Hobby magazín Jiřiny Bohdalové. Režie J. Vondráček

Obsah dílu

Přehrát vše

Dobrá rada před prázdninami je věnována zdraví a nabídneme vám ty nejzajímavější příspěvky, které jsme na toto téma odvysílali.

Ve Škole květin vzpomínáme nejen na našeho spolupracovníka pana inženýra Chobotského, ale také na jednu z jeho dobrých rad, která se týká klanoprašky čínské.

Jak se vyhnout depresím, poradí pan primář Jan Cimický, kterého si Jiřina Bohdalová před časem pozvala jako Hosta pořadu. Kdo má špatnou náladu a mylně ji označuje za depresi, tomu o rozdílech povypráví primář Cimický. A hlavně názorně ukáže, které akupresurní body nám napomohou k uvolnění a tudíž i ke zlepšení nálady.

Ve střihovém pořadu, který je věnován zdravotním radám, nemůže samozřejmě chybět ani MUDr. Veselý, který všem, kdo trpí bolestmi zad, nabídne zajímavé rehabilitační postupy.

Chcete se odnaučit kouřit? Jestliže opravdu chcete, ukážeme vám, že to zas není tak veliký problém. Zásluhu na tom má pan Prokopjuk.

Dostaneme se i na návštěvu do solné jeskyně, která nám může velmi dobře zapůsobit na dýchací cesty, ale pravidelné návštěvy solné jeskyně pomohou zlepšit nejrůznější kožní choroby.

A pan inženýr Baier nás opět přesvědčí, že hlívová držková polévka je nejen chutná, ale také posílí naše zdraví.

Stopáž26 minut
Rok výroby 2009
 P ST 4:3
ŽánrZábava