Memoriál Josefa Odložila

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 456  
Sdílet
| Poslat odkaz

Záznam mezinárodního atletického mítinku z Prahy

V současné době není video k dispozici.

Více na portálu ČT sport

 • Špotáková opanovala Odložilův memoriál
  Špotáková opanovala Odložilův memoriál

  11.6.2012 17:23

  Praha - Česká oštěpařka Barbora Špotáková vyhrála na Memoriálu Josefa Odložila jen dva dny poté, co si v sobotu na Diamantové lize v New Yorku vytvořila letošní maximum - 68,73 metru. V Praze na Strahově kralovala výkonem 65,88 metru a poprvé v letošní sezoně se oproti minulému závodu nezlepšila. Hlavní bod mítinku, běh na 1 500 metrů, vyhrál v rekordu závodu 3:34,55 minuty Etiopan Teshome Dirirsa.

 • Blíží se memoriál Josefa Odložila se Špotákovou v čele
  Blíží se memoriál Josefa Odložila se Špotákovou v čele

  7.6.2012 13:41

  Praha – Kvapem se blíží další ročník tradičního atletického mítinku Memoriál Josefa Odložila. V pondělí se v Praze představí i oštěpařka Barbora Špotáková. Ta se na poslední chvíli rozhodla startovat v sobotním mítinku Diamantové ligy v New Yorku, kam narychlo odletěla. Světovou rekordmanku tak čekají společně s domácím šampionátem o dalším víkendu ve Vyškově tři závody v jednom týdnu. Špotáková se ale nabitého programu nebojí.

 • Odložilův memoriál přilákal kompletní českou špičku
  Odložilův memoriál přilákal kompletní českou špičku

  31.5.2012 14:05

  Praha - Absolutní česká špička v čele s oštěpařkou Barborou Špotákovou, kvalitní závod se zajímavým nábojem v běhu na 400 metrů překážek žen a několik světových hvězd. Tak bude vypadat 19. ročník Memoriálu Josefa Odložila v Praze, který se kvůli rekonstrukci stadionu Dukly na Julisce uskuteční v pondělí 11. června na stadionu Evžena Rošického na Strahově. V hlavním programu mítinku Evropské atletické asociace pořadatelé připravili 13 disciplín, z toho šest ženských a sedm mužských. Přímý přenos odvysílá ČT4 a náš web.

Další zprávy na portálu ČT sport

 • Pražský půlmaraton vyhráli Wanjiru a Degefaová
  Pražský půlmaraton vyhráli Wanjiru a Degefaová

  28.3.2015 14:49

  Praha – Pražský půlmaraton vyhrál keňský běžec Daniel Kinyua Wanjiru v čase 59:51 minuty. Největší favorit závodu Leonard Komon byl třetí o šest sekund zpět. Na druhé místo se před něj v závěru těsně prodral další Keňan Wilfred Kipkosgei Murgor. Mezi ženami byla nejrychlejší Etiopanka Workneš Degefaová za 1:07:14. Nejlepšími Čechy v cíli byli Jiří Homoláč a Anežka Drahotová.

 • Zlatá tretra přišla o Lavillenieho. Mám nabitý program, vzkázal
  Zlatá tretra přišla o Lavillenieho. Mám nabitý program, vzkázal

  27.3.2015 18:25

  Praha - Světový rekordman ve skoku o tyči Renaud Lavillenie z Francie se omluvil z letošního ročníku Zlaté tretry. Důvodem je atletova velká časová vytíženost. Závod se koná v úterý 26. května v Ostravě.

 • Ráda bych zaútočila na český rekord, přeje si Drahotová
  Ráda bych zaútočila na český rekord, přeje si Drahotová

  27.3.2015 12:48

  Praha – Pražský půlmaraton slibuje velké běžecké zážitky. Letošní startovní pole je nejsilnější v historii, celkově se kolem Vltavy prožene dvanáct a půl tisíce závodníků. A mezi nimi bude o co nejlepší čas bojovat i sportovní univerzálka Anežka Drahotová, která se půlmaratonu zúčastní už počtvrté.

 • Pražský půlmaraton nejkvalitnější v historii. Padnou traťové rekordy?
  Pražský půlmaraton nejkvalitnější v historii. Padnou traťové rekordy?

  26.3.2015 20:05

  Praha – Pražský půlmaraton slibuje nesmírně kvalitní podívanou. Ve startovních listinách je dvanáct atletů s osobními rekordy pod 61 minut a devět běžkyň s maximy pod 1:10:00. Favority jsou Keňané Leonard Komon a Lucy Kabuuová, z českých vytrvalců by měli hrát prim Jiří Homoláč a Anežka Drahotová. Přihlášen je maximální počet 12 500 běžců z 81 zemí světa. Poběží se v sobotu se startem ve 12:00 na náměstí Jana Palacha. Přímý přenos na našem webu startuje v 11:50. Živé záběry z cíle bude web nabízet až do doběhu posledního závodníka.

 • Běh Lužánkami ovládli v rekordních časech Kimayo a Kácserová
  Běh Lužánkami ovládli v rekordních časech Kimayo a Kácserová

  23.3.2015 14:07

  Brno - Venkovní běžeckou sezonu otevřel druhý nejstarší závod na Moravě – brněnský Běh Lužánkami. Na jubilejním 70. ročníku se navíc posunovaly traťové rekordy v kategorii mužů i žen. Osmikilometrový závod mužů ovládl Hillary Kiptum Kimayo, který časem 00:22:36 překonal dosavadní rekord závodu o pět vteřin. Rekordní tempo nasadila v závodě žen na 6400 metrů Maďarka Zita Kácserová, která výkonem 0:22:02 překonala dosavadní rekord o sekundu.

Stopáž: 115 minut – Rok výroby: 2012
Žánr: Sport
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Další zdroje