BC Chimki Moskva - Partizan mt:s Belgrade

Záznam utkání Evropské ligy v basketbalu mužů

Další zprávy na portálu ČT sport

• Bombová hrozba přerušila duel v Athénách, výhru slaví znovu Barcelona
    Bombová hrozba přerušila duel v Athénách, výhru slaví znovu Barcelona

19.12.2014 23:20

Atény - Zápas 10. kola Evropské ligy basketbalistů mezi Panathinaikosem Atény a FC Barcelona se protáhl kvůli telefonické bombové hrozbě. Policie vyklidila halu v poločase, kdy hostující mužstvo s českým reprezentantem Tomášem Satoranským v sestavě vedlo 40:23, po půlhodinové prohlídce však zápas mohl pokračovat.

• Oklahomě se zranil Durant a nestačila na Golden State
    Oklahomě se zranil Durant a nestačila na Golden State

19.12.2014 09:14

New York - Basketbalisté Golden State utnuli ve čtvrtečním utkání NBA sedmizápasovou vítěznou sérii Oklahomy, kterou doma porazili 114:109. V dresu hostů se mimořádně dařilo Kevinu Durantovi, jenž stihl dát 30 bodů za 18 minut, jenže těsně před koncem prvního poločasu si zvrtnul kotník a zápas pro něj skončil.

• Brněnské středoškolské derby ovládla Jaroška
    Brněnské středoškolské derby ovládla Jaroška

18.12.2014 17:23

Brno – Dvě brněnská gymnázia – ze Slovanského náměstí a ze třídy kapitána Jaroše – sehrála loni v předvánočním čase premiérový basketbalový zápas. Na nastolenou tradici navázaly obě školy dnes dopoledne. A stejně jako před rokem je i dnes povzbuzovala vyprodaná hala Na Rosničce. "Jaroška" zvítězila jak v dívčím, tak v chlapeckém duelu. Nejlepším střelcem se stal Jan Bráblík, který nastřádal 24 bodů.

• Nymburk čeká v Eurocupu silný Petrohrad
    Nymburk čeká v Eurocupu silný Petrohrad

18.12.2014 11:23

Praha - Výsledky závěrečných zápasů základních skupin Evropského poháru rozhodly o tom, že basketbalisté Nymburku nakonec obsadili ve skupině třetí místo. V jarní části si zahrají ve skupině G se Štrasburkem a Petrohradem. Jejich třetím soupeřem bude pátý tým skupiny A Euroligy, kterým bude Nižnij Novgorod či Žalgiris Kaunas. Rozhodne se v posledním kole.

• Memphis po třetím prodloužení udolal šampiony ze San Antonia
    Memphis po třetím prodloužení udolal šampiony ze San Antonia

18.12.2014 09:23

New York - Basketbalisté Memphisu vybojovali po třetím prodloužení vítězství na palubovce úřadujících šampionů NBA San Antonia 117:116. V hale Spurs uspěli po třech a půl letech a předchozích deseti porážkách.