Před Zlatou tretrou

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 460  
Sdílet
| Poslat odkaz

Aktuální informace o přípravách největšího atletického podniku v Česku

V současné době není video k dispozici.

Další zprávy na portálu ČT sport

 • Trenér Železný: Představuji si, jak jednou celé stupně vítězů budou české
  Trenér Železný: Představuji si, jak jednou celé stupně vítězů budou české

  22.5.2015 10:09

  Praha – Mezi šesti nejlepšími oštěpaři rozbíhající se sezony jsou hned tři Češi. A všichni patří do tréninkové skupiny kouče Jana Železného. Ten je zatím s výkony svých svěřenců spokojen, ale ví, že hlavní událost teprve přijde, když se v srpnu uskuteční mistrovství světa. "Když neuděláte výkon na MS, zbytek sezony nic neznamená. To je kruté," prohlásil Železný, jenž si začíná pohrávat s myšlenkou, že v blízkých letech pověsí vrcholové trénování na hřebík.

 • Špotáková po vlastní přípravě: Bylo to náročné, dělala jsem na tom do nocí
  Špotáková po vlastní přípravě: Bylo to náročné, dělala jsem na tom do nocí

  21.5.2015 15:42

  Praha – V listopadu se rozhodla, že do nové sezony půjde bez trenéra a bude se poprvé připravovat sama. Barbora Špotáková je však zatím se svými výkony v trénincích spokojená a svou formu si bude moci poprvé naostro otestovat příští týden v úterý Zlatá tretra v Ostravě, jež bude jejím prvním závodem v ročníku. A česká reprezentantka by zde ráda vylepšila vlastní nepříliš dobrou bilanci.

 • Frydrych vyhrál soutěž oštěpařů na mítinku v Pekingu
  Frydrych vyhrál soutěž oštěpařů na mítinku v Pekingu

  20.5.2015 16:59

  Peking - Oštěpař Petr Frydrych zvítězil na atletickém mítinku IAAF kategorie World Challenge v Pekingu. Svěřenec Jana Železného hodil v dějišti srpnového mistrovství světa 83 metrů a 10 centimetrů. Za hranici 80 metrů se v soutěži dostali už jen Rus Dmitrij Tarabin (80,53) a Němec Lars Hamann (80,28). Výškař Jaroslav Bába skončil výkonem 224 centimetrů třetí a prohrál jen s dvěma domácími výškaři. Oba se dostali přes hranici 230 cm, vítězný Čang Kuo-wej skočil 234.

 • Hejnová se chystá na Tretru, čtvrtku chce zaběhnout pod 55 sekund
  Hejnová se chystá na Tretru, čtvrtku chce zaběhnout pod 55 sekund

  20.5.2015 10:19

  Praha - Mistryně světa v běhu na 400 metrů překážek Zuzana Hejnová se příští týden skoro po roce vrátí ke své trati. Na ní naposledy startovala loni na mistrovství České republiky v Ostravě, ale pak se rozhodla sezonu ukončit a doléčit následky vážného zranění a bolavou patu. V úterý v Turnově otestovala formu na třístovce a věří, že je v dobré kondici. Na Zlaté tretře by za týden ráda běžela pod 55 sekund.

 • Daňkův memoriál diskařů ovládl Malachowski, Maslák s Hejnovou testovali formu
  Daňkův memoriál diskařů ovládl Malachowski, Maslák s Hejnovou testovali formu

  19.5.2015 18:20

  Turnov - Memoriál Ludvíka Daňka v hodu diskem vyhrál v Turnově potřetí za sebou Polák Piotr Malachowski. Výkonem 64,59 metru zvítězil vicemistr světa v hlavní disciplíně mítinku před Němcem Martinem Wierigem, který hodil jen o osm centimetrů méně. Třetí skončil hodem dlouhým 63,14 Estonec Gerd Kanter, olympijský vítěz z Pekingu a třetí diskař z Her v Londýně 2012. Formu na netradičních tratích si otestovali Zuzana Hejnová a Pavel Maslák.

Stopáž: 21 minut – Rok výroby: 2012
Žánr: Sport
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu