Záznam vybraného utkání nejprestižnější evropské klubové soutěže

Další zprávy na portálu ČT sport

• Simeone: Do odvety Atlétiku věřím, v Leverkusenu jsme mohli prohrát i hůř
    Simeone: Do odvety Atlétiku věřím, v Leverkusenu jsme mohli prohrát i hůř

26.2.2015 12:00

Leverkusen – Porážka obvykle nebývá důvodem ke spokojenosti. Trenér Atlétika Madrid Diego Simeone byl ale i po prohře svého mužstva 0:1 v Leverkusenu optimistický. Podle argentinského kouče má poslední finalista Ligy mistrů solidní pozici do odvety osmifinále prestižní soutěže.

• Leverkusen porazil matné Atlético 1:0, hosté dohrávali v oslabení
    Leverkusen porazil matné Atlético 1:0, hosté dohrávali v oslabení

25.2.2015 23:47

Leverkusen - Fotbalisté Bayeru Leverkusen porazili v úvodním osmifinále Ligy mistrů loňského finalistu Atlético Madrid 1:0. O jedinou branku utkání se postaral v 57. minutě turecký záložník Calhanoglu. Španělský celek, který dohrával poslední čtvrthodinu bez vyloučeného Tiaga, inkasoval v Lize mistrů po 524 minutách a v domácí odvetě bude muset dohánět ztrátu.

• Arsenal nečekaně selhal proti Monaku a je téměř vyřazen
    Arsenal nečekaně selhal proti Monaku a je téměř vyřazen

25.2.2015 23:29

Londýn - Arsénu Wengerovi se utkání proti bývalému klubu hrubě nepovedlo. Arsenal si po Monaku, papírově přijatelnému protivníkovi, dělal naděje na postup do čtvrtfinále, jenže v domácím prostředí zcela selhal a prohrál 1:3. Do venkovní odvety tak Gunners půjdou s velmi nepříznivým výsledkem, který je prakticky vyřazuje z Ligy mistrů.

• Hráči City: Messiho zahozená penalta nám dala naději
    Hráči City: Messiho zahozená penalta nám dala naději

25.2.2015 09:36

Manchester - Jako klíčový okamžik označili fotbalisté Manchesteru City neproměněnou penaltu Barcelony v závěru úvodního osmifinále Ligy mistrů. Zákrok Joea Harta proti střele Lionela Messiho jim dal i přes porážku 1:2 naději do odvety, která se ve Španělsku hraje za tři týdny.

• Arsenal chce proti Monaku zlomit černou sérii, Atlético jde na Leverkusen
    Arsenal chce proti Monaku zlomit černou sérii, Atlético jde na Leverkusen

25.2.2015 07:00

Londýn – Zlomit osmifinálové prokletí se chystá londýnský Arsenal, který v Lize mistrů skončil před branou čtvrtfinále pokaždé v předchozích čtyřech sezonách. V cestě stojí anglickému celku Monako, které před lety sedm sezon vedl současný trenér Arsenalu Arséne Wenger. V druhém dnešním duelu se střetne Leverkusen s loňským finalistou Atlétikem Madridem. Přímý přenos duelu Arsenal – Monaco sledujte od 20:20 na ČT sport a našem webu, z utkání Leverkusen – Atlético vám na webu přineseme podrobnou on-line reportáž.

Stopáž: 195 minut – Rok výroby: 2010
Žánr: Sport