Memoriál Josefa Odložila

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 422  
Sdílet
| Poslat odkaz

Záznam mezinárodního atletického mítinku z Prahy

V současné době nelze video přehrát.

Více na portálu ČT sport

 • Špotáková opanovala Odložilův memoriál
  Špotáková opanovala Odložilův memoriál

  11.6.2012 17:23

  Praha - Česká oštěpařka Barbora Špotáková vyhrála na Memoriálu Josefa Odložila jen dva dny poté, co si v sobotu na Diamantové lize v New Yorku vytvořila letošní maximum - 68,73 metru. V Praze na Strahově kralovala výkonem 65,88 metru a poprvé v letošní sezoně se oproti minulému závodu nezlepšila. Hlavní bod mítinku, běh na 1 500 metrů, vyhrál v rekordu závodu 3:34,55 minuty Etiopan Teshome Dirirsa.

 • Blíží se memoriál Josefa Odložila se Špotákovou v čele
  Blíží se memoriál Josefa Odložila se Špotákovou v čele

  7.6.2012 13:41

  Praha – Kvapem se blíží další ročník tradičního atletického mítinku Memoriál Josefa Odložila. V pondělí se v Praze představí i oštěpařka Barbora Špotáková. Ta se na poslední chvíli rozhodla startovat v sobotním mítinku Diamantové ligy v New Yorku, kam narychlo odletěla. Světovou rekordmanku tak čekají společně s domácím šampionátem o dalším víkendu ve Vyškově tři závody v jednom týdnu. Špotáková se ale nabitého programu nebojí.

 • Odložilův memoriál přilákal kompletní českou špičku
  Odložilův memoriál přilákal kompletní českou špičku

  31.5.2012 14:05

  Praha - Absolutní česká špička v čele s oštěpařkou Barborou Špotákovou, kvalitní závod se zajímavým nábojem v běhu na 400 metrů překážek žen a několik světových hvězd. Tak bude vypadat 19. ročník Memoriálu Josefa Odložila v Praze, který se kvůli rekonstrukci stadionu Dukly na Julisce uskuteční v pondělí 11. června na stadionu Evžena Rošického na Strahově. V hlavním programu mítinku Evropské atletické asociace pořadatelé připravili 13 disciplín, z toho šest ženských a sedm mužských. Přímý přenos odvysílá ČT4 a náš web.

Další zprávy na portálu ČT sport

 • Elitní maratonkyně Jeptoová je podezřelá z dopingu
  Elitní maratonkyně Jeptoová je podezřelá z dopingu

  31.10.2014 17:41

  Nairobi - Keňská běžecká hvězda Rita Jeptoová neprošla mimosoutěžní dopingovou kontrolou a může přijít o prémii půl milionu dolarů za vítězství v prestižním seriálu velkých městských maratonů. Keňská atletická federace oznámila, že třiatřicetiletá závodnice odevzdala pozitivní vzorek na konci září ve své vlasti. Jakou zakázanou látku obsahoval, však neuvedla.

 • Šťastlivci z Česka míří do New Yorku na maraton, poběží i Pirk
  Šťastlivci z Česka míří do New Yorku na maraton, poběží i Pirk

  30.10.2014 20:16

  Praha – O start na slavném newyorském maratonu je tak velký zájem, že se startovní čísla losují. Mezi padesáti tisíci startujícími letos bude i pětadvacet českých běžců, na které se při losu usmálo štěstí. Dnes se vydali do New Yorku, kde se v neděli maraton poběží.

 • Sportovci se loučili s výškařskou legendou Rezkovou
  Sportovci se loučili s výškařskou legendou Rezkovou

  30.10.2014 17:36

  Praha – Sportovci všech generací se přišli do strašnického krematoria naposledy rozloučit s olympijskou vítězkou ve skoku do výšky Miloslavou Rezkovou-Hübnerovou, která zemřela ve věku 64 let. Držitelce olympijského zlata z roku 1968 se přišly poklonit i sportovní legendy.

 • Na Zlatou tretru zavítá rekordman Lavillenie. Bolt je znovu ve hře
  Na Zlatou tretru zavítá rekordman Lavillenie. Bolt je znovu ve hře

  29.10.2014 14:49

  Praha - Atletická Zlatá tretra Ostrava se příští rok uskuteční na zrekonstruovaném Městském stadionu ve Vítkovicích v úterý 26. května a organizátoři opět jednají s fenomenálním jamajským sprinterem Usainem Boltem, který by měl na tradiční mítink zavítat po dvouleté pauze. Pořadatelé už potvrdili účast první velké hvězdy – přijede francouzský tyčkař Renaud Lavillenie.

 • Vrabcová Nývltová překonala ženský rekord v běhu Hronov – Náchod
  Vrabcová Nývltová překonala ženský rekord v běhu Hronov – Náchod

  26.10.2014 17:59

  Náchod – Do 57. ročníku silničního běhu Hronov – Náchod se zaregistrovalo 745 závodníků.  Mezi jinými zde startovala také česká reprezentantka v běhu na lyžích Eva Vrabcová Nývltová. Té se podařilo na tomto prestižním silničním závodě překonat ženský traťový rekord z roku 1995 a trasu dlouhou 8850 metrů pokořila za 29 minut a 5 desetin vteřiny.

Stopáž: 115 minut – Rok výroby: 2012
Žánr: Sport
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Další zdroje