Q

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Alternativní průvodce současným queer světem. Týdeník o překonávání společenských stereotypů, neobvyklých láskách a životě mezi normalitou a výstředností. Otevírá diskuzi o tabuizovaných tématech i předsudcích v mezilidských vztazích

Obsah pořadu
 • Nevěra
  V tomto dílu se podruhé v rámci šestidílného seriálu vydáme do mnoha tabu opředeného světa vztahů a sexuality. Přiblížíme si nejrůznější pravidla partnerského soužití tak, jak na ně lidé nahlížejí v kulturách odlišných od té naší, středoevropské, s tím, že tentokrát se detailně zaměříme na to, jak se v různých částech světa lidé rozcházejí, odlučují, rozvádějí a také jak jiné kultury reagují na partnerskou nevěru.
  Postupně o svých postřezích pohovoří herečka Anife Vyskočilová, brazilský novinář Fabiano Golgo, mongolista Vladimír Weigert s manželkou Uranbileg, romský aktivista David Tišer, Soňa Čermáková a Kokok Suratmoko, Mohammad Zarghami, Karima a Issa Sadio, Trang Nghiem a Do Duy Hoang z Vietnamu nebo v česku žijící Slovinec, cestovatel a motorkář Igor Brezovar.
 • Report
  Pokračováním seriálu, mapujícího českou queer klubovou scénu, se s Honzou Valderem přeneseme na patrně nejstarší pravidelný event, party Lollypop v pražské Radosti FX.
 • Art
  A s režisérem Miroslavem Bambuškem se v Meetfactory podrobněji podíváme na zákulisí vzniku temné divadelní adaptace románu Michala Witkowského "Chlípnice", která se v divadle jmenuje Buzní kříž.

přehrát video jiný díl
« Novější díly | Starší díly »
Stopáž: 26 minut – Rok výroby: 2012 – P  ST  *
Žánr: Magazín
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady