Záznam vybraného utkání nejprestižnější evropské klubové soutěže

Další zprávy na portálu ČT sport

• Enrique po vítězství v LM: Zatím nevím, zda v Barceloně zůstanu
    Enrique po vítězství v LM: Zatím nevím, zda v Barceloně zůstanu

7.6.2015 12:31

Berlín – Po vítězství v Lize mistrů ho jeho svěřenci házeli radostí do vzduchu a na trenérovi Barcelony Luisi Enriquem bylo znát, jak si moment užívá. Katalánský celek totiž hned při své první sezoně získal prestižní treble, tedy kromě milionářské soutěže španělský celek ovládl i ligu a pohár. Přesto pětačtyřicetiletý kouč zatím neví, jestli bude v Barceloně pokračovat.

• To je odchod. Už teď se mi stýská, říká Xavi
    To je odchod. Už teď se mi stýská, říká Xavi

7.6.2015 09:44

Berlín - Lepším způsobem se záložník Xavi s Barcelonou rozloučit nemohl. Jako kapitán v sobotu v Berlíně převzal po výhře 3:1 nad Juventusem pohár pro vítěze Ligy mistrů. Pětatřicetiletý fotbalista navíc nastoupil ke 151. prvnímu utkání v soutěži a stanovil tak nový rekord.

• Katalánsko-italskou bitvu o Berlín vyhrála Barcelona a slaví triumf
    Katalánsko-italskou bitvu o Berlín vyhrála Barcelona a slaví triumf

6.6.2015 22:40

Berlín - Barcelona slaví po vítězství nad Juventusem 3:1 čtvrtý triumf v Lize mistrů za posledních deset let. Skóre na vyprodaném stadionu v Berlíně otevřel už ve čtvrté minutě Rakitič, ve druhém poločase kontroval Morata, vítězný gól dal Suárez. V nastavení orazítkoval výhru Neymar.

• Xavi vs. Pirlo. Poslední souboj dvou fenoménů, kteří změnili fotbal
    Xavi vs. Pirlo. Poslední souboj dvou fenoménů, kteří změnili fotbal

6.6.2015 06:00

Berlín/Praha - Pro oba hráče to může být poslední zápas v kariéře - alespoň tedy v evropském fotbale. Měli se potkat v jednom dresu, nakonec k tomu však nedošlo - a možná k tomu nedojde ani v sobotu na hřišti ve finále Ligy mistrů. Přesto půjde o poslední souboj dvou hráčů, na kterých stojí kolosální úspěchy jejich týmů. A odchod Xaviho i Pirla bude znamenat velkou ztrátu pro fotbal.

• KVÍZ: Jak dobře znáte vítěze a finále Ligy mistrů a PMEZ?
    KVÍZ: Jak dobře znáte vítěze a finále Ligy mistrů a PMEZ?

5.6.2015 17:25

Stopáž: 195 minut – Rok výroby: 2010
Žánr: Sport