iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
5. 5. 2012
13:25 na ČT1

1 2 3 4 5

5 hlasů
12115
zhlédnutí

Auto Moto Revue

Ford Ranger - do terénu i do divadla — Chopper od Boba — Lada VFTS — Je jasné, že auto může někdy vypovědět svou službu — „Pavoučka“ na čelním skle se nemusíte bát

23 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Petr 5.5.2012 17:07 (!) reagovat 3 + - 7

polonahe slecny

Dobrý den,
polonahé slečny v čase pořadu 10:40, který běží u oběda a dívají se děti není etické. Polemizuji, jestli nedám návrh k prošetření do RRTV. A mimochodem, proč je reporáž o unikátní motorce tak černá? Nic nevidím, jen tmavé fleky.

Děkuji

Martin 6.5.2012 11:12 (!) reagovat 2 + - 8

Troubo

...s vámi musí být opravdu zábava. A to, že jste kvůli těm pár záběrům vstal z gauče a šel psát komentář do diskuze ukazuje, že to nemáte v hlavě v pořádku. Lidské tělo je naprosto přirozené. Mnohem větší hřích je, že tento pořad přináší nudné reportáže, testuje nezajímavá auta a testy jsou navíc nicneříkající. Nejhorší pořad o automobilech v ČR.

Petr 10.5.2012 10:39 (!) reagovat 2 + - 4

Bez urážek TROUBO, bych prosil

Lidské tělo je naprosto přirozené, s touto skutečností také nemám problém. Z etického hlediska je problém v zobrazování nahoty v čase, který nejen etický kodex ale i RRTV zakazuje. Vstal jsem z gauče úplně stějně jako vy, v tomto bodě mi nemáte bohužel co vyčítat. Obsahovou a dramaturgickou stránku magazínu neřeším, dala by se o tom napsat rigorózní práce.

Související