Nejdůležitější události uplynulého kola Tipsport extraligy v ledním hokeji

Další zprávy na portálu ČT sport

• Irgl musí na operaci, lékaři mu našli ledvinový nádor
    Irgl musí na operaci, lékaři mu našli ledvinový nádor

28.11.2014 13:22

Třinec - Hokejista Zbyněk Irgl se bude muset podrobit operaci ledvinového nádoru. Třiatřicetiletý útočník a druhý nejlepší střelec Třince ji podstoupí v pondělí.

• Edmonton je znovu poraženým, tentokrát nestačil na Nashville
    Edmonton je znovu poraženým, tentokrát nestačil na Nashville

28.11.2014 07:58

New York - Edmonton prohrál na ledě Nashvillu 0:1 v prodloužení a připsal si už osmou porážku v řadě. Rozhodující gól utkání zařídil v 64. minutě nejproduktivnější nováček sezony Filip Forsberg.

• Hradec hraje s Olomoucí, Sparta míří na led Litvínova
    Hradec hraje s Olomoucí, Sparta míří na led Litvínova

28.11.2014 06:33

Praha - Hokejisté vedoucího Třince přivítají v pátečním 25. extraligovém kole Zlín. Zatímco Oceláři odehráli většinu zápasů jako dobře promazaný stroj, obhájce mistrovského titulu se pomalu zvedá ode dna, na něž dopadl poté, co zahájil sezonu šesti porážkami. Velkou pozornost poutá i souboj dvou tradičních rivalů nejvyšší soutěže - na ledě druhého Litvínova se představí třetí Sparta. Pořad Buly - hokej živě začíná dnes v 17:30, přímý přenos utkání Litínov - Sparta můžete sledovat od 17:40 na ČT sport a našem webu.

• Petružálek je již hráčem Litvínova, většinu platu dá na charitu
    Petružálek je již hráčem Litvínova, většinu platu dá na charitu

27.11.2014 18:35

Litvínov (Mostecko) – Opět po devíti letech uvidí fanoušci hokejového Litvínova v žlutočerném dresu hráče se jmenovkou Petružálek. Český útočník a účastník letošního mistrovství světa podepsal s mateřským klubem smlouvu do konce sezony a v dresu Vervy by se mohl představit už v pátečním zápase proti Spartě. Definitivní rozhodnutí ale padne až v den zápasu.

• Kysela dostal pokutu za slova o korupci, sejde se s Polákem
    Kysela dostal pokutu za slova o korupci, sejde se s Polákem

27.11.2014 15:39

Praha – Robert Kysela nedávno rozpoutal bouři, jež se prohnala extraligovým hokejem. Generální manažer hokejistů Litvínova po utkání jeho celku se Zlínem obvinil rozhodčí z tendenčního řízení zápasu a nastínil, že za vším by mohla být korupce. Teď ho za jeho slova stihla pokuta 20 tisíc korun, což je ovšem částka nižší než minimální trest stanovený předpisy.

Stopáž: 41 minut – Rok výroby: 2012
Žánr: Sport