Česká atletika 2012

M ČR v krosu

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 422  
Sdílet
| Poslat odkaz

Záznam z domácího šampionátu v přespolním běhu

Tuto část pořadu nelze v současné době přehrát. » Videoarchiv

Další zprávy na portálu ČT sport

 • Špotáková chybí v užší nominaci na nejlepší atletku světa
  Špotáková chybí v užší nominaci na nejlepší atletku světa

  17.10.2014 12:20

  Monako - Mistryně Evropy a vítězka Diamantové ligy Barbora Špotáková se nedostala do užší nominace v anketě o nejlepší atletku světa. V tříčlenném výběru mezinárodní federace IAAF jsou novozélandská koulařka Valerie Adamsová, vytrvalkyně Genzebe Dibabaová z Etiopie a nizozemská sprinterka Dafne Schippersová. Mezi muži získá trofej buď katarský výškař Mutaz Issa Baršim, keňský maratonec Dennis Kimetto, nebo tyčkař Renaud Lavillenie z Francie.

 • Špotáková útočí na další ocenění, desítka nominovaných je již známa
  Špotáková útočí na další ocenění, desítka nominovaných je již známa

  16.10.2014 14:02

  Praha - Anketa Atlet roku 2014 již má desítku nominovaných, mezi kterými je favoritkou oštěpařka Barbora Špotáková. Dvojnásobná olympijská vítězka vyhrála mistrovství Evropy v Curychu, čímž završila svou sbírku medailí z velkých akcí. Výsledky hlasování budou oznámeny na slavnostním večeru v sobotu 8. listopadu. 

 • V běhu okolo Brněnské přehrady dominovali keňští běžci
  V běhu okolo Brněnské přehrady dominovali keňští běžci

  13.10.2014 13:10

  Brno - Pátý ročník běhu Vokolo Príglu byl rekordní, a to jak počtem závodníků, tak nejrychlejšími časy vítězů. Jak v mužské, tak ženské kategorii se o ně postarali keňští běžci. Na více než čtrnáctikilometrové trati okolo Brněnské přehrady poodběhl všem včetně svých týmových kolegů Hillary Kimaiyo a zvítězil v rekordním čase 43:05. Nejlepší Čech Lukáš Kourek doběhl na pátém místě s více než tříapůlminutovou ztrátou. Mezi ženami byla nejrychlejší Kimaiyova krajanka Peris Jeronová, která časem rovných 48 minut nedovolila obhájit triumf Slovence Kataríně Berešové.

 • Na Praděd vyběhl nejrychleji suverén Pechek
  Na Praděd vyběhl nejrychleji suverén Pechek

  13.10.2014 12:40

  Ostrava – Petr Pechek má za sebou úspěšný rok. Po zisku titulu mistra republiky v maratonu mu v triumfu mezi vrchaři může zabránit už jen teorie. Devítikilometrový běh na Praděd jeho převahu nad soupeři jen zvýraznil. Pechek vedl od prvních metrů a svůj náskok na asfaltovém stoupání pravidelně zvyšoval. V mlze na vrcholu moravské hory byl o deset sekund dříve než Milan Wurst. "Ze začátku jsem se cítil dobře, rozběhl jsem to možná až moc rychle. Soupeřům jsem utekl brzo, ale v druhé polovině jsem toho měl docela dost," pronesl vítěz. Mezi ženami zvládla trať nejlépe Marie Delingerová.

 • Špotáková neuspěla, evropskými atlety roku jsou Schippersová a Lavillenie
  Špotáková neuspěla, evropskými atlety roku jsou Schippersová a Lavillenie

  11.10.2014 19:08

  Baku - Nejlepšími evropskými atlety za rok 2014 jsou podle očekávání nizozemská sprinterka Dafne Schippersová a francouzský tyčkař Renaud Lavillenie. V nominaci byla i oštěpařka Barbora Špotáková, ale ocenění nezískala. České jméno při slavnostním galavečeru v Baku zaznělo z úst legendárního tyčkaře Sergeje Bubky alespoň při vyhlašování kategorie vycházejících hvězd - mezi ženami skončila na třetím místě chodkyně Anežka Drahotová.

Stopáž: 30 minut – Rok výroby: 2012
Žánr: Sport
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu