Reportáž z mezinárodního mistrovství České republiky v tenise na vozíčku

Další zprávy na portálu ČT sport

• Kvitová prohrála s Radwaňskou, Wozniacká překvapila Šarapovovou
    Kvitová prohrála s Radwaňskou, Wozniacká překvapila Šarapovovou

21.10.2014 20:33

Singapur – Petra Kvitová nevstoupila dobře do Turnaje mistryň. Ve svém úvodním utkání v Bílé skupině v Singapuru hodně chybovala a Polce Agnieszce Radwaňské podlehla 2:6 a 3:6. Návrat na turnaj po třech letech oslavila Caroline Wozniacká. Dánka porazila favoritku Rusku Marii Šarapovovou po boji 7:6, 6:7 a 6:2.

• Na Turnaji mistryň se bude hrát o trofej Martiny Navrátilové
    Na Turnaji mistryň se bude hrát o trofej Martiny Navrátilové

21.10.2014 09:39

Singapur – Obrovské pocty se dostalo české rodačce Martině Navrátilové. O trofej, jež nese její jméno, budou od letoška usilovat nejlepší deblistky světa na Turnaji mistryň. Získat Pohár Martiny Navrátilové se pokusí i Květa Peschkeová v páru se Slovinkou Katerinou Srebotnikovou, jimž dnešní los určil pro 1. kolo nejtěžší možné soupeřky - světové jedničky Saru Erraniovou a Robertu Vinciovou z Itálie.

• Williamsová v úvodu turnaje jasně přehrála Ivanovičovou
    Williamsová v úvodu turnaje jasně přehrála Ivanovičovou

20.10.2014 17:31

Singapur - Šampionka posledních dvou ročníků Serena Williamsová vkročila do Turnaje mistryň pro osm nejlepších tenistek sezony dvousetovým vítězstvím. Úvodní soupeřku Anu Ivanovičovou porazila favorizovaná Američanka dvakrát 6:4. Ve druhém zápase Červené skupiny vyhrála Rumunka Simona Halepová v souboji debutantek nad Kanaďankou Eugenií Bouchardovou 6:2, 6:3.

• České tenistky stoupají žebříčkem, v elitní třicítce jsou čtyři
    České tenistky stoupají žebříčkem, v elitní třicítce jsou čtyři

20.10.2014 09:06

Londýn – V Singapuru startuje Turnaj mistryň a česká zástupkyně Petra Kvitová do něj vstoupí jako světová tenisová trojka. V žebříčku WTA Tour si o jedno místo polepšila i přes volno v minulém týdnu, když se vrátila před Rumunku Simonu Halepovou. Žebříčkem stoupaly ale i další Češky, v elitní třicítce jsou nyní dokonce čtyři.

• Snová premiéra – Čermák s Veselým vyhráli v Moskvě
    Snová premiéra – Čermák s Veselým vyhráli v Moskvě

19.10.2014 18:32

Moskva - Tenisté František Čermák s Jiřím Veselým získali při prvním společném startu deblový titul v Moskvě. Ve dvouhrách ovládli Kremlin Cup domácí Anastasia Pavljučenkovová a Chorvat Marin Čilič.