Záznam utkání Tipgames extraligy v házené mužů

Další zprávy na portálu ČT sport

• Finále poháru házenkářů bude bez favorizované Plzně
    Finále poháru házenkářů bude bez favorizované Plzně

25.2.2015 20:06

Praha - Plzeňští házenkáři se neprobojovali do finále Českého poháru, extraligový lídr v semifinále prohrál 25:27 v Lovosicích. Ty se o trofej utkají s Hranicemi, které nečekaně zvítězily v Zubří 30:29.

• Překvapení se nekonalo. Házenkáři Dukly prohráli s Bragou i doma
    Překvapení se nekonalo. Házenkáři Dukly prohráli s Bragou i doma

22.2.2015 18:52

Praha – Cesta házenkářů Dukly Praha Vyzývacím pohárem skončila v osmifinále. Pražané po úvodní prohře o patnáct gólů v Portugalsku nestačili na tým ABC Braga ani v domácí odvetě a podlehli mu 30:32.

• Házenkáři Plzně remizovali s Duklou a udrželi tříbodový náskok
    Házenkáři Plzně remizovali s Duklou a udrželi tříbodový náskok

18.2.2015 22:09

Praha - Duel nejlepších celků extraligy házenkářů skončil nerozhodně. Vedoucí Plzeň remizovala v 19. kole v hale pražské Dukly 29:29 a udržela si v čele tabulky tříbodový odstup.

• Plzeň si pojistila proti Hranicím první místo
    Plzeň si pojistila proti Hranicím první místo

15.2.2015 18:08

Plzeň – Házenkáři Plzně míří suverénně do play-off, osmí hráči Hranic o něj budou muset ještě hodně bojovat. Na palubovce Plzně nezačali dobře, dlouho se jim nedařilo překonat skvělého domácího brankáře Motlíka. První gól ze hry vstřelili hosté až ve 13. minutě. Plzeň své šance proměňovala, za což mohli i navrátilci z MS v Kataru v sestavě. Po 20. minutách vedli už 10:4. Hraničtí se pak dotáhli na rozdíl čtyř gólů, jenže Plzeň po přestávce díky trpělivé hře náskok navyšovala. Gólově se dařilo hlavně Milanu Škvařilovi, který se trefil osmkrát ze 13 střel. Plzeň nakonec porazila Hranice 30:19.

• Házenkářky Poruby jsou po sedmičkách ve čtvrtfinále
    Házenkářky Poruby jsou po sedmičkách ve čtvrtfinále

8.2.2015 22:08

Porto - Až po rozstřelu ze značky sedmimetrového hodu postoupily házenkářky Poruby do čtvrtfinále Vyzývacího poháru. Po sobotním vítězství 28:24 nad celkem Colégio de Gaia hrály v Portugalsku i odvetu, ale tu stejným poměrem prohrály. Penalty jim nicméně vynesly postup.