Memoriál Josefa Odložila

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 422  
Sdílet
| Poslat odkaz

Záznam mezinárodního atletického mítinku z Prahy

V současné době nelze video přehrát.

Více na portálu ČT sport

 • Špotáková opanovala Odložilův memoriál
  Špotáková opanovala Odložilův memoriál

  11.6.2012 17:23

  Praha - Česká oštěpařka Barbora Špotáková vyhrála na Memoriálu Josefa Odložila jen dva dny poté, co si v sobotu na Diamantové lize v New Yorku vytvořila letošní maximum - 68,73 metru. V Praze na Strahově kralovala výkonem 65,88 metru a poprvé v letošní sezoně se oproti minulému závodu nezlepšila. Hlavní bod mítinku, běh na 1 500 metrů, vyhrál v rekordu závodu 3:34,55 minuty Etiopan Teshome Dirirsa.

 • Blíží se memoriál Josefa Odložila se Špotákovou v čele
  Blíží se memoriál Josefa Odložila se Špotákovou v čele

  7.6.2012 13:41

  Praha – Kvapem se blíží další ročník tradičního atletického mítinku Memoriál Josefa Odložila. V pondělí se v Praze představí i oštěpařka Barbora Špotáková. Ta se na poslední chvíli rozhodla startovat v sobotním mítinku Diamantové ligy v New Yorku, kam narychlo odletěla. Světovou rekordmanku tak čekají společně s domácím šampionátem o dalším víkendu ve Vyškově tři závody v jednom týdnu. Špotáková se ale nabitého programu nebojí.

 • Odložilův memoriál přilákal kompletní českou špičku
  Odložilův memoriál přilákal kompletní českou špičku

  31.5.2012 14:05

  Praha - Absolutní česká špička v čele s oštěpařkou Barborou Špotákovou, kvalitní závod se zajímavým nábojem v běhu na 400 metrů překážek žen a několik světových hvězd. Tak bude vypadat 19. ročník Memoriálu Josefa Odložila v Praze, který se kvůli rekonstrukci stadionu Dukly na Julisce uskuteční v pondělí 11. června na stadionu Evžena Rošického na Strahově. V hlavním programu mítinku Evropské atletické asociace pořadatelé připravili 13 disciplín, z toho šest ženských a sedm mužských. Přímý přenos odvysílá ČT4 a náš web.

Další zprávy na portálu ČT sport

 • Tréninkově to vypadá dobře, hlásí Hejnová během dřiny v Africe
  Tréninkově to vypadá dobře, hlásí Hejnová během dřiny v Africe

  15.12.2014 20:13

  Potchefstroom (JAR) Jednaosmdesát dní zbývá do startu pražského halového mistrovství Evropy v atletice a největší české medailové naděje se už pilně připravují. Zuzana Hejnová a Pavel Maslák plní tréninkové dávky v areálu univerzity v jihoafrickém Potchefstroomu. 

 • Přijde atletika o disciplíny na Hrách? Mohou je vytlačit malé sporty
  Přijde atletika o disciplíny na Hrách? Mohou je vytlačit malé sporty

  11.12.2014 20:11

  Praha - Mezinárodní olympijský výbor zvýšil naději malých sportů na účast na Hrách, ale nadělal starosti těm zavedeným. Počet sportů totiž smí narůst, ale počet disciplín má zůstat stejný. O své medailové soutěže tak může přijít třeba i atletika.

 • První "oběti" atletické aféry. Funkce se vzdali tři představitelé IAAF
  První

  11.12.2014 17:31

  Moskva – Dokument německé televize ARD o systematickém dopingu ruských atletů hýbe sportovním světem. Kvůli podezření na podílu v kauze ze své funkce v Mezinárodní atletické federaci dočasně odstoupili tři představitelé, pokladník IAAF Valentin Balachničev, jenž je i předsedou Ruské atletické federace, syn předsedy IAAF Papa Massata Diack a Habib Cisse, právní poradce IAAF.

 • Překážky, bloky, laťky – výstava mapuje historii české atletiky
  Překážky, bloky, laťky – výstava mapuje historii české atletiky

  11.12.2014 17:15

  Praha - Historie české atletiky v kostce. V obchodním centru Galerie Harfa, v bezprostřední blízkosti O2 areny, kde se v březnu příštího roku uskuteční halové mistrovství Evropy, je k vidění výjimečná výstava fotografií, medailí, sportovního náčiní a nářadí a dalších cenných relikvií.

 • Ruští sportovci systematicky využívají doping, tvrdí ARD a L'Equipe
  Ruští sportovci systematicky využívají doping, tvrdí ARD a L'Equipe

  4.12.2014 23:05

  Berlín/Paříž - Německá televize ARD a francouzský deník L'Equipe obvinily Rusko ze systematického dopingu, korupce a vydírání. Přední vytrvalkyně Lilija Šobuchovová například údajně zaplatila vedení ruské atletiky přes půl milionu dolarů za zamlčení dopingového nálezu. V jiné části reportáže se zase olympijská vítězka v běhu na 800 metrů Maria Savinovová přiznává k užití steroidů. Šéf ruských atletů označil obvinění za snůšku lží.

Stopáž: 115 minut – Rok výroby: 2012
Žánr: Sport
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Další zdroje