Memoriál Josefa Odložila

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 463  
Sdílet
| Poslat odkaz

Záznam mezinárodního atletického mítinku z Prahy

V současné době není video k dispozici.

Více na portálu ČT sport

 • Špotáková opanovala Odložilův memoriál
  Špotáková opanovala Odložilův memoriál

  11.6.2012 17:23

  Praha - Česká oštěpařka Barbora Špotáková vyhrála na Memoriálu Josefa Odložila jen dva dny poté, co si v sobotu na Diamantové lize v New Yorku vytvořila letošní maximum - 68,73 metru. V Praze na Strahově kralovala výkonem 65,88 metru a poprvé v letošní sezoně se oproti minulému závodu nezlepšila. Hlavní bod mítinku, běh na 1 500 metrů, vyhrál v rekordu závodu 3:34,55 minuty Etiopan Teshome Dirirsa.

 • Blíží se memoriál Josefa Odložila se Špotákovou v čele
  Blíží se memoriál Josefa Odložila se Špotákovou v čele

  7.6.2012 13:41

  Praha – Kvapem se blíží další ročník tradičního atletického mítinku Memoriál Josefa Odložila. V pondělí se v Praze představí i oštěpařka Barbora Špotáková. Ta se na poslední chvíli rozhodla startovat v sobotním mítinku Diamantové ligy v New Yorku, kam narychlo odletěla. Světovou rekordmanku tak čekají společně s domácím šampionátem o dalším víkendu ve Vyškově tři závody v jednom týdnu. Špotáková se ale nabitého programu nebojí.

 • Odložilův memoriál přilákal kompletní českou špičku
  Odložilův memoriál přilákal kompletní českou špičku

  31.5.2012 14:05

  Praha - Absolutní česká špička v čele s oštěpařkou Barborou Špotákovou, kvalitní závod se zajímavým nábojem v běhu na 400 metrů překážek žen a několik světových hvězd. Tak bude vypadat 19. ročník Memoriálu Josefa Odložila v Praze, který se kvůli rekonstrukci stadionu Dukly na Julisce uskuteční v pondělí 11. června na stadionu Evžena Rošického na Strahově. V hlavním programu mítinku Evropské atletické asociace pořadatelé připravili 13 disciplín, z toho šest ženských a sedm mužských. Přímý přenos odvysílá ČT4 a náš web.

Další zprávy na portálu ČT sport

 • Farah v Eugene udržel svou již čtyřletou neporazitelnost v běhu na 10000 metrů
  Farah v Eugene udržel svou již čtyřletou neporazitelnost v běhu na 10000 metrů

  30.5.2015 09:11

  Eugene (USA) - V první den mítinku Diamantové ligy v Eugene padly tři nejlepší světové výkony roku. Postarali se o ně Brit Mo Farah v běhu na 10 000 metrů, Etiopan Yomif Kejelcha na poloviční trati a americká dálkařka Tianna Bartolettaová.

 • Memoriál Josefa Odložila slibuje 16 disciplín a atak na český rekord
  Memoriál Josefa Odložila slibuje 16 disciplín a atak na český rekord

  28.5.2015 17:19

  Praha - Po Zlaté tretře se u nás uskuteční další atletický mítink. Osmého června Praha na Julisce přivítá aktéry 22. ročníku Memoriálu Josefa Odložila. Největším tahákem by měl být pokus Jakuba Holuši překonat český mílařský rekord.

 • Holuša vyhlásil na Odložilově memoriálu útok na český mílařský rekord
  Holuša vyhlásil na Odložilově memoriálu útok na český mílařský rekord

  28.5.2015 15:42

  Praha - Útok Jakuba Holuši na český rekord v závodu na 1500 metrů by mohl být jedním z největších taháků Memoriálu Josefa Odložila. V dalším programu bude chtít Pavel Maslák oplatit porážku ze Zlaté tretry Polákovi Karolu Zalewskému, tentokrát se ale nepoběží netradiční třístovka, nýbrž jeho hlavní trať 400 metrů. Atletický mítink EA Premium se uskuteční v pondělí 8. června v Praze na Julisce.

   

 • Bolt: Strašlivá zima, mrzly mi prsty, zatáčku jsem běžel pomaleji
  Bolt: Strašlivá zima, mrzly mi prsty, zatáčku jsem běžel pomaleji

  27.5.2015 09:46

  Ostrava - Usain Bolt stál na startu dvoustovky, hlavu schovanou do kapuce, rukávy z mikiny stažené až přes dlaně. Déšť a teplota kolem dvanácti stupňů ovlivnily jeho výkon na Zlaté tretře v Ostravě. Nad dvacet sekund dvakrát po sobě běžel naposledy v roce 2007, kromě nepříznivých podmínek za to mohla i skutečnost, že byl loni zraněný.

 • Hejnová: České holky jsou nejlepší
  Hejnová: České holky jsou nejlepší

  27.5.2015 07:07

  Ostrava - Překážkářka Zuzana Hejnová je zpět. Po roční závodní pauze zaviněné zdravotními problémy na atletické Zlaté tretře ukázala, že s ní světová špička musí počítat a že by mohla v srpnu v Pekingu útočit na obhajobu titulu mistryně světa. A sekundovat jí letos zjevně zdatně bude Denisa Rosolová, která doběhla druhá.

Stopáž: 115 minut – Rok výroby: 2012
Žánr: Sport
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Další zdroje