Česká televize vysílat už v roce 2000. Od té doby se několikrát změnil, ale letošní proměna je ve srovnání s předchozími revolucí. K trojici základních sportů – basketbalu, házené a volejbalu – přibyl čtvrtý: florbal. Nový je jeden hlavní host. Ten dostává více než půl hodiny prostor na odpovědi na otázky moderátora, diváků i komentátora příslušného sportu, který se v té chvíli do pořadu připojuje. Nový je i široký prostor pro experta sportu. Hosté a experti se střídají tak, aby se každý sport dočkal jednou za čtyři týdny svého experta i svého hosta.

Noví jsou i oba moderátoři: Time out uvádějí Jan Smetana a Jiří Kalemba.

Jiří Rejman, který byl dramaturgem Time outu od jeho vzniku a zůstává jím i nyní, si od změn slibuje, že potěší stávající diváky a navíc přitáhne i nové publikum. „Doufáme, že získáme hlavně mladé diváky. Proto jsme přidali mladý sport florbal, proto jsme do studia dostali mladé moderátory a vyhovovat by jim měl i nový odpolední vysílací čas.“

Premiéry nového Time outu můžete sledovat v přímém přenosu každé úterý kolem čtvrté hodiny odpoledne na Čtyřce.

Další zprávy na portálu ČT sport

 • DeRozan 42 body dovedl Toronto k výhře nad Houstonem
  DeRozan 42 body dovedl Toronto k výhře nad Houstonem

  31.3.2015 09:30

  New York - Basketbalista Toronta DeMar DeRozan si vylepšil osobní rekord v NBA na 42 bodů a výrazně přispěl k vítězství nad Houstonem 99:96. Rockets v Kanadě nevyhráli od roku 2007.

 • Nymburk prohrál na palubovce favorizovaného CSKA o 35 bodů
  Nymburk prohrál na palubovce favorizovaného CSKA o 35 bodů

  30.3.2015 22:16

  Moskva - Basketbalisté Nymburku ve VTB lize jasně podlehli favorizovanému CSKA Moskva 67:102. Na hřišti obhájce titulu utrpěli největší soutěžní prohru od února 2013.

 • Wade nasázel Detroitu 40 bodů, Oklahoma udolala Phoenix
  Wade nasázel Detroitu 40 bodů, Oklahoma udolala Phoenix

  30.3.2015 09:31

  Miami - Dwyane Wade nastřílel 40 bodů, z toho devatenáct v poslední čtvrtině, a vydatně tak pomohl Miami k výhře nad Detroitem 109:102. (VIDEO) Floridský celek zvítězil v NBA v pátém domácím utkání v řadě a upevnil si sedmou pozici ve Východní konferenci. 

 • Finále halového šampionátu v plážovém volejbale bylo bratrským soubojem
  Finále halového šampionátu v plážovém volejbale bylo bratrským soubojem

  29.3.2015 23:20

  Praha - O republikový halový titul v plážovím volejbale se hrálo v Praze na Pankráci. Už před finálovým utkáním bylo dané, že mistrem se stane někdo z bratrského dua David a Robert Kufovi. Finále mělo zvláštní náboj i proto, že bratři spolu a se svými parťáky také trénují a dobře znají své údery.

 • Člen basketbalové Síně slávy Jan Bobrovský slaví sedmdesátiny
  Člen basketbalové Síně slávy Jan Bobrovský slaví sedmdesátiny

  29.3.2015 19:50

  Praha - Jan Bobrovský spojil svůj život s českým basketbalem a stal se jeho živoucí legendou. Jako hráč pomohl vybojovat československé reprezentaci stříbro a bronz na mistrovství Evropy, jako trenér slavil úspěchy s brněnskými basketbalistkami i ženskou reprezentací, kterou dovedl až k titulu evropských mistryň. Člen Síně slávy České basketbalové federace slaví sedmdesátiny. "Celý můj život byl spojen s basketbalem," uvedl.

Diskuse diváků
 • David M. 1. 5. 2012 17:55

  Time out 1.5 Martin Richter

  Dobrý den, Martin Richter vybral otázku cituju : "kde přirovnal Tatran k Barceloně" Ale přečetl…

 • Pepík "Áža" Neužil, Třeboň 4. 4. 2012 14:14

  Filip Jícha-dvě chyby a nic

  Zpomalený záběr Filipova trháku ukazuje, jak měl přerušovaný driblink (sklepnutí míče při jeho zpracování,…

 • j. 6. 2. 2012 16:55

  házená

  málo házené

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 62 minut – Rok výroby: 2011
Žánr: Sport
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu