Česká atletika 2012

M ČR v krosu

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 443  
Sdílet
| Poslat odkaz

Záznam z domácího šampionátu v přespolním běhu

Tuto část pořadu nelze v současné době přehrát. » Videoarchiv

Další zprávy na portálu ČT sport

 • Svoboda: Bolístky jsou pryč, mohu běžet na medaili
  Svoboda: Bolístky jsou pryč, mohu běžet na medaili

  5.3.2015 13:30

  V roce 2011 vyhrál halové ME v Paříži, jenže pak začaly jeho více než tříleté zdravotní peripetie. Přesto si překážkář Petr Svoboda klade vysoké cíle a loni se dokázal senzačně vrátit, když skončil pátý na ME v Curychu. V hale chtěl na povedený návrat navázat, jenže jeho tělo bylo opět proti, i když ne tak jako před dvěma lety, kdy kvůli zánětu v achilovce málem přišel o nohu. Tentokrát ho trápila druhá šlacha na noze, koleno i záda. Před halovým mistrovstvím Evropy však Svoboda ujišťuje, že "bolístky jsou pryč".

 • Koulaře těší před kvalifikací popularita, která potrvá asi až do Ria
  Koulaře těší před kvalifikací popularita, která potrvá asi až do Ria

  5.3.2015 10:00

  Praha - Koulaře čeká před i po večerním zahájení HME v Praze nebývale náročný kvalifikační maraton. Přihlášeno jich je 33 a vrhat budou v jediné skupině. Český tým má přitom v této disciplíně hned tři medailové naděje - druhého muže evropských tabulek Tomáše Staňka, čtvrtého v letošním pořadí Jana Marcella a obhájce bronzové medaile Ladislava Prášila, který je aktuálně na osmém místě podle letošních výkonů evropských koulařů.

 • Startuje pražské halové ME v atletice. Kdo ze 46 Čechů získá medaili?
  Startuje pražské halové ME v atletice. Kdo ze 46 Čechů získá medaili?

  5.3.2015 04:00

  Praha - Vrchol kariéry pro mnohé české atlety je tady. Na domácím šampionátu, který v Česku nebyl dlouhých sedmatřicet let, už sice jména jako Šebrle, Dvořák nebo Formanová cenné kovy nevybojují, ale medaile by české barvy minout stejně neměly. Hvězdný Maslák, nadějný Helcelt, na netradiční trati Hejnová nebo silné koulařské trio Staněk, Prášil a Marcell jsou příslibem napínavé podívané i velkého úspěchu. Přímé přenosy sledujte od dneška do neděle na ČT sport i našem webu.

 • Hejnovou čeká na osmistovce premiéra na velké akci
  Hejnovou čeká na osmistovce premiéra na velké akci

  3.3.2015 22:37

  Praha – Zuzana Hejnová je sice na blížícím se halovém mistrovství Evropy přihlášena na osmistovku i čtvrtku, poběží však pouze delší z obou distancí. Pro bronzovou olympijskou medailistku a mistryni světa to bude na půlce premiéra na velké atletické akci.

 • Zahájení HME: Oslava atletiky i připomenutí historie
  Zahájení HME: Oslava atletiky i připomenutí historie

  3.3.2015 16:09

  Praha - Zhruba hodinové slavnostní zahájení halového mistrovství Evropy v pražské O2 areně má být oslavou české atletiky, kterou chtějí organizátoři představit jako krásnou a duchaplnou královnu sportu. Multimediální ceremoniál rovněž připomene historické chvíle české atletiky. Součástí programu bude představení všech zúčastněných zemí, na závěr zazní státní hymna. Přímý přenos slavnostního zahájení sledujte na ČT1 a našem webu ve čtvrtek od 20:55.

Stopáž: 30 minut – Rok výroby: 2012
Žánr: Sport
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu