Před Zlatou tretrou

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 454  
Sdílet
| Poslat odkaz

Aktuální informace o přípravách největšího atletického podniku v Česku

V současné době není video k dispozici.

Další zprávy na portálu ČT sport

 • Pražský půlmaraton nejkvalitnější v historii. Padnou traťové rekordy?
  Pražský půlmaraton nejkvalitnější v historii. Padnou traťové rekordy?

  26.3.2015 20:05

  Praha – Pražský půlmaraton slibuje nesmírně kvalitní podívanou. Ve startovních listinách je dvanáct atletů s osobními rekordy pod 61 minut a devět běžkyň s maximy pod 1:10:00. Favority jsou Keňané Leonard Komon a Lucy Kabuuová, z českých vytrvalců by měli hrát prim Jiří Homoláč a Anežka Drahotová. Přihlášen je maximální počet 12 500 běžců z 81 zemí světa. Poběží se v sobotu se startem ve 12:00 na náměstí Jana Palacha. Přímý přenos na našem webu startuje v 11:50. Živé záběry z cíle bude web nabízet až do doběhu posledního závodníka.

 • Běh Lužánkami ovládli v rekordních časech Kimayo a Kácserová
  Běh Lužánkami ovládli v rekordních časech Kimayo a Kácserová

  23.3.2015 14:07

  Brno - Venkovní běžeckou sezonu otevřel druhý nejstarší závod na Moravě – brněnský Běh Lužánkami. Na jubilejním 70. ročníku se navíc posunovaly traťové rekordy v kategorii mužů i žen. Osmikilometrový závod mužů ovládl Hillary Kiptum Kimayo, který časem 00:22:36 překonal dosavadní rekord závodu o pět vteřin. Rekordní tempo nasadila v závodě žen na 6400 metrů Maďarka Zita Kácserová, která výkonem 0:22:02 překonala dosavadní rekord o sekundu.

 • Bývalá mistryně světa Montshová dopovala a má dvouletý distanc
  Bývalá mistryně světa Montshová dopovala a má dvouletý distanc

  18.3.2015 17:59

  Gaborone - Bývalá mistryně světa v běhu na 400 metrů Amantle Montshová z Botswany dostala dvouletý trest za doping. Jednatřicetiletá šampionka z roku 2011 měla pozitivní test na loňských Hrách Commonwealthu v Glasgow, v jejím vzorku kontrola odhalila zakázaný stimulant metylhexanamin.

 • Maslák poběží na Zlaté tretře netradičně třístovku
  Maslák poběží na Zlaté tretře netradičně třístovku

  17.3.2015 14:01

  Ostrava - Čerství haloví mistři Evropy Pavel Maslák a Jakub Holuša se na 54. ročníku atletického mítinku Zlatá tretra v Ostravě představí v netradičních disciplínách. Šampion na čtvrtce Maslák poběží 26. května na Městském stadionu ve Vítkovicích 300 metrů, Holuša zase místo patnáctistovky zkusí kilometr. "Chtěli jsme lidem nabídnout něco jiného, než co lze vidět na každém mítinku Diamantové ligy. Na úvod sezony se tyto netradiční tratě oběma atletům hodí, než znovu přesednou na svoji klasiku," řekl sportovní manažer Zlaté tretry Alfons Juck.

 • Newyorský půlmaraton vyhrála poprvé domácí vytrvalkyně
  Newyorský půlmaraton vyhrála poprvé domácí vytrvalkyně

  15.3.2015 18:44

  New York - Dvacet tisíc běžců absolvovalo na Manhattanu 10. ročník Newyorského půlmaratonu. V kategorii žen triumfovala poprvé v historii závodu americká vytrvalkyně, Molly Huddleová. Většina trati vedla po cestách známého Central Parku, klíčové okamžiky ale přišly až mezi mrakodrapy ve dvou třetinách závodu, kde aktivní Huddleová dokázala rozdělit vedoucí skupinu. V závěru pak setřásla i keňské favoritky Joyce Chepkiruiovou a loňskou vítězku Sally Kipyegovou a časem 1:08:31 vyrovnala traťový rekord. Mezi muži uspěl až na cílové pásce Keňan Leonard Korir před svým krajanem Stephenem Sambuem.

Stopáž: 21 minut – Rok výroby: 2012
Žánr: Sport
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu