Reportáž z mezinárodního mistrovství České republiky v tenise na vozíčku

Další zprávy na portálu ČT sport

• Isner potřetí v řadě zvítězil v Atlantě
    Isner potřetí v řadě zvítězil v Atlantě

2.8.2015 22:40

Atlanta - Americký tenista John Isner vyhrál potřetí za sebou turnaj v Atlantě. Ve finále porazil Kypřana Marcose Baghdatise 6:3, 6:3 a získal desátý titul v kariéře a první letošní.

• Nadal získal titul v Hamburku a opět se přiblížil Vilasovu rekordu
    Nadal získal titul v Hamburku a opět se přiblížil Vilasovu rekordu

2.8.2015 16:35

Hamburk - Španělský tenista Rafael Nadal získal na turnaji v Hamburku 47. antukový titul v kariéře. Ve finále zvítězil nad Italem Fabiem Fogninim dvakrát 7:5. Nejvýše nasazený Nadal si zopakoval triumf z roku 2008 a ztrácí už jen dva tituly ze svého oblíbeného povrchu na rekord někdejší argentinské hvězdy Guillerma Vilase.

• Velká škola a zkušenost, řekl o zápasu s Nadalem Veselý
    Velká škola a zkušenost, řekl o zápasu s Nadalem Veselý

31.7.2015 10:20

Hamburk - Jako velkou zkušenost a motivaci do další práce bral tenista Jiří Veselý svůj první zápas se Španělem Rafaelem Nadalem. Bývalého prvního hráče světa potrápil ve čtvrtek ve 2. kole v Hamburku.

• Vaidišová poprvé na turnajích v Česku. Nejdříve v Plzni a pak v Praze
    Vaidišová poprvé na turnajích v Česku. Nejdříve v Plzni a pak v Praze

31.7.2015 10:10

Praha - Nicole Vaidišová si poprvé od návratu k profesionální kariéře zahraje na turnajích v Česku. Příští týden bude hrát bývalá světová sedmička, nyní 297. hráčka žebříčku WTA, na turnaji ITF v Plzni a od 10. srpna se díky divoké kartě objeví i na akci stejné kategorie v Praze na Štvanici.

• Štěpánek ztratil v Atlantě vyrovnaný zápas s jedničkou Isnerem
    Štěpánek ztratil v Atlantě vyrovnaný zápas s jedničkou Isnerem

31.7.2015 08:41

Atlanta - Radek Štěpánek dovedl zápas druhého kola v Atlantě s nasazenou jedničkou Johnem Isnerem dvakrát do tie-breaku, ale postup do čtvrtfinále nevybojoval. Domácí Američan a dvojnásobný vítěz turnaje předvedl 33 es a šestatřicetiletého českého tenistu porazil ve zkrácených hrách 7:3 a 9:7.