Memoriál Josefa Odložila

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 442  
Sdílet
| Poslat odkaz

Záznam mezinárodního atletického mítinku z Prahy

V současné době není video k dispozici.

Více na portálu ČT sport

 • Špotáková opanovala Odložilův memoriál
  Špotáková opanovala Odložilův memoriál

  11.6.2012 17:23

  Praha - Česká oštěpařka Barbora Špotáková vyhrála na Memoriálu Josefa Odložila jen dva dny poté, co si v sobotu na Diamantové lize v New Yorku vytvořila letošní maximum - 68,73 metru. V Praze na Strahově kralovala výkonem 65,88 metru a poprvé v letošní sezoně se oproti minulému závodu nezlepšila. Hlavní bod mítinku, běh na 1 500 metrů, vyhrál v rekordu závodu 3:34,55 minuty Etiopan Teshome Dirirsa.

 • Blíží se memoriál Josefa Odložila se Špotákovou v čele
  Blíží se memoriál Josefa Odložila se Špotákovou v čele

  7.6.2012 13:41

  Praha – Kvapem se blíží další ročník tradičního atletického mítinku Memoriál Josefa Odložila. V pondělí se v Praze představí i oštěpařka Barbora Špotáková. Ta se na poslední chvíli rozhodla startovat v sobotním mítinku Diamantové ligy v New Yorku, kam narychlo odletěla. Světovou rekordmanku tak čekají společně s domácím šampionátem o dalším víkendu ve Vyškově tři závody v jednom týdnu. Špotáková se ale nabitého programu nebojí.

 • Odložilův memoriál přilákal kompletní českou špičku
  Odložilův memoriál přilákal kompletní českou špičku

  31.5.2012 14:05

  Praha - Absolutní česká špička v čele s oštěpařkou Barborou Špotákovou, kvalitní závod se zajímavým nábojem v běhu na 400 metrů překážek žen a několik světových hvězd. Tak bude vypadat 19. ročník Memoriálu Josefa Odložila v Praze, který se kvůli rekonstrukci stadionu Dukly na Julisce uskuteční v pondělí 11. června na stadionu Evžena Rošického na Strahově. V hlavním programu mítinku Evropské atletické asociace pořadatelé připravili 13 disciplín, z toho šest ženských a sedm mužských. Přímý přenos odvysílá ČT4 a náš web.

Další zprávy na portálu ČT sport

 • Hejnovou čeká na osmistovce premiéra na velké akci
  Hejnovou čeká na osmistovce premiéra na velké akci

  3.3.2015 22:37

  Praha – Zuzana Hejnová je sice na blížícím se halovém mistrovství Evropy přihlášena na osmistovku i čtvrtku, poběží však pouze delší z obou distancí. Pro bronzovou olympijskou medailistku a mistryni světa to bude na půlce premiéra na velké atletické akci.

 • Zahájení HME: Oslava atletiky i připomenutí historie
  Zahájení HME: Oslava atletiky i připomenutí historie

  3.3.2015 16:09

  Praha - Zhruba hodinové slavnostní zahájení halového mistrovství Evropy v pražské O2 areně má být oslavou české atletiky, kterou chtějí organizátoři představit jako krásnou a duchaplnou královnu sportu. Multimediální ceremoniál rovněž připomene historické chvíle české atletiky. Součástí programu bude představení všech zúčastněných zemí, na závěr zazní státní hymna. Přímý přenos slavnostního zahájení sledujte na ČT1 a našem webu ve čtvrtek od 20:55.

 • Koulařská soutěž by mohla být v české režii. Silné trio ladí formu
  Koulařská soutěž by mohla být v české režii. Silné trio ladí formu

  2.3.2015 21:25

  Praha – První disciplínou halového evropského šampionátu atletů v Praze bude už ve čtvrtek kvalifikace koulařů. Do té nastoupí hned tři Češi a všichni mají skvělou formu. Seriál přímých přenosů ČT sport a našeho webu začne ve čtvrtek v 16:20.

 • Světla svítí, překážky jsou natřené. HME v atletice je připraveno
  Světla svítí, překážky jsou natřené. HME v atletice je připraveno

  2.3.2015 16:29

  Praha - Po 37 letech se vrací vrcholná atletika do České republiky. Dráha je položena, výsledkové tabule svítí, skládají se sektory. Halové mistrovství Evropy v atletice je připraveno. Překážky jsou natřené výrazným logem pražského šampionátu, v tréninkové hale je cítit nový povrch a zázemí je hotové. "Máme se rozhodně na co těšit," říká před startem šéftrenér české reprezentace Tomáš Dvořák. Přímé přenosy nabídne od čtvrtka do neděle ČT sport a náš web.

 • Nominace na HME schválena. Představí se rekordních 46 atletek a atletů
  Nominace na HME schválena. Představí se rekordních 46 atletek a atletů

  1.3.2015 19:21

  Praha Tým českých reprezentantů na halové mistrovství Evropy příští týden v Praze čítá rekordních 46 atletek a atletů, devatenáct žen a sedmadvacet mužů. Nominaci schválilo na dnešním zasedání předsednictvo Českého atletického svazu. Do dvou disciplín je podle očekávání přihlášena mistryně světa v běhu na 400 metrů překážek Zuzana Hejnová, pravděpodobně ale dá osmistovce přednost před poloviční tratí. 

Stopáž: 115 minut – Rok výroby: 2012
Žánr: Sport
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Další zdroje