Záznam vybraného utkání nejprestižnější evropské klubové soutěže

Další zprávy na portálu ČT sport

• Gólové žně. Hráči Bayernu, Šachtaru a Chelsea se trefili dvacetkrát
    Gólové žně. Hráči Bayernu, Šachtaru a Chelsea se trefili dvacetkrát

21.10.2014 23:15

Řím – Fotbalisté Bayernu Mnichov sice ve šlágru večera ve 3. kole základní skupiny F na hřišti AS Řím neudrželi stoprocentní bodovou bilanci z úvodních dvou zápasů a neprotáhli tak sérii 748 minut bez inkasované branky, i tak ale zvítězili nad AS Řím vysoko 7:1. Poprvé v sezoně si v LM zachytal Petr Čech, ustál penaltu a přispěl k domácí výhře fotbalistů Chelsea nad Mariborem 6:0. Šachtar Doněck jako první tým v soutěži vyhrál úvodní dějství 6:0 a nakonec zvítězil na hřišti běloruského Borisova 7:0.

• Bayern bude v Římě hájit neprůstřelnost, PSG čeká Apoel
    Bayern bude v Římě hájit neprůstřelnost, PSG čeká Apoel

21.10.2014 07:00

Praha - Nejslavnější klubová soutěž světa nabere na konci října a začátku listopadu na obrátkách. V dnešním programu 3. kola Ligy mistrů budou Chelsea a Paris St. Germain hájit dosavadní neporazitelnost v sezoně, Bayern Mnichov pak ve šlágru večera na hřišti AS Řím zkusí udržet stoprocentní bodovou bilanci z úvodních dvou zápasů a protáhnout sérii 748 minut bez inkasované branky. Toto utkání můžete sledovat na našem webu v podrobné on-line reportáži od 20:45.

• Liga mistrů mění systém nasazení. Lépe na tom budou šampioni elitních soutěží
    Liga mistrů mění systém nasazení. Lépe na tom budou šampioni elitních soutěží

9.10.2014 19:06

Nyon – Systém nasazování v Lize mistrů se od příští sezony změní. V prvním výkonnostním koši už nebudou týmy s nejlepším koeficientem za posledních pět let jako doposud, ale obhájce trofeje a sedm mistrů nejlepších evropských soutěží. Změnu pravidel má ratifikovat výkonný výbor UEFA na svém prosincovém zasedání, uvedl generální sekretář Gianni Infantino.

• CSKA bude hrát i nadále bez svých fanoušků. Disciplinárka prodloužila trest
    CSKA bude hrát i nadále bez svých fanoušků. Disciplinárka prodloužila trest

3.10.2014 17:50

Nyon (Švýcarsko) – Fanoušci CSKA Moskva své miláčky v základní skupině Ligy mistrů již letos nepodpoří. Disciplinární komise UEFA potrestala ruský klub za opakované rasistické projevy fanoušků a řádění chuligánů při zářijovém utkání 1. kola Ligy mistrů na hřišti AS Řím uzavřením vlastního stadionu v evropských pohárech na tři zápasy. Zápas na Olympijském stadionu tehdy musel být na dvě minuty přerušen, italský celek zvítězil jednoznačně 5:1.

• Welbeckův premiérový hattrick. Probudil v sobě instinkt zabijáka, řekl Wenger
    Welbeckův premiérový hattrick. Probudil v sobě instinkt zabijáka, řekl Wenger

2.10.2014 11:17

Londýn - Danny Welbeck přestal zahazovat šance a včera v Lize mistrů zařídil fotbalistům Arsenalu hattrickem vítězství 4:1 nad Galatasarayem Istanbul. Třiadvacetiletý anglický reprezentant se mezi dospělými trefil třikrát v jednom zápase poprvé a sám tím byl zaskočen.

Stopáž: 195 minut – Rok výroby: 2010
Žánr: Sport