Ďáblova lest (3/3)

Brána nebes

Hodnocení filmu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 5  
Sdílet
| Poslat odkaz

Znalec černé magie Ivan Trojan a policejní komisař Jiří Dvořák pátrají po pachateli série rituálních vražd. Napínavý kriminální příběh inspirovaný existencí tajemné Ďáblovy bible. Dále hrají: A. Geislerová, T. Voříšková, V. Dyk, H. Vagnerová, S. Šuvadová, D. Prachař, F. Němec a další. Scénář A. Vašíček. Kamera M. Šec. Režie J. Strach

Doktor Runa je přesvědčen, že sériovým vrahem může být někdo, kdo se dostal k tajemnému listu, který před staletími z Ďáblovy bible záhadně zmizel. Podaří se mu dokonce přijít na klíč, podle kterého si vrah vybírá své oběti – je to magická číselná tabulka. Všechno nasvědčuje tomu, že vize otce Toderika se naplňuje. Runa dál intenzivně spolupracuje s kriminalisty Sumarou a Šímovou, i když oni o jeho teorii pochybují. Když ale beze stopy zmizí kdesi v Podlažicích Runova dcera Iveta, i kriminalisté pochopí, že Runa může mít pravdu. Pátrání se rozjede naplno. Zatímco Sumara se Šímovou odjíždějí na místo, kde by mohli dopadnout vraha při činu, Runa se s přítelem své dcery Ferinčákem snaží splnit poselství otce Toderika. K završení plánu fanatického šílence zbývá poslední oběť. Podaří se kriminalistům dopadnout vraha včas, nebo to budou Runa s Ferinčákem, kdo zachrání nejen tuhle poslední oběť? Zdá se, že jde opravdu o mnohem víc, než jen o jeden lidský život. Blíží se zásadní střet s ďáblem u Brány nebes.

Přehrát video

Diskuse diváků
 • David 15. 12. 2015 22:35

  Ach bože

  Taková slátanina..kde jsi Strachu talent nechal. A ČT dá na toto peníze.. další volné pok…

 • Simona Melicharová 7. 10. 2015 13:00

  konecc

  seriál se mi líbil akorát konec mě dost zklamal :-( na to jak to zajímavě začalo , konec otřesný…

 • punkveruska 31. 8. 2015 09:36

  Docela povedené

  Film se mi líbil, jako ve všech filmech, najdou se samozřejmě i zde slabší místa, závěr fi…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 66 minut – Rok výroby: 2009 – ST  AD  HD
Žánr: Film | 15+
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Přehled dílů
Více na portálu ČT24
Edice ČT
Ďáblova lest ohrožena!

Ačkoli Edice ČT učinila před autogramiádou Ďáblovy lsti v Paláci knih Luxor veškerá bezpečnostní opatření – novinku Arnošta Vašíčka přinesli vojáci Modrého regimentu v plné zbroji (stejného regimentu, který kdysi přepravoval Ďáblovu bibli z Čech do Švédska).