Pošta pro tebe

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 25830  
Sdílet
| Poslat odkaz

Diskuse

  • MARTA 16. 5. 2013 21:56 (!) Reagovat (@) 0 +1 -1 0

    **SOUROZENCI BIOLOGIČTÍ

    Prosím, může mi někdo poradit, jak dohledat biologické bratry, kteří byli taktéž dáni do adopce??? Děkuji.

  • MIA 16. 5. 2013 08:10 (!) Reagovat 4 +1 -1 0

    Koho bych si tak nechala najit

    Pani Antonie z druheho pribehu pusobila rozpacite a ani se ji nedivim.Pan Milan asi ocekaval,ze mu padne kolem krku a bude mu,ac stastne vdana,delat psychologa.Takovy hloupy napad! Jedna pani ucitelka z materske skoly me pred mnoha a mnoha lety ucila zavazovat botky,moc to pro me znamenalo. Myslite,ze bych si ji mohla nechat najit?Nebo jeji deti? :o) Lidi se nudi a chteji se videt v televizi a my se pak u televize nudime.

    • eva richterova 16. 5. 2013 09:36 (!) Reagovat (@) 3 +1 -1 0

      včerejší pořad

      Ano, souhlasím, právě jsem se k tomu vyjádřila pro tvůrce pořadu. A to bych ráda znala ještě reakci partnerky pana Milana, když tak ztrapnil sebe a hlavně taky ji. Vše jsem si prožila a také prožívám. Paní nám za chvíli bude předkládat jak se vaří polévka a poučovat co má můj parnter dělat!

  • Milada K. 15. 5. 2013 20:45 (!) Reagovat 14 +1 -1 2

    15.5.2013

    To je zase drááma. ...Na třičtvrtě hodiny.. Je toto opravdu nutné, před celým národem, když dotyční znají adresu Moniččina otce . Nepochopím. :-(

    • Milada K. 16. 5. 2013 11:28 (!) Reagovat 8 +1 -1 1

      ...Ještě bych přidala:...a je opravdu nutné jeden případ rozvádět třičtvrtě hodiny?
      Začínám mít pocit, že se do pořadu přestávají hlásit zájemci. Proto se příběhy natahují a natahují a že hledající hosté jsou spíš lidé, kteří tam jdou hlavně exhibovat.
      Toť jen můj názor.

    • IVANA 17. 5. 2013 09:20 (!) Reagovat 5 +1 -1 0

      souhlasim s Miladou,bylo to trapne.Pani Jarmila se jen potřebovala vypovidat.Pokud hledala otce Moniky,šlo to udělat i bez toho co povidala o svem životě.

      • Maruška 17. 5. 2013 09:48 (!) Reagovat 3 +1 -1 0

        Myslim že se pani Jarmila chtěla zviditelnit,tak to vzala přes dceru.Jeji životni přiběh nemá nic společného s otcem jeji dcery.

        • Jarmila 17. 5. 2013 19:04 (!) Reagovat (@) 0 +1 -1 1

          Maruška

          Milá Miruško,odepiši i Vám,jen se nebudu už opakovat.Napíši Vám to asi takle.Já jsem ten poslední člověk co by šla na veřejnost s bolestma na srdci.Všichni co mě znají nevědí o mě nic.Zviditelnit bych se mohla i před kamarádkama a to jich mám opravdu hodně.Já zato opravdu nemohu,jakéj byl sestřich.Nikdy bych to neudělala přes dceru.Já si toho opravdu prožila dost :-(Jen jedno Vám napíši,do roka a půl mi zemřel tatínek i sestra,strach mě prostě donutil abych Monice sehnala otce.O sestru jsem se starala,že jsem jako pes ležela vedle ní na zemi,než příjde její konec.Tohle jsem tam mohla říkat,mám toho hodně té bolesti.Mlčela jsem o tom.A jak jsem psala už jednou moje zlatá maminečka neudělala ani pohřeb.Ano byla jsem to já :-(Nebojte nebrala jsem na sestru ani korunu,nechtěla jsem je život by jí nezaplatil nikdo.Budou to 2 roky co zemřela v lednu mi to tehdy řekli,že sestra zemře a vy víte,že to přijde a čekáte měsíce,týdny,dny a pak vám řeknou hodiny!!!!co jsem neřekla tam píši Vám sem,jak píšete abych se zviditelnila,není to o tom.Z mé strany to byl strach,aby dcera viděla otce.A pak netrpěla jako trpím já.Já viděla otce i sestru.Dceřa by svého třeba neviděla.Strach a trápení dokáže hodně,ale jak tak čtu,spousta všem vadí vše a na včech.Se proberte kolem sebe dnes tu jste,zviditelnijete se jako já a ostatní a zítra tu nemusí být nikdo.

          • Ivana Kotrlová 18. 5. 2013 20:52 (!) Reagovat (@) 1 +1 -1 0

            Jarmila

            paní Jarmilo je toho na vás asi moc pišete z cesty, to jsou hotovy bláboly, dejte si čaj na uklidnění a běžte si zdřímnout, radim vám dobře.

      • Jarmila 17. 5. 2013 10:42 (!) Reagovat (@) 1 +1 -1 1

        Jarmila

        Paní Ivano,vypovidat jsem se opravdu nešla.Moje matka bydlí 7 km.odemě a nikdy mi na mé otázky neodpověděla,proč nás opuštěla a já se jako 10 letá musela starat o 2 ml.sourozence.Staral se o nás po jeho těžké práci otec.A moji drahou starostlivou maminečku hledal po nocích.Mi jsme neměli babičy aby,nám pomohli jako je to dnes..Myslíte si,že jsem tam měla zveřéjnit,proč moje matka byla 2 krát zavřená?A já dodnes netuším proč!A proč se o nás 3 děti nestarala.Já bych to osobně nedopustila aby mé děti byli sami a má dcera Monika musela vařit,prát a starat se o dva bratry.Jen trochu jsem si dovolila postěžovat si vám(promiňte).Za svoji matku nemohu,já jsem si jí necpala.Byla jsem tam ohledně dcery ne pro své potěšení.Možná to šlo udělat jinak,ale mě,že sleduji Poštu pro Tebe.Tak jsem to udělala tak,jak jsem uznala za vhodné.Omlouvám se jak Vám,tak p.Miladě,že jste zrovna obě na tohle koukali.Ale i tak se na nikoho nehněvám,co tady o mě píšete.Určitě bych psala i já,jen jinak.Nikdo do nikoho nevidí co má za problém.A tí co chodí do Pošty pro Tebe,mají k tomu jisté problémi.

    • Jarmila 17. 5. 2013 09:31 (!) Reagovat (@) 3 +1 -1 1

      Milada K.

      Dobrý den,p.Milado Adresu jsem přesně neznala.Znala jsem starou,do Moničiních 17 let.Pokud by dcera jela do Košic za svým otcem,tak od Jeseníku,je to opravdu daleko.Pokud bych si byla jistá,že bydlí na té staré adrese nezveřejnovala bych to v Poště pro Tebe.Zviditelnit jsem se nešla,ani jsem to neměla v umyslu.Nezlobým se na Vás,ale opravdu můj život ani ostaních neznáte.Pokud se nechcete dívat na čt 1,je spoustu dalších programů.

      • Milada K. 18. 5. 2013 14:56 (!) Reagovat 2 +1 -1 0

        Dobrý den, paní Jarmilo.
        Omlouvám se, rozhodně nebylo mým cílem se Vás nějak dotknout, ale šla jste s kůží na trh, tak jste s kritikou musela počítat.
        Ale na tom, že se tam probíralo všechno možné a zbytečně dlouho a zbytečně podrobně a Vy jste byla ochotna na sebe prozradit cokoliv, na tom si trvám. A ještě tam přivolat dceru, která údajně o ničem nevěděla. Proboha proč? To Vám nevadí, se takto odhalovat? Chápu, že to z velké části má za vinu dramaturgie, spousta lidí na tyto "realityšou" asi vyloženě čeká.
        Určitě jste to v životě neměla lehké, to nezpochybňuji, ale nelehký osud má více lidí...nemoci, postižení, násilí....jen o tom všichni nemluví. I mě před pěti lety během krátké doby odešli všichni nejbližší, do teď jsem se s tím nevyrovnala, ale nikde o tom nemluvím, nedávám to na odiv. A rozhodně bych se raději vydala pátrat do těch Košic, vždyť z Jeseníků to zase tak dál není, hodina jízdy?
        Ale věřte mi, že Vám upřímně a z celého srdce přeji už jen klidný a šťastný život.
        Ještě dodatek: na Poštu se dívá teta, která u nás bydlí, jinak bych ji asi již ani nezapínala. Ale ani ta tentokrát nevydržela a přešla do jiné místnosti a čekala z povzdálí na další příběh. I ji, dříve věrnou divačku Pošty, začíná pořad znechucovat..

        • Jarmila 18. 5. 2013 19:52 (!) Reagovat (@) 0 +1 -1 0

          Milada K.

          Dobrý den,paní Milado,já nevěděla co tam dají,opravdu se tam jednalo jen o Moniku.Já nevěděla od jejích 17 let,kde bydlí.A skoušeli jsme ho hledat,to mi věřte všemi spusoby.Prostě opravdu jsme ho sami nedohledali,ze zetěm.Hledali jsme ho 5 let.Abych Vám řekla pravdu není to tak lehké,na vlastní pěst.Mě opravdu také nebylo příjemně z té Pošty pro Tebe.Víte ptají se tam na vše,jak to sestřihají to nikdo pak neví.Já jsem tam šla opravdu kvůli dceři a né,co potkalo mě.Věřte mi,že dcera tam byla také jako host,proto o tom neměla vědětJak to udělali,také jsem koukala.Jak se přijelo k čt 1.už jí to došlo.Proč to bylo takle,ani mě to hlava nebere.To vše co mi tady píšete mám za sebou,nemoci atd.za sebou,nemoci spoustu i ochrnutíA važím si každého dne,že tady jsem.Odhalovat,pokud bych tohle chtěla,tak bych si to udělala pro sebe,ne pro dceru.Hodina jízdy to opravdu není Jeseník a Košice na slovensku,jsou opravdu z ruky.A to bydlel za Košicema v jedné vesnici a bydí už jinde,ale to sem nevěděla,jak jsem psala od jejích 17 let.A opravdu není jednoduché hledat jehlu v kupce sena.Nebudu to už rozepisovat co vše mám za sebou.Mě se také spousta pořadu nelibý,ale nehaním je.Jen si řeknu tohle mám vše za sebou a koukám na jinéj pořad.A jak jsem tam jiné paní odepisovala,kdo mi zemřel,tak jsem tam 4 nedopsala,dohromady jich bylo do roka a půl
          6.A nevíte si rady a máte najednou strach že vám se nedaří ho dohledat.A mohlo by se stát,že to nestihnete.Aby otce poznala,myslela si stále,že jí nechce.Nedalo se jí to rozmluvit,že to tak není.A na Vás se nezlobím a na nikoho tady nejsem taková.Jen prostě opravdu co tady píšou o lidech a nikdo nevidí dál,že ty životy nejsou jednoduché.
          PS:Vaši tetě se nedivím,mě také není dobře co tam bylo!Vám moc děkuji,tohle manželství co mám 26 let,mám štastne :-)Prostě to co tam bylo,to bylo z mladí do mích 24 let,hold se mi tehdy nedařilo :-( A hlavně Vám přeji aby Vás nikdy nic zlého v životě nepotkalo a nikoho co zde pišou.Jen jedno prosím naděte mi trasu,jak jste psala hodina jízdy Jeseník a Velaty za Košicema.Děkuji ja nenašla nikde žádnéj spoj.A navigace,mi to našla jen po hranice.A slovensko jako by nebylo.Kočice už vůbec ne.To se ptá manžel,jezdi po světě za prací.Ale,takovou skratku nezná.

          • Milada K. 18. 5. 2013 20:35 (!) Reagovat 0 +1 -1 0

            Paní Jarmilo, možná jsem to nenapsala dost srozumitelně, měla jsem na mysli, že z Jeseníků do Košic je to asi tak o hodinu delší jízda než z Jeseníků do Prahy.
            Zdravím manžela a přeji krásné dny. :-)
            Milada

    • Jana 17. 5. 2013 12:23 (!) Reagovat (@) 1 +1 -1 4

      pořad tuto středu

      Dobrý den, mám v poslední době, že stále někdo brečí jak je tento pořad strašný. tak si proboha vezměte knihu nebo přepněte na jiný kanál nebo jděte prostě na pivo.
      Určitě není jednoduché pro účastníky pořadu se nechat zviditelnit.

  • Vít Jeník 13. 5. 2013 12:38 (!) Reagovat (@) 1 +1 -1 0

    hledám sestru

    Dobrý den, hledám sestru, která se narodila 2.1.1962 v Praze na Bulovce jako Monika Lapihusková. Byla dána k adopci a nějaký čas byla v kojeneckém ústavu v Krči. Náš otec měl čtyři děti a o žádné se nestaral.Našel jsem již sestru Renátu. Náš otec už nežije, zemřela už moje i Renatina maminka. Děkuji za každou reakci, která by nás k Monice dovedla (dnes už se bude jmenovat jinak ) Otec se jmenoval Ivo Lapihuska.
    Vítek

  • Riedlová Markéta 11. 5. 2013 22:22 (!) Reagovat (@) 1 +1 -1 0

    Najdu?

    hledám příbuzné a známé paní Marie Dvořákové.
    Marie Dvořáková narozena 1.srpna 1947 Sedlec-Hlavatec,okr. České Budějovice.
    Měla by bydlet v Neratovicích 275,okr. Mělník.
    Její maminka se jmenuje Albína Dvořáková.
    Paní Marie je moje biologická matka,kterou jsem nepoznala,otec je neuveden a tak prosím o jakou-koliv kladnou informaci která by vedla k vysvětlení a poznání...
    Pište na RiedlovaMarketa@seznam.cz
    Děkuji

  • JANA SVOBODOVÁ 6. 5. 2013 18:53 (!) Reagovat (@) 0 +1 -1 0

    HLEDÁM SOUROZENCE A BIOLOGICKOU MATKU

    Hledám biologickou matku a sourozence

    Dobry den,hledám pani SOŇU HAVLIKOVOU(jiz bude mít zřejmě jiné příjmení) nar.2/1945.Vím jen to,ze v letech kolem roku 1965 delala servirku v Revue Alhambra na Václavskem nam. a bydlela v te dobe v BELGICKE ul.čp.24? na Vinohradech.Ja se ji narodila v 24/10/1965,byla jsem její 4.narozene dite a ihned po porodu me dala do KÚ do Krče.Pokud jí někdo znate,prosim o informaci,kde bych ji mohla najít,popr.ať se mi ozvou její deti-moji sourozenci,ktere bych rada poznala.Byla jsem v roce 1967 adoptovana .

    • MARTA PROFESOVÁ 11. 5. 2013 15:09 (!) Reagovat (@) 0 +1 -1 0

      Hledám biologickou matku, sourozence

      Dobrýden, má matka kdysi žila na Praze 6_ Ve Střešovičkách a taktéž ji nemohu dohledat i když jsem psala na MVČR taktéž mé 2 starší biologické bratry_ ani nevím na koho se obrátit v hledání SOUROZENCŮ. M

  • Jarek 3. 5. 2013 10:26 (!) Reagovat (@) 3 +1 -1 0

    Hledám sestru

    Dozvěděl jsem se že mám sestru,o které jsem do dnešního dne nevěděl.Rok narození 1948-9,její pravý otec pan Jaroslav a její maminka bydlela a pracovala na faře.Jmenovala se Marta.Poznala ho jako vojáka tehdy základní služby.jeho pobyt tehdy Svitavy a Letovice.Z poznatkú vím jen že se jedná o města Kolín a Olomouc.Otec již nežije.Snad se pátrání podaří.Děkuji všem za jakoukoliv zprávu vedoucí k nalezení mé sestry.

  • milada šuarova 1. 5. 2013 12:20 (!) Reagovat (@) 2 +1 -1 0

    hledám paní Dvořákovou

    hledam pani ktera v roce1985 bydlea v jirkove ul osvobozeni 1141.a v tom roce udajne i porodila.prosim o veškeré info.Děkuji

  • Alena Roštarová 30. 4. 2013 07:12 (!) Reagovat (@) 0 +1 -1 0

    prosím o pomoc

    Hledám svou sestřenici Sonu Holčákovou nar.asi v roce 1953-1954.Její matka Anna Holčáková bydlela i s jejím malým bratrem v Praze 1-Týnská 6-Staré Město kde také oba zemřeli-prosím o pomoc děkuji za každou informaci

  • Pepík 29. 4. 2013 22:26 (!) Reagovat (@) 0 +1 -1 0

    bratranci

    Hledám své bratrance,sourozence Jana,Jiřího a Marii Burdové narozené v letech asi 1950-1957 v Opavě.Maminka se jmenovala Marie rozená Lišková a pocházela ze Slovenska.Otec se jmenoval Arnošt,který už zemřel.Možná že se teď jmenují jinak.
    Bydleli v Opavě Myslbeková 9.(je to u kostela Svaté Hedviky).Asi v roce 1965 se rodiče rozvedli a oni se odstěhovali s maminkou nevím kde.Pokud máte zájem ozvěte se,hledá Vás bratranec Pepík.Prosím kdo je zná podejte zprávu.Velice děkují.

    josef.bitomsky@post.cz
    tel:736602229

první | předchozí | 1 2 3 4 5 | další | poslední (202)

Pošlete svůj komentář

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.


 *

 *

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.


 *

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

 *

 *

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku


 *

 *
 *

 *

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi

Stopáž: 56 minut – Rok výroby: 2013 – ST  HD
Žánr: Zábava