Celebrity s.r.o.

Hodnocení filmu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 598  
Sdílet
| Poslat odkaz

Cesta herce epizodních rolí na mediální výsluní a zase zpátky. Komedie Antonína Procházky o praktikách světa televizní zábavy, policie a organizovaného zločinu. Záznam inscenace Divadla J. K. Tyla v Plzni (2008). V autorově režii hrají: A. Procházka, Š. Křesťanová, M. Švábová, P. Pavlovský, A. Černá a další. Režie televizního záznamu J. Brichcín

Emil (Antonín Procházka), představitel epizodní postavy v nekonečném seriálu Podej štěstí ruku, sní o divadelní kariéře a miluje asistentku režie Janu. Jana (Štěpánka Křesťanová) ale žije s hvězdou seriálu Alanem. Alan (Pavel Pavlovský) by se rád vyspal s mladou herečkou Adélou. Adéla (Andrea Černá) má pletky s režisérem Kamilem (Vilém Dubnička), který však spí se šéfkou zábavy (Monika Švábová). A k tomu všemu navíc dojde v televizním studiu ke kriminálnímu činu a Emil se stane jeho náhodným svědkem. Ocitá se v ohrožení života a musí v rámci programu na ochranu nepohodlných svědků změnit svou identitu. Bohužel přesně v okamžiku, kdy se mu už skoro podařilo získat nejen roli v muzikálu Juro Jánošík Superstar, ale i asistentku režie.

Komedie Antonína Procházky s velkým humorem vypovídá o světě, ve kterém až z bulvárních časopisů zjistíme, kdo vše je celebrita, kterou bychom měli znát, o světě, ve kterém je zločinec zákonem chráněn často lépe, než jeho oběť, o praktikách televizní zábavy, která – v zájmu sledovanosti – nabídne divákovi cokoli. Jednoduše o době, kterou dobře známe, nad níž sice můžeme i plakat, ale lepší je se jí zasmát.

Tento pořad nelze na internetu přehrát z důvodu autorských práv.

Stopáž: 117 minut – Rok výroby: 2008 – ST
Žánr: Film
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Je nám ctí... Plzeň EHMK 2015