Q

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Alternativní průvodce současným queer světem. Týdeník o překonávání společenských stereotypů, neobvyklých láskách a životě mezi normalitou a výstředností. Otevírá diskuzi o tabuizovaných tématech i předsudcích v mezilidských vztazích

A co nás čeká konkrétně? Scénárista a herec Kapil Sharma bude vyprávět o inspiraci a reakcích na jeho film Dunno Y…, o indické cenzurní komisi a také o předsudcích indické společnosti. Režisér Sridhar Rangayan mluví o prvním ročníku bombajského queer festivalu „Kashish“, o začátku své kariéry, ale popisuje i děj tří svých filmů – Růžové zrcadlo, Yours Emotionally a 68 stránek. Gay aktivista a ředitel největší organizace „Hum SafarVivek Anand hovoří o legendárních filmech z historie Bollywoodu dávné i nedávné, o zpěvačkách, které se staly gay ikonami, o důvodech, proč se gayové identifikovali s utlačovanými kurtizánami. Chayanika Shah hovoří o prvním indickém filmu zobrazujícím lesbický vztah, Fire, o problémech s fundamentalisty a Chayanika Shah pokračuje o své práci pro radikální levicový feministický kolektiv LABIA, činný již od roku 1995.

Přehrát video

Diskuse diváků
 • Peťan 29. 4. 2012 22:31

  Až budu opět zapínat televizi nebo brouzdat po netu, vím kam zamířit. Obzvlášť mě zaujali otevřené rozhovory v posledním dílu Emo. Pěkná práce, klobouk dolu ;-)

 • 1. 11. 2014 20:50

  Příspĕvek byl smazán kvůli porušení pravidel diskuse.

 • Lucia 16. 10. 2014 20:46

  Jerevan

  Dobry vecer, zboznovala som a zboznujem tuto relaciu a preto sa k nej cas od …

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 26 minut – Rok výroby: 2011 – P  T  *
Žánr: Magazín
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady