Záznam utkání Tipgames extraligy v házené mužů

Další zprávy na portálu ČT sport

• Obhájkyně zlata končí. Černohorky v semifinále ME prohrály se Španělskem
    Obhájkyně zlata končí. Černohorky v semifinále ME prohrály se Španělskem

19.12.2014 22:08

Budapešť – Zlaté medaile z mistrovství Evropy házenkářek budou mít nového držitele. Obhájkyně celkového triumfu z Černé Hory totiž skončily v semifinále, když v Budapešti prohrály se Španělskem 18:19. To se díky výhře utká ve finále s olympijskými vítězkami z Norska, které v severském souboji porazily Švédsko 29:25 a o nejcennější kov si na ME zahrají posedmé za sebou.

• Karviná těsně přemohla Lovosice a zůstává třetí
    Karviná těsně přemohla Lovosice a zůstává třetí

18.12.2014 21:47

Karviná - Házenkáři Karviné porazili v 16. kole extraligy Lovosice 25:24 a nepustili soupeře na třetí místo tabulky. Domácí celek přitom v první půli prohrával už 6:12, ale po změně stran pak zápas rozhodla jeho sedmibranková šňůra.

• Házenkáři Plzně promrhali náskok a ve šlágru kola prohráli s Brnem
    Házenkáři Plzně promrhali náskok a ve šlágru kola prohráli s Brnem

14.12.2014 19:48

Praha – Před týdnem si s jedním konkurentem v boji o první místo tabulky poradili, tentokrát však házenkáři Plzně narazili. Úřadující mistr nestačil na Brno, a to i přesto, že po prvním poločase držel výrazný náskok. Nakonec ale prohrál 25:26 a přišel o sérii tří výher. Jihomoravané se díky tomu posunuli na druhé místo před Zubří, které nečekaně podlehlo nováčkovi z Litovle 25:31.

• Národní tým házenkářů pro MS získává jasnější obrysy
    Národní tým házenkářů pro MS získává jasnější obrysy

11.12.2014 15:44

Praha – Na závěrečném soustředění před mistrovstvím světa v Kataru se představí třináct házenkářů. Pod vedením trenérů Jana Filipa a Daniela Kubeše se budou reprezentanti od 2. do 5. ledna připravovat v Plzni. Konečná nominace 16 hráčů vejde ve známost po dvou přípravných utkáních v Německu 9. a 10. ledna příštího roku.

• Plzeň vyhrála nad Zubřím souboj o lídra extraligy házenkářů
    Plzeň vyhrála nad Zubřím souboj o lídra extraligy házenkářů

7.12.2014 13:23

Praha – V domácí hale porazil mistrovský celek Zubří 38:32, utekl valašskému rivalovi o dva body a zároveň mu vrátil porážku z úvodního zápasu sezony v Zubří. Házenkáři KP Brno porazili ve 14. kole poslední Sokol Přerov rozdílem 19 gólů a po domácím zaváhání Dukly Praha, která podlehla A.S.A Lovosice 22:25, ji vystřídali na třetím místě tabulky. Baník Karviná i Ronal Jičín zvítězily v domácích duelech se soupeři ze spodních pater tabulky a zřejmě je definitivně vyřadily z boje o play-off. Litovel nyní ztrácí devět bodů na devátý Jičín. Na osm míst je tak nyní jen devět zájemců.