Hercule Poirot

Smrt na mysu - 1. část

Hodnocení seriálu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 2196  
Sdílet
| Poslat odkaz

Všichni máme chvíle, kdy se nám zdá, že smrt je vítanější než život. David Suchet v hlavní roli britského seriálu, natočeného podle literární předlohy Agathy Christie (1990). Dále hrají: H. Fraser, P. Jackson, P. Walkerová, J. Harding, J. Young, A. Sterlingová, P. Geoffrey, Ch. Baines, E. Downesová a další. Režie Renny Rye

Hercule Poirot si s kapitánem Hastingsem konečně dopřáli dovolenou, ale již první den pobytu v přívětivém přímořském letovisku naznačí, že prosluněná idyla je pouze zdánlivá. Půvabná mladá žena Nick Buckleyová se při posezení na terase s oběma detektivy stane terčem neznámého střelce. Tentokrát to naštěstí odnesl jen její klobouk, ale při pozdějším rozhovoru se Poirot dozvídá, že to byl v krátké době již čtvrtý incident, při kterém mohla přijít o život. Před časem na ni doma málem spadl těžký obraz, potom selhaly brzdy jejího auta a nedávno se nad ní sám od sebe uvolnil balvan z útesu na pláži. Ona sama sice nepřikládá těmto událostem velkou váhu, ale Poirot je ve střehu. Zdá se to jen kapitánu Hastingsovi, nebo geniální detektiv skutečně nalezl v okouzlující slečně Buckleyové zalíbení?

Přehrát video

Diskuse diváků
 • betynka 8. 2. 2015 14:47

  zvuk

  Nechapu, co si porad stezujete, mne funguje zvuk i obraz na ruznych pocitacich…

 • kral hory 25. 1. 2015 20:03

  funguje

  mě funguje naprosto bez problemu asi mate spatny PC. lol

 • Zuzana 24. 1. 2015 10:36

  LICENCE?!

  Nefunguje nic - bude to vůbec někdo řešit? Díky!

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Originální název: Agatha Christie's Poirot/Peril at End House 1/2 – Stopáž: 51 minut – Rok výroby: 1990 – ST  4:3
Žánr: Seriál
Nejbližší díly ve vysílání
Smrt na mysu - 1. část

sobota 21. 3.

Smrt na mysu - 2. část

sobota 28. 3.