Q

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Alternativní průvodce současným queer světem. Týdeník o překonávání společenských stereotypů, neobvyklých láskách a životě mezi normalitou a výstředností. Otevírá diskuzi o tabuizovaných tématech i předsudcích v mezilidských vztazích.

V tomto pořadu si řádně osvítíme tajemstvím opředené pohlavní orgány. Zjistíme, proč málokdo ví, co je vulva, nakolik vážně, ale i nevážně se o svých intimních partiích umíme bavit a jak moc velké tabu toto téma v dnešní době stále je. S autorkami originálních šperků, které tvoří pod značkou Minimon, si zopakujeme základy geometrie a možná nalezneme nový rozměr pro použití vulgárních výrazů. Zavítáme k plastickému chirurgovi, aby se s námi podělil o zkušenosti s estetickými úpravami genitálií. A s Lejlou Abbasovou se budeme věnovat i v Africe doposud praktikovanému, temnému rituálu, spojenému s pohlavními orgány – ženské obřízce.

Přehrát video

Obsah pořadu

Diskuse diváků
 • Peťan 29. 4. 2012 22:31

  Až budu opět zapínat televizi nebo brouzdat po netu, vím kam zamířit. Obzvlášť mě zaujali otevřené rozhovory v posledním dílu Emo. Pěkná práce, klobouk dolu ;-)

 • 1. 11. 2014 20:50

  Příspĕvek byl smazán kvůli porušení pravidel diskuse.

 • Lucia 16. 10. 2014 20:46

  Jerevan

  Dobry vecer, zboznovala som a zboznujem tuto relaciu a preto sa k nej cas od …

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 26 minut – Rok výroby: 2010 – P  ST  *
Žánr: Magazín
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady