Nejdůležitější události uplynulého kola Tipsport extraligy v ledním hokeji

Další zprávy na portálu ČT sport

• Litvínov měl s Vítkovicemi namále, nakonec bere všechny body
    Litvínov měl s Vítkovicemi namále, nakonec bere všechny body

23.11.2014 20:49

Litvínov - Hokejisté Litvínova porazili ve 23. kole extraligy Vítkovice 3:2 a po dvou prohrách podruhé za sebou naplno bodovali. Domácím k výhře pomohly i dvě využité přesilové hry. Rozhodující gól si připsal obránce Jiří Zeman.

• Hradec vyprovodil Slavii, Brno udolalo Třinec
    Hradec vyprovodil Slavii, Brno udolalo Třinec

23.11.2014 20:48

Praha - Další velkou lekci dostala tápající Slavia, v Hradci dostala opět šest branek, ani jednu tentokrát nevstřelila. Naopak Spartě se doma dařilo s Pardubicemi, v souboji nováčků se radovala Mladá Boleslav. Zlín udolal v nájezdech Karlovy Vary, Litvínov si s obtížemi poradil s Vítkovicemi. Plzeň porazila Liberec, Brno bralo všchny body v Třinci. Aktualizujeme...

• Boleslav si v nováčkovském duelu poradila s Olomoucí
    Boleslav si v nováčkovském duelu poradila s Olomoucí

23.11.2014 20:30

Mladá Boleslav - Hokejisté Mladé Boleslavi ve 23. kole extraligy porazili Olomouc 4:2 a připsali si tak třetí výhru za sebou. Souboj nováčků rozhodli domácí už v první třetině, ve které si vypracovali tříbrankový náskok. Všechny branky v utkání padly v početních výhodách.

• Hradec nedal šanci Slavii, která se nezmohla ani na gól
    Hradec nedal šanci Slavii, která se nezmohla ani na gól

23.11.2014 20:13

Hradec Králové - Hokejisté Hradce Králové porazili ve 23. kole extraligy Slavii 6:0. O své vysoké výhře rozhodli ve třetí třetině, ve které čtyřikrát skórovali. Tři branky vstřelili domácí v přesilových hrách. Z prvního čisté konta v sezoně se radoval brankář Pavel Kantor.

• Zlín vyhrál v Karlových Varech až po nájezdech
    Zlín vyhrál v Karlových Varech až po nájezdech

23.11.2014 19:20

Karlovy Vary – Hokejisté Karlových Varů prohráli ve 23. kole extraligy se Zlínem 2:3 a připsali si čtvrtý nezdar za sebou. Úřadující mistr naopak počtvrté za sebou bodoval, ani v jednom případě ale neuspěl v normální hrací době. O třetím dvoubodovém zisku pro PSG rozhodl Bedřich Köhler.

Stopáž: 41 minut – Rok výroby: 2012
Žánr: Sport