iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
5. 6. 2010
13:35 na ČT1

1 2 3 4 5

60 hlasů
19078
zhlédnutí

Auto Moto Revue

Range Rover Sport – s vlastním charakterem — Crazy day — Financování nákupu automobilu VI. — Buggyra láme další rekord — Nový VW Touareg — Access Motor Max5 400

26 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Test: Range Rover Sport – s vlastním charakterem

  0:48 do playlistu

  Test: Range Rover Sport – s vlastním charakterem
  Osobitý styl a luxus najdeme v Range Roveru Sport, který jsme podrobili klasickému redakčnímu testu. Jak obstál, co se nám líbilo a co naopak? Pojďte se podívat.

 • Akce: Crazy day

  6:19 do playlistu

  Akce: Crazy day
  Na kaskadérskou show Crazy day jsme vás zvali už před pár týdny a dnes se podíváme, jak to všechno dopadlo. Vydejme se tedy mezi odvážné muže a jejich benzínové stroje.

 • Radíme: Financování nákupu automobilu VI.

  10:23 do playlistu

  Radíme: Financování nákupu automobilu VI.
  Poslední díl našeho seriálu o leasingu je zde. Dnes se budeme s odborníkem bavit o možnostech jeho předčasného ukončení či převodu na jinou osobu.

 • Adrenalin: Buggyra láme další rekord

  11:38 do playlistu

  Adrenalin: Buggyra láme další rekord
  David Vršecký a jeho závodní stroj Buggyra mají ze sebou další rychlostní rekord. Tentokrát vytrvalostní. K jeho získání bylo nutné překonat velké obtíže, které málem stály našeho kameramana život. Ale dopadlo to dobře a můžete se o tom sami přesvědčit na vlastní oči.

 • 4x4: Nový VW Touareg

  16:15 do playlistu

  4x4: Nový VW Touareg
  Zatímco u nás stále panovala zima, v Toskánsku už bylo cítit jaro. Právě do tohoto regionu v severní Itálii jsme se vydali za prvním seznámením s druhou generací Volskwagenu Touareg. Mimochodem té první, která poprvé okusila silnice i terén už v roce 2002 se po celém světě prodalo na půl miliónu.

 • Přestavujeme: Access Motor Max5 400

  19:28 do playlistu

  Přestavujeme: Access Motor Max5 400
  Čtyřkolky nejsou zrovna ukázkou odvětví, kde by se modernizační bouře odehrávaly s bůhvíjakou intenzitou. Některé se ve stejné podobě dělají i deset let. U Maxe ale tohle neplatí, od roku 2006 má na kontě už několikátou inovaci.

 • Soutěž

Přehrát vše

Související