Záznam vybraného utkání nejprestižnější evropské klubové soutěže

Další zprávy na portálu ČT sport

• Brahímí prvním hattrickem v kariéře přispěl k demolici Borisova
    Brahímí prvním hattrickem v kariéře přispěl k demolici Borisova

18.9.2014 13:55

Porto - Poprvé v kariéře se alžírský fotbalista Jasín Brahímí dočkal tří gólů v jednom utkání, navíc se mu to povedlo při premiéře ve slavné Lize mistrů. Svým hattrickem pomohl Portu k vysoké výhře 6:0 nad BATE Borisov. Věří, že až se s týmem po letním příchodu ještě více sehraje, bude ještě lepší.

• Boateng zajistil Bayernu těsně vítězství nad Citizens
    Boateng zajistil Bayernu těsně vítězství nad Citizens

17.9.2014 23:20

Mnichov - Fotbalisté Bayernu Mnichov porazili ve šlágru středečního programu úvodního kola základních skupin Ligy mistrů Manchester City 1:0 gólem obránce Boatenga z poslední minuty. Domácí měli v Allianz Areně po většinu zápasu více ze hry, neproměnili však zejména v prvním poločase několik velkých šancí, navíc jim španělský rozhodčí Mallenco upřel pokutový kop po evidentní ruce Fernandinha. V druhém duelu skupiny E deklasoval AS Řím na domácím hřišti CSKA Moskva 5:1.

• Chelsea doma pouze remizovala se Schalke
    Chelsea doma pouze remizovala se Schalke

17.9.2014 23:14

Praha - Fotbalisté Chelsea poprvé v sezoně ztratili body, když v 1. kole základních skupin Ligy mistrů doma jen remizovali 1:1 se Schalke. Reprezentační gólman Petr Čech to znovu jen sledoval z lavičky Chelsea. Porto deklasovalo 6:0 BATE Borisov i zásluhou hattricku Yacine Brahimiho.

• Do Ligy mistrů vystupuje i Chelsea, dočká se Čech šance?
    Do Ligy mistrů vystupuje i Chelsea, dočká se Čech šance?

17.9.2014 14:10

Praha Nový ročník Ligy mistrů pokračuje zbylými osmi zápasy 1. kola základních skupin a do soutěže vstoupí také fotbalisté Chelsea domácím utkáním se Schalke. Svou šanci vyhlíží gólman Petr Čech, kterého zatím v úvodu sezony nepustila mezi tyče nová brankářská jednička "Blues" Thibaut Courtois. Ve šlágru večera změří síly německý šampion Bayern Mnichov s anglickým mistrem Manchesterem City, přímý přenos utkání sledujte v rámci Studia Fotbal od 20:15 na ČT sport a našem webu.

• Chyba brankáře v nastavení stála Razgrad bod proti Liverpoolu
    Chyba brankáře v nastavení stála Razgrad bod proti Liverpoolu

17.9.2014 12:27

Liverpool - Až třetí brankář fotbalistů Ludogorce Razgrad Milan Borjan se mohl v úterním utkání 1. kola Ligy mistrů na půdě Liverpoolu stát hrdinou nováčka soutěže, nakonec byl ale za největšího smolaře. Gólman, který se k týmu připojil teprve čtyři dny před zápasem, na Anfield Road přes 90 minut mezi tyčemi čaroval, jenže ve druhé minutě nastavení nezpracoval balon od spoluhráče, následně fauloval a domácí Steven Gerrard z penalty rozhodl o výhře "Reds" 2:1.

Stopáž: 195 minut – Rok výroby: 2010
Žánr: Sport