Hercule Poirot

A co tvoje zahrádka?

Hodnocení seriálu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 1675  
Sdílet
| Poslat odkaz

Někdo v té spořádané domácnosti je chladnokrevný travič. David Suchet v hlavní roli britského seriálu, natočeného podle literární předlohy Agathy Christie (1991). Dále hrají: H. Fraser, P. Jackson, P. Moranová, C. Russellová, A. Stallybrassová, T. Wylton a další. Režie Brian Farnham

Hercule Poirot
A co tvoje zahrádka?Na sovětské ambasádě v Londýně se konspirativně schází elegantní Ruska Katrina s úředníkem velvyslanectví. Tutéž ženu poznáváme jako společnici a pečovatelku v domě staré slečny Amélie Barrowbyové. Katrina doprovází slečnu i na velkolepou výstavu květin, kde se opět sejde s pracovníkem ambasády. Slečna Barrowbyová se zde naopak schází s Herculem Poirotem a při krátkém setkání mu předá sáček se semínky květin. Doma Poirot ke svému překvapení zjistí, že sáček je prázdný, a navíc najde v poště dopis, v němž jej slečna Barrowbyová naléhavě prosí o schůzku. Poirot se za ní vypraví hned druhý den, ale přesto přichází pozdě. Slečna Amélie podlehla předchozího večera náhlému záchvatu. Tentokrát se detektiv musí při pátrání obejít bez pomoci svého věrného společníka Hastingse, který zápolí s nečekanou, ale o to úpornější alergií.

Tuto část pořadu nelze v současné době přehrát. » Videoarchiv

Diskuse diváků
 • Bič Boží 26. 7. 2014 14:41

  Hudba?

  Nejen hudba... spousta dalších věcí. Starší díly tyto nesmysly neměly...

 • Patrik 26. 7. 2014 14:11

  Hudba

  Ta hudba to úplně zabíjí.

 • elle  •  25. 7. 2014 07:42

  obdivuji ho je úžasný

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Originální název: Agatha Christie's Poirot/How Does Your Garden Grow? – Stopáž: 52 minut – Rok výroby: 1991 – ST  4:3
Žánr: Seriál
Nejbližší díly ve vysílání
Tragédie o třech jednáních

sobota 26. 7.

A co tvoje zahrádka?

pondělí 28. 7.

Milionová loupež

úterý 29. 7.