O Kanafáskovi

Jak se vsadili

Hodnocení seriálu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 1  
Sdílet
| Poslat odkaz

Dalších šest dílů animovaného seriálu O Kanafáskovi nás zavede opět za klukem Jonášem a jeho kamarádem – zlobivou uspávací peřinou Kanafáskem, jehož heslem je, že noc je tady od toho, aby se co nejvíc užilo! Jejich noční výpravy za dobrodružstvím nelibě sledují Snivec se Spinkalkou, vrchní uspávači z hradu Snovízu, kteří za pomoci uspávacích skřítků a peřinek bdí nad tím, aby všechny děti hezky a včas usínaly. Kluk Jonáš má ale teď problém – narodil se mu bráška a Jonáše trápí, že tatínek s maminkou věnují mrňousovi víc pozornosti než jemu.

Kanafásek proto Jonášovi navrhne, aby jednou, když rodiče šli slavit výročí svatby a kluky nechali hlídací slečně, zkusili bratra někomu udat. Jonáš je sice plný pochybností, ale nakonec svému kamarádovi kývne. Létají tak i s bráškou po celém městě, ale nakonec – po velkém dobrodružství při rodičovské oslavě na lodi – jsou rádi, že se i s mrňousem v pořádku vrací domů, do postele. Nakonec – takový brácha se může ještě i hodit!

Video není k dispozici. » Videoarchiv

Autorkou scénáře je Eva Papoušková, spoluautorkou, výtvarnicí a režisérkou Galina Miklínová. Komentář čte Jaroslav Dušek. Hudbu složil Petr Ostrouchov. Seriál vyrobilo Centrum tvorby pro děti a mládež České televize ve společnosti Alkay Animation Prague s.r.o.

Diskuse diváků
 • Jaroslava J. Částková 29. 3. 2015 18:53

  O Kanafáskovi

  Večerníček se mojí dcerce (necelé tři) i mně moc líbí, je nápaditý, originální, vydařený, vykutálený, výstřední a můžeme jen…

 • pájushka 8. 11. 2014 17:26

  kana****

  anna je asi autorkou tohoto odpadu. nejdůležitějším kritikem jsou podle mého v tomto děti,…

 • anna 12. 1. 2013 20:37

  kanafásek

  toto je můj nejoblíbenější večerníček.

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 8 minut – Rok výroby: 2008 – ST  4:3
Žánr: Seriál | Pro děti a mládež