BC Chimki Moskva - Partizan mt:s Belgrade

Záznam utkání Evropské ligy v basketbalu mužů

Další zprávy na portálu ČT sport

• Pardubice zůstávají stoprocentní, Děčín zvítězil v Opavě
    Pardubice zůstávají stoprocentní, Děčín zvítězil v Opavě

20.10.2014 20:37

Praha – Basketbalisté Pardubic vyhráli i šestý ligový zápas v sezoně. Ve vyrovnaném utkání v Kolíně zvítězili 88:82 a mají stoprocentní bilanci stejně jako Nymburk. Úřadující mistr však v domácí soutěži odehrál dosud jen dva zápasy. Hráči Prostějova vyhráli i čtvrtý domácí zápas v ligové sezoně. Nad Ostravou zvítězili 93:77 a v tabulce jim patří třetí místo. Děčín zvítězil v Opavě 67:78 a udržel čtvrtou příčku, Slezané jsou až devátí.

• Nymburk přestřílel Saratov, dařilo se Bendovi
    Nymburk přestřílel Saratov, dařilo se Bendovi

19.10.2014 18:32

Nymburk - Basketbalisté Nymburku si ve VTB lize připsali druhou výhru. Po úvodních třech prohrách nejprve zdolali Astanu a doma přehráli i nováčka soutěže Saratov 96:86, když předvedli zejména velmi dobrý výkon v útoku.

• Veselý se vrátil do Euroligy výhrou Fenerbahce nad Milánem
    Veselý se vrátil do Euroligy výhrou Fenerbahce nad Milánem

17.10.2014 23:29

Istanbul - Český basketbalista Jan Veselý prožil vítězný návrat z NBA do Evropské ligy, v níž jeho Fenerbahce Istanbul na úvod porazilo EA Milán 77:74. Veselý k tomu přispěl šesti body a především dobrou obranou a doskoky. Veselý se po třech letech v NBA vrátil do Evropy a v dresu Fenerbahce znovu hraje soutěž, ve které si výkony v barvách Partizanu Bělehrad vysloužil zámořské angažmá.

• Maccabi Tel Aviv přehráli Limoges o 16 bodů
    Maccabi Tel Aviv přehráli Limoges o 16 bodů

16.10.2014 22:59

Tel Aviv – Tým Maccabi držel ve vyrovnané první čtvrtině utkání basketbalové euroligy Američan Devin Smith, který do přestávky zaznamenal 11 bodů a 10 doskoků. Hráči Limoges se po změně stran vzchopili a dvěma trojkami za sebou vyrovnali na 48:48. Zbytek třetí čtvrtiny a hlavně její závěr ovšem znovu patřil domácím. Markus Haynes dvěma akrobatickými zakončeními zařídil čtrnáctibodové vedení Maccabi. Obhájci trofeje si už výhru nenechali vzít, jejich nejlepším hráčem i střelcem byl Jeremy Pargo, který nakonec k vítězství Maccabi nad Limoges 92:76 přispěl rovnými dvaceti body.

• Startují nejvyšší volejbalové soutěže mužů i žen, favorité se nemění
    Startují nejvyšší volejbalové soutěže mužů i žen, favorité se nemění

16.10.2014 07:40

Praha - Shodně odstartují obě nejvyšší domácí volejbalové soutěže, jejichž favorité se nemění. Hlavními adepty na extraligové tituly jsou jejich obhájci - muži Jihostroje České Budějovice a ženy Agel Prostějov.