Kluci v akci

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 122205  
Sdílet
| Poslat odkaz

Filip Sajler a Ondřej Slanina divákům zábavnou formou ukazují kouzlo vaření a přípravy jídel v podání skutečných profesionálů. Nejde však pouze o suchý výčet zpracovaných ingrediencí a popis správného postupu. Vaří totiž mladí kluci, kteří jsou nejen zručnými kuchaři s mnoha nápady a osobitým přístupem, ale mají navíc i dar zprostředkovat divákům potěšení ze skutečného kulinářství.

Nejnovější díl

Po prvním úspěchu na olympiádě mladých kuchařů v Německu roku 1992 a ukončení studia hotelového managementu se kariéra talentovaného Marka Raditshe rozjela na plná kola. Působil v mnoha prestižních pražských restauracích a bohaté zkušenosti získával a dosud získává i v zahraničí. Přitom už patnáct let zastává funkci executive chef skupiny Kampa Group, kde měl příležitost vařit pro některé světoznámé hosty, například norského krále Haralda a královnu Sonju, manžele Clintonovy, Micka Jaggera při oslavě jeho šedesátin a další. A co připraví Marek Raditsch pro diváky České televize? Budou to tygří krevety s česnekovo-zázvorovým beurre blanc, jelení hřbet s třešňovou omáčkou a ricottovými gnocchi a pečený ananas v karamelu s vanilkovou zmrzlinou.
Videoarchiv
Video Propásli jste některý díl? Vaříte rádi podle videa? Na 300 vydání pořadu od roku 2005 najdete v našem videoarchivu.
Členění masa
Soutěž Jak upravit různé části vepřového nebo hovězího? Podívejte se na schéma s popisem a doporučením, na co se ta která část nejlépe hodí.
Diskuse diváků
 • Stáňa 26. 4. 2015 08:57

  Kluci, velké díky !

  Váš pořad, je to nejlepší, co veřejnoprávní ČT vysílá.

 • Jirka 20. 4. 2015 11:28

  Studentska... z Plzne

  Hezky to s. primator Zrzavecky uvedl...regionalni suroviny, kuchyne, blablabla…

 • Lucie D. 18. 4. 2015 03:12

  "Vývoj" barmana

  Dobrý den, před časem jsem měla výtku k předvádění se pana barmana. Nevím, zda koncepce scénáře prochází nějako…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 25 minut – Rok výroby: 2015 – P  ST  HD
Žánr: Magazín
Nejbližší díly ve vysílání
Studentská II

sobota 18. 4.

Legendy české kuchyně – Marek Raditsch

sobota 25. 4.

Novinky k pořadu

Upozornění na novinky k tomuto pořadu si přeji zasílat na e-mail:

Fit rodinka