Záznam vybraného utkání nejprestižnější evropské klubové soutěže

Další zprávy na portálu ČT sport

• Sporting podal protest, chce opakovat duel se Schalke
    Sporting podal protest, chce opakovat duel se Schalke

23.10.2014 15:04

Gelsenkirchen (Německo) - Sporting Lisabon podal k UEFA protest proti výsledku úterního utkání fotbalové Ligy mistrů na Schalke. Portugalský tým prohrál 3:4 gólem v nastaveném čase z penalty, jež byla nařízena nesprávně.

• Enfant terrible Balotelli. V poločasové přestávce si s Pepem vyměnil dres
    Enfant terrible Balotelli. V poločasové přestávce si s Pepem vyměnil dres

23.10.2014 12:41

Liverpool - Mario Balotelli předvedl v utkání s Realem Madrid další ze svých pověstných "úletů". Kontroverzní italský útočník naštval trenéra Brendana Rodgerse tím, že si v poločase při cestě ze hřiště do kabin vyměnil dres se soupeřovým obránce Pepem. Do druhého dějství už Balotelli, který se zatím po letním příchodu do Liverpoolu trápí, po mizerném výkonu nenastoupil.

• Ronaldo: Nemám strach, že bych Raúlův rekord nepřekonal
    Ronaldo: Nemám strach, že bych Raúlův rekord nepřekonal

23.10.2014 11:01

Londýn – Fotbalista Realu Madrid Cristiano Ronaldo byl ve středečním utkání v Liverpoolu několikrát blízko k vyrovnání střeleckého rekordu Ligy mistrů. Přestože se nakonec musel spokojit s jedním gólem a k dotažení legendárního Raúla mu ještě jeden zásah chybí, nepochybuje o tom, že metu jako první překoná v některém z příštích zápasů. Byť na něj velký rival Lionel Messi z Barcelony ztrácí jedinou branku.

• Velký obrat Arsenalu, dvěma góly v závěru porazil Anderlecht
    Velký obrat Arsenalu, dvěma góly v závěru porazil Anderlecht

22.10.2014 23:07

Brusel - Fotbalisté Arsenalu vyhráli ve 3. kole základních skupin Ligy mistrů na hřišti Anderlechtu Brusel 2:1. V dlouho poměrně nevýrazném utkání šli sice v 70. minutě do vedení domácí, Kanonýři ale v závěru odpověděli góly Gibbse a Podolského, který v první minutě nastavení rozhodl o zisků tří bodů pro hosty. Anderlecht byl přitom zejména v druhém poločase výrazně lepší, po vedoucí brance ale nedokázal proměnit žádnou ze svých dalších šancí.

• Real zvítězil na Anfieldu 3:0, Dortmund nasázel Galatasarayi čtyřku
    Real zvítězil na Anfieldu 3:0, Dortmund nasázel Galatasarayi čtyřku

22.10.2014 23:06

Liverpool - Fotbalisté Realu Madrid v Lize mistrů vyhráli na hřišti Liverpoolu 3:0 a po třetím zápase zůstávají ve skupině B stoprocentní. Rozjetý obhájce trofeje porazil anglický celek poprvé v historii a triumfoval v osmém soutěžním utkání za sebou. Oslabená Basilej s českými reprezentanty Tomášem Vaclíkem a Markem Suchým podlehla gólem v nastavení 0:1 Ludogorci Razgrad. Arsenal v Bruselu otočil v posledních minutách utkání s Anderlechtem a zvítězil 2:1 (více čtěte zde). Dařilo se i Dortmundu, který deklasoval Galatasaray 4:0.

Stopáž: 195 minut – Rok výroby: 2010
Žánr: Sport