Kluci v akci

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 121172  
Sdílet
| Poslat odkaz

Filip Sajler a Ondřej Slanina divákům zábavnou formou ukazují kouzlo vaření a přípravy jídel v podání skutečných profesionálů. Nejde však pouze o suchý výčet zpracovaných ingrediencí a popis správného postupu. Vaří totiž mladí kluci, kteří jsou nejen zručnými kuchaři s mnoha nápady a osobitým přístupem, ale mají navíc i dar zprostředkovat divákům potěšení ze skutečného kulinářství.

Nejnovější díl

Víc než úspěšné byly hrníčkové recepty. Připravme si červené kuře paní Helenky Bocheňské, jejíž hrníčková kuřecí stehýnka sklízí všude úspěchy. O jednoduchý a chutný recept na americkou pizzu se rád podělí i Ondřej. Smažené zeleninové placičky přijdou také vhod, ať už budou teplé, čerstvě usmažené, nebo studené. Ani hrníčková sladkost chybět nebude, protože se společně zakousneme do tvarohových řezů.
Videoarchiv
Video Propásli jste některý díl? Vaříte rádi podle videa? Na 300 vydání pořadu od roku 2005 najdete v našem videoarchivu.
Členění masa
Soutěž Jak upravit různé části vepřového nebo hovězího? Podívejte se na schéma s popisem a doporučením, na co se ta která část nejlépe hodí.
Diskuse diváků
 • Karel Kratky 17. 12. 2014 16:59

  Kureci "stehna"

  Proc pan Slanina hovori o kurecich stehnech, kdyz se zcela evidentne jedna o k…

 • Marie 9. 12. 2014 14:39

  ach, ten advent

  Slovo advent by se nemuselo užívat ve spojitosti s přípravou paštiky, se svařákem a pod…

 • Oli 8. 12. 2014 14:08

  Lu

  je vidět že klukům chutná.

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 26 minut – Rok výroby: 2014 – ST  HD
Žánr: Magazín
Nejbližší díly ve vysílání
Adventní IV

sobota 6. 12.

Hrníčková II

sobota 13. 12.

Novinky k pořadu

Upozornění na novinky k tomuto pořadu si přeji zasílat na e-mail: