Nejdůležitější události uplynulého kola Tipsport extraligy v ledním hokeji

Další zprávy na portálu ČT sport

• Třinec rozhodl druhé semifinálové drama se Spartou v prodloužení
    Třinec rozhodl druhé semifinálové drama se Spartou v prodloužení

29.3.2015 20:40

Třinec – Druhý semifinálový duel plný zvratů se prodlužoval, v něm nakonec dali vítězný gól Oceláři a po výsledku 5:4 přidali druhý bod v semifinálové sérii. O jejich výhře rozhodl teprve čtyři minuty před koncem prodloužení Vladimír Roth. Oceláři měli v normálním čase namále, jejich porážku odvrátil v 58. minutě Milan Doudera. Na oba klíčové góly přihrál Štefan Ružička. Třetí a čtvrté utkání se bude hrát ve středu a čtvrtek v Praze.

• Olomouci se daří. Porazila Slavii a je v čele
    Olomouci se daří. Porazila Slavii a je v čele

29.3.2015 20:17

Olomouc - Hokejisté Olomouce porazili ve 3. kole baráže o extraligu pražskou Slavii 2:0 a i podruhé doma naplno bodovali. Se ziskem sedmi bodů se posunuli do čela o dva body před Chomutov a Slavii. O výhře rozhodli ve druhé třetině Jan Knotek a Jiří Řípa, brankář Jiří Trvaj udržel čisté konto díky 23 úspěšným zákrokům.

• Chomutov zvítězil v Budějovicích a má druhou barážovou výhru
    Chomutov zvítězil v Budějovicích a má druhou barážovou výhru

29.3.2015 19:57

České Budějovice - Hokejisté Chomutova vyhráli ve 3. kole baráže o extraligu v Českých Budějovicích 4:1 a po druhém úspěchu za sebou se posunuli s pěti body na druhé místo tabulky o dva body za vedoucí Olomouc. Jihočeši i potřetí prohráli a s jediným bodem zůstávají na posledním místě. Chomutov potvrdil bilanci ze vzájemných zápasů z této sezony první ligy, ve kterých pokaždé bodoval.

• Asistence Voráčka porážce Philadelphie nezabránily, Mrázek neinkasoval
    Asistence Voráčka porážce Philadelphie nezabránily, Mrázek neinkasoval

29.3.2015 09:05

New York - Petr Mrázek vychytal druhé čisté konto sezony. Talentovaný gólman zneškodnil 23 střel, dovedl Detroit k výhře 4:0 nad Tampou Bay a byl vyhlášen první hvězdou zápasu. Jakub Voráček v boji o vítěze produktivity základní části soutěže nabírá druhý dech. Útočník Philadephie v duelu se San Jose zaznamenal dvě asistence a v posledních čtyřech zápasech nasbíral sedm bodů. I přes jeho snahu Flyers v sobotu prohráli 2:3 po samostatných nájezdech.

• Pech: Musíme odvést o sto procent lepší výkon
    Pech: Musíme odvést o sto procent lepší výkon

29.3.2015 07:22

Třinec - Po hladkém čtvrtfinálovém postupu přes Hradec Králové zažila hokejová Sparta v play-off první náraz - v souboji dvou žhavých adeptů na titul utrpěla v sobotu v Třinci výraznou prohru 2:6. Jako by se sparťané po dlouhé přestávce ještě nepřepnuli do zápasového modu. "Na to se přece nemůžeme vymlouvat. Odehráli jsme jakžtakž první třetinu, ale pak jsme nasekali strašně chyb," řekl sparťanský útočník Lukáš Pech. Přímý přenos utkání Třinec - Sparta sledujte od 17:00 na ČT sport a našem webu.

Stopáž: 41 minut – Rok výroby: 2012
Žánr: Sport