Další zprávy na portálu ČT sport

• Bouška a Koblasa vybojovali na MS bronz, na dráhu se vrátil Ježek
    Bouška a Koblasa vybojovali na MS bronz, na dráhu se vrátil Ježek

26.3.2015 21:30

Apeldoorn (Nizozemsko) Mistrovství světa handicapovaných cyklistů na dráze začalo pro českou výpravu dvěma bronzovými úspěchy. Jiří Bouška a Ivo Koblasa obsadili v nizozemském Apeldoornu třetí místa v závodu na kilometr s pevným startem.

• Královskou etapu vyhrál Van Garderen, König ztratil jednadvacet minut
    Královskou etapu vyhrál Van Garderen, König ztratil jednadvacet minut

26.3.2015 19:01

La Molina (Španělsko) - Královskou etapu závodu Kolem Katalánska vyhrál americký cyklista Tejay Van Garderen z týmu BMC. Dotáhl do cíle únik v závěrečném stoupání do lyžařského střediska La Molina ve výšce 1725 metrů. Novým lídrem závodu je Belgičan Bart de Clerq. Ze čtyř českých účastníků skončil nejlépe Leopold König, jenž dojel na 72. místě se ztrátou necelých 21 minut. Celkově je z Čechů nejvýše dvaasedmdesátý Petr Vakoč.

• Druhou etapu Kolem Katalánska ovládl Valverde, König ztrácí skoro 3 minuty
    Druhou etapu Kolem Katalánska ovládl Valverde, König ztrácí skoro 3 minuty

24.3.2015 21:41

Olot (Španělsko) - Druhou etapu závodu Kolem Katalánska v dešti a chladu vyhrál španělský cyklista Alejandro Valverde. V hromadném spurtu zvítězil před svým kolegou z týmu Movistar Josém Joaquínem Rojasem. V čele průběžného pořadí zůstal překvapivý vítěz první etapy Polák Maciej Paterski. Valverde se posunul na čtvrté místo, na němž zaostává za lídrem o 2:40 minuty. Leopold König je o dalších 10 sekund zpět.

• Kulhavý: Triumf na Cape Epic mi perfektně sedl do přípravy na cross country
    Kulhavý: Triumf na Cape Epic mi perfektně sedl do přípravy na cross country

24.3.2015 18:11

Praha - Druhý start a druhé vítězství. Jaroslav Kulhavý i své druhé vystoupení na populárním podniku Cape Epic v Jihoafrické republice proměnil ve výhru. Kulhavý neskrývá radost, přiznává ale, že 740 kilometrů dlouhý maratonský etapový závod dvojic je po něj skvělou přípravou na závody Světového poháru v cross country horských kol.

• První etapu ve Španělsku ovládli uprchlíci, König a spol. dojeli s favority
    První etapu ve Španělsku ovládli uprchlíci, König a spol. dojeli s favority

23.3.2015 20:24

Calella (Španělsko) – Trojice českých cyklistů Petr Vakoč, Jan Hirt a Leopold König dojela v úvodní etapě závodu Kolem Katalánska v hlavním poli společně s favority Španělem Albertem Contadorem a Britem Chrisem Froomem. Z vítězství se radoval Polák Maciej Paterski, který se dostal do úniku společně s dalšími dvěma závodníky.