Hercule Poirot

Křížový král

Hodnocení seriálu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 2171  
Sdílet
| Poslat odkaz

Když se bavíš s hadem, musíš se plazit po zemi. David Suchet v hlavní roli britského seriálu, natočeného podle literární předlohy Agathy Christie (1989). Dále hrají: H. Fraser, P. Jackson, N. Cusacková, D. Swift, J. Coy, J. Klaff, A. Elgarová a další. Režie Renny Rye

Kapitán Hastings navštíví svého dobrého přítele, začínajícího filmového režiséra Bunnyho Saunderse, a společně s ním se do atraktivního prostředí filmových ateliérů Parade podívá i Hercule Poirot. Stává se však bohužel svědkem nepříjemného výstupu mezi autoritářským majitelem studií, Henrym Reedburnem, a stárnoucí hereckou hvězdou Ralphem Waltonem. Reedburn herce na hodinu propustí, což se neobejde bez vzájemných slovních inzultací a výhrůžek. Tím ale aféra nekončí, večer je totiž filmový magnát nalezen ve své funkcionalistické vile zavražděn. V průběhu vyšetřování, v němž sehraje důležitou úlohu balíček karet, prokáže kapitán Hastings nevšední zájem o moderní umění.

Přehrát video

Diskuse diváků
 • betynka 8. 2. 2015 14:47

  zvuk

  Nechapu, co si porad stezujete, mne funguje zvuk i obraz na ruznych pocitacich…

 • kral hory 25. 1. 2015 20:03

  funguje

  mě funguje naprosto bez problemu asi mate spatny PC. lol

 • Zuzana 24. 1. 2015 10:36

  LICENCE?!

  Nefunguje nic - bude to vůbec někdo řešit? Díky!

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Originální název: Agatha Christie's Poirot/King of Clubs, The – Stopáž: 47 minut – Rok výroby: 1989 – ST  4:3
Žánr: Seriál
Nejbližší díly ve vysílání
Podivná loupež

sobota 21. 2.

Křížový král

sobota 7. 3.